آیا eBay Gomez خرید خوبی برای فولاد بود؟

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان این پیشکسوت فوتبال با اشاره به عملکرد هافبک اسپانیایی فولاد در دو بازی اخیر این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: در این دو بازی واقعا از گومز که خرید پر سر و صدایی بود چیزی ندیدم.

حسن سالمی در گفت وگو با ایسنا، درباره عملکرد فولاد در دو بازی اخیر خود در لیگ قهرمانان آسیا اظهار کرد: فکر می کنم فولاد در دو بازی مقابل الغرافه و الاهلی امارات موقعیت های خوبی را از دست داد و نتایج خوبی نگرفت. نتایج امیدوارم فولاد فردا بتواند تیم آهال ترکمنستان را شکست دهد تا خیالتان بابت صعود راحت شود.

وی با بیان اینکه فولاد صدر نیاز مبرمی به برد مقابل آهال دارد، گفت: تنها راه صعود فولاد از گروه خود کسب سه امتیاز این دیدار است.

این پیشکسوت فوتبال گفت: فولاد مقابل الغرافه خیلی خوب بازی کرد اما در فوتبال نتیجه گویای خودش است. در عین حال برای من سوال است که چطور فولاد بعد از گل به خودی الاهلی در بازی دوم نتوانست سه امتیاز را کسب کند.

وی افزود: در این دو بازی ضعف فولاد را بین عدم هماهنگی هافبک ها و مهاجمان دیدم که باعث شد این تیم نتواند قهرمان شود. ضمن اینکه فکر می کنم دفاع خوب بود و به دفاع فولاد نت مثبت می دهم.

سلمی همچنین از عملکرد ای بی گومز گلایه کرد و گفت: ما واقعاً در آن دو بازی چیزی از گومز که خرید پر سر و صدایی بود ندیدیم و نمی دانم این هافبک اسپانیایی بر چه اساسی جذب شده است. البته شاید هنوز با تیم هماهنگ نکرده باشد که امیدوارم این کار را انجام دهد و حضورش به فولاد و نتیجه تیم در آسیا کمک کند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها