استان مرکزی راهبرد اصلی ارتش در دفاع از آرمان های انقلاب است

[ad_1]

ایسنا/ کرمان فرمانده نظامی آجا در جنوب شرق کشور گفت؛ استان مرکزی راهبرد اصلی ارتش در دفاع از آرمان های انقلاب است.

امیر غلامعلیان به مناسبت آغاز سال جدید در مراسم تجدید میثاق فرماندهان ارتش در استان کرمان با نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان گفت: قرارگاه منطقه ای جنوب شرق یکی از بزرگترین پایگاه در سه استان می باشد.

فرمانده قرارگاه منطقه ای ارتش در جنوب شرق کشور با بیان اینکه استان مرکزی راهبرد اصلی ارتش در دفاع از آرمان های انقلاب است، تصریح کرد: این استان مرکزی راهبرد اصلی ارتش در دفاع از آرمان های انقلاب است. سربازان امام خامنه ای در ارتش ج. ایران آماده است تا آخرین قطره خون خود را در راه دفاع از مرزهای کشور فدا کند.

وی با اشاره به اینکه در سال 1400 با استفاده از توان فرماندهان ارتش در یگان های کرمان توانستیم وظیفه ای را که بر اساس اصل کمک به مردم به بهترین نحو در استان کرمان بود به انجام برسانیم. در سیل جنوب کرمان یگان های ارتش مستقر در استان کمک های فشرده ای به مردم رودبار، زهکلوت و منوجان کردند که با استقبال بسیار خوب مردم منطقه مواجه شد.

امیر غلامعلیان به توزیع بیش از 19 مرحله یاری مومنانه از جمله اقلام معیشتی مربوط به زندگی مردم شرق و جنوب استان اشاره کرد و افزود: با مشارکت کمیته امداد و هلال احمر و سایر نهادهای مرتبط، اقلام معیشتی بین مردم سیل زده و بی بضاعت استان توزیع شد.

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق همچنان به سایر اقدامات قرارگاه منطقه‌ای جنوب شرق کشور در سال 1400 اشاره کرد و گفت: در مورد حرم، تعطیلی و بن بست در شهر کرمان به دلیل دفن اموات عزیزانمان بود. کاملا مشخص شده که شهر کرمان تا صد سال آینده هیچ مشکلی از نظر امحای اموات عزیزانمان نخواهد داشت.

وی بر همدلی، همفکری و کمک های بی دریغ ارتش به سپاه و نیروی انتظامی در تامین امنیت استان تاکید کرد. در سال 1400 اگرچه هیچ تعهدی در این زمینه نداریم اما به دلیل اینکه شهروند این استان هستیم و امنیت مردم را غذای اصلی در تجارت می دانیم با ایجاد پایگاه های امنیتی و انتظامی در تمامی مولفه های امنیتی. و حوزه های امنیتی، همراه با عزیزانمان در سپاه و نیروی انتظامی، بنا به توصیه شورای تامین استان، بدون هیچ چشمداشتی و داوطلبانه همکاری و تعامل داشتیم.

وی در پایان ضمن تبریک سال جدید و آرزوی سلامتی و موفقیت برای مردم ایران به ویژه مردم استان کرمان، آمادگی ارتش را برای تلاش بیشتر برای خدمت به مردم اعلام کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها