اجرای طرح «همیاران زندگی» در واحدهای تولیدی و صنعتی منطقه آزاد چابهار

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان رئیس اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان گفت: با امضای تفاهم نامه همکاری سه جانبه بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و سازمان مردم نهاد طلوع نور ساتین سیستان و بلوچستان»، پروژه یاریگران زندگی با اجرای برنامه های پیشگیری اولیه از اعتیاد در منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار ساخته می شود.

حامد آرامش در گفت وگو با ایسنا، افزود: این تفاهم نامه بر اساس اجرای بند 3 تفاهم نامه 1400 وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور در استان اجرا می شود.

وی بیان کرد: بر اساس این تفاهم نامه همکاری، برگزاری کارگاه های آموزشی پیشگیری از سوء مصرف مواد مخدر و روانگردان در منطقه آزاد چابهار، سنجش اثربخشی کارگاه های برگزار شده، توزیع منابع آموزشی و نظارت مستمر بر اجرای برنامه های مختلف و کارگاه ها.” این طرح در ابعاد کمی و کیفی نظارت می شود.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و تامین اجتماعی استان گفت: برای اجرای این تفاهم نامه 200 میلیون ریال هزینه می شود.

آرامش افزود: تفاهم نامه سه جانبه دیگری بین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و سازمان مردم نهاد طلوع نور ساتین در سیستان و بلوچستان منعقد شد که بر اساس آن آموزش مبارزه با مواد مخدر کارگاه های آموزشی مصرف مواد مخدر و روانگردان در محل کار 20 تا 50 نفر در استان برگزار می شود.

وی بیان کرد: همکاری در اجرای برنامه های یاور زندگی در محیط کار و اجرای آن در کارگاه ها و مراکز تولیدی از جمله برگزاری مسابقه پیامکی، تولید و انتشار کلیپ با موضوع پیشگیری از اعتیاد از جمله موضوعات این یادداشت است.

سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان خاطرنشان کرد: برای اجرای این تفاهم نامه 300 میلیون ریال هزینه می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها