آخرین محموله نفت روسیه وارد آمریکا شد

[ad_1]

آمار گمرک نشان می دهد که 9 تانکر روسی حامل نفت خام و نفت کوره در ماه آوریل در ایالات متحده تخلیه شده اند، احتمالاً قبل از ضرب الاجل تعیین شده توسط واشنگتن برای توقف واردات روسیه.

به گزارش ایسنا، ماه گذشته آمریکا ۲۲ آوریل را به عنوان تاریخ اجرای ممنوعیت واردات نفت و فرآورده های نفتی روسیه تعیین کرد و به واردکنندگان نفت، گاز طبیعی مایع و زغال سنگ روسیه ۴۵ روز فرصت داد تا به تعهدات خود عمل کنند. روسیه.

نفتکش سی مجیک که نفت کوره را در بندر تامان روسیه حمل می کرد، هفته گذشته محموله خود را در بندر سن پترزبورگ تخلیه کرد. چارلز لوئیزیانا از Valero Energy، آخرین بار مشاهده شده که تخلیه شد. این آمار شامل انتقال کشتی ها به نفتکش های روسیه از جاهای دیگر نمی شود.

بر اساس داده های گمرک ایالات متحده، Minerva Ellie حامل نفت کوره بالاست گوگرد فروخته شده توسط Rosneft، در خیابان St. چارلز والرو. این محموله توسط شرکت بازرگانی ویتول اجاره شده است.

بر اساس آمار اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده، ایالات متحده در سال گذشته 672 هزار بشکه در روز نفت و فرآورده های نفتی وارد کرده است که 30 درصد آن معادل 199 هزار بشکه در روز نفت خام و 473 هزار بشکه در روز فرآورده های نفتی بوده است. .

در این ماه، یک نفتکش حامل نفت خام و هشت تانکر حامل نفت کوره از بنادر روسیه به ایالات متحده حدود 6.3 میلیون بشکه نفت حمل کردند. آمار رصد کشتی نشان می دهد که یک محموله دو میلیون بشکه ای نفت CPC Blend (Caspian Pipeline Consortium) و نفت اورال ارسال شده از روسیه در دلاور دریافت شده است.

به گزارش رویترز، CPC Blend از نفت قزاقستان تشکیل شده و اغلب با نفت روسیه مخلوط می شود و به بندر نووروسیسک در دریای سیاه حمل می شود. ممنوعیت واردات نفت روسیه از سوی ایالات متحده، تجارت نفت ح‌ک‌چ را ممنوع نمی‌کند، اما مستلزم جداسازی نفت ساخت روسیه است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها