استان همدان پایلوت طرح ملی مبارزه با قاچاق لوازم یدکی خودرو

[ad_1]

ایسنا/ همدان مدیرکل صنعت معدن و تجارت استان همدان گفت: استان همدان یکی از چهار استان پایلوت طرح ملی مبارزه با قاچاق لوازم یدکی خودرو است.

احمد شانیان اظهار کرد: طرح ملی مبارزه با کالای قاچاق و تقلبی در وزارت صمت راه اندازی شد و اولین حوزه، حوزه لوازم یدکی است. از این حیث اقدامات پیش بینی شده در این طرح به صورت مستمر و به صورت هفتگی رصد می شود. نظارت شود و گام به گام برای تطبیق پروژه پیش برویم.

وی افزود: اولین گام این طرح مقابله با عرضه کالاهای قاچاق تقلبی در حوزه قطعات خودرو است و استان همدان به عنوان چهار استان پایلوت کشور در اجرای این طرح گام های خوبی برداشته است.

شانیان با اشاره به اینکه تاکنون 121 مورد بازرسی در 24 گشت مشترک استان انجام شده است، خاطرنشان کرد: در بخش قطعات خودرو که متکی به جمع آوری قطعات تقلبی تولید داخل و تولید بیشتر است، فرصت کار وجود دارد. شغل ها.

وی یکی از مهمترین مسائل وزیر صمت را مسئله آسیب نرساندن به هموطنان عنوان کرد و اضافه کرد: در تصادفات رخ داده مشکل عدم وجود قطعات تعویضی با کیفیت در این دستگاه ها بوده که بسیاری از آنها زیرزمینی در بازار تولید می شوند. و در صورت موفقیت آمیز بودن این طرح شاهد امنیت هموطنان با ضریب بالاتری خواهیم بود.

وی با تاکید بر اینکه اجرای این طرح با اولویت تعریف شده می تواند در کاهش حجم کالای قاچاق بسیار موثر باشد و سازمان صمت استان نیز با پیگیری های وزارت صمت به این موضوع برخورد جدی خواهد کرد، افزود: این موضوع مورد تاکید مقام معظم رهبری است. . مبارزه بدون ملاحظه در حوزه قاچاق باید مورد توجه قرار گیرد و در صورت تحقق این هدف از بسیاری از معضلات اجتماعی در بحث کالای قاچاق کاسته می شود و قطعا با تغییر قوانین و فرآیندها موفق به اجرای طرح خواهیم شد.

شانیان با اشاره به راهکارهای مورد نیاز برای ارائه اطلاعات محصولات اصل و تقلبی خاطرنشان کرد: راه های مختلفی از جمله اپلیکیشن های مختلف و سایت جامع معاملاتی برای این امر وجود دارد و همچنین هموطنان با کد سفارشی #7777*4*4 می توانند محصولات شما را جویا شوند و بسازند. مطمئن شوید که محصولات شما تقلبی یا اصل هستند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها