از دانشجویان علاقه مند و مستعد پزشکی برای ارسال ایده دعوت کنید

[ad_1]

در اولین جلسه کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده سرطان معتمد جهاد دانشگاهی که با حضور پدر پیوند سلول های بنیادی ایران برگزار شد، از توانمندی های بالای جهاد دانشگاهی برای فراهم کردن بستر مناسب برای جذب نخبگان استفاده شد. ایده ها به این کمیته

به گزارش ایسنا، پروفسور اردشیر قوام زاده پدر پیوند سلول های بنیادی در ایران در اولین جلسه کمیته تحقیقات دانشجویی پژوهشکده سرطان جهاددانشگاهی اعتباری گفت: یک فرصت بزرگ در حوزه سلول درمانی علاقه و حضور دانشجویانی مانند بزرگترین سرمایه های کشور در این زمینه است.”

مشاور عالی رئیس پژوهشکده سرطان معتمد در توصیه به دانشجویان برای فعالیت در حوزه پژوهش و تولید علمی به برنامه های بلندمدت کمیته تحقیقات برای سلول درمانی و سایر پروژه ها پرداخت.

    از دانشجویان علاقه مند و مستعد پزشکی برای ارسال ایده دعوت کنید

استفاده از توانمندی های بالای جهاد دانشگاهی برای فراهم آوردن بستر مناسب برای جذب دانشجویان نخبه

مائده روزبهانی، دانشجوی پزشکی و دبیر این کمیته نیز تاکید کرد: هدف ما از تشکیل این کمیته استفاده از ظرفیت های بالای جهاد دانشگاهی برای فراهم کردن بستر مناسب برای جذب دانشجویان نخبه و استفاده حداکثری از ایده ها و توانمندی های آنان در حوزه علمیه است. در زمینه سلول درمانی، سرطان و سایر حوزه ها، پس از انتخاب و جذب دانشجویان و بررسی ایده ها و توانمندی های آنان، در صورت قابل اجرا بودن ایده های آنان، سرمایه گذاری در اجرای آنها و طبق استانداردها، از تمامی مزایای مادی و معنوی حاصل دانش آموزان نگهداری خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشکده سرطان جهاد دانشگاهی، وی با دعوت از دانشجویان علاقه مند و مستعد پزشکی جهت ارائه ایده های خود به این کمیته ابراز امیدواری کرد که این کمیته بتواند بستر لازم را برای رشد دانشجویان فراهم کند و رهبری و حمایت موثر را از آن ها انجام دهد. تحقیقات پیشرفته

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها