استقلال و گل مردود / آمانوف رویای آبی را خراب کرد!

[ad_1]

استقلال روی پاس و ضربه سر آرمان رمضانی به گل رسید اما داور معتقد بود علیرضا حقیقی اشتباه کرده است. این موضوع باعث اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی استقلال شد و هواداران استقلال علیه داور شعار سر دادند.

به گزارش ایسنا، در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، دو تیم استقلال و نساجی مازندران به مصاف هم رفتند که در ضربات پنالتی با برتری 5 بر 4 شاگردان الهام همراه بود.

هواداران استقلال در وقت های اضافه معتقد بودند که علیرضا حقیقی در جریان بازی وقت تلف می کند و همین موضوع باعث شد تا علیه دروازه بان نساجی شعار بدهند.

استقلالی های حاضر در ورزشگاه در جریان بازی شعارها و مشوق های زیادی سر دادند تا آبی ها به گل برسند اما دفاع حریف مانع از گلزنی آبی ها شد.

در اواسط وقت اضافه اول، رافائل سیلوا بر اثر برخورد بازیکن نساجی دچار مصدومیت شد که باعث شد تیم پزشکی به میدان آمده و این بازیکن را مداوا کند. سیلوا برای ادامه درمان زمین را ترک کرد و پس از مدتی به میادین بازگشت.

تیم نساجی در اواخر وقت اضافه دوم دچار مصدومیت های زیادی شد و چند بازیکن به دلیل درگیری با استقلالی ها از زمین بازی اخراج شدند و بازی را برای مدتی متوقف کردند.

در یکی از صحنه های بازی فرهاد مجیدی به یکی از تصمیمات داور اعتراض شدیدی کرد و همین اعتراض باعث شد تا کمی با داور صحبت کند. استقلالی ها در یکی از صحنه های وقت اضافه دوم هم مدعی شدند که خطای هند در محوطه نساجی رخ داده است و عارف غلامی داور مسابقه مدعی شد توپ به بازیکن نساجی برخورد کرده است.

لحظاتی بعد استقلال روی پاس و ضربه سر آرمان رمضانی به گل رسید اما داور معتقد بود علیرضا حقیقی اشتباه کرده است. این موضوع اعتراض شدید بازیکنان و کادر فنی استقلال را در پی داشت و هواداران استقلال بار دیگر علیه داور شعار سر دادند.

در دقایق پایانی وقت اضافه دوم، رضا آذری به جای روزبه چشمی وارد زمین شد و همین بازیکن بازوبند کاپیتانی آبی ها را گرفت.

وریا غفوری که در نیمه دوم بازی به جای صالح حردانی زمین را ترک کرد، در دقایق پایانی وقت اضافه دوم به یکی از تصمیمات داور اعتراض کرد و همین اعتراض باعث شد این بازیکن از داور کارت زرد دریافت کند. .

با نزدیک شدن بازی به یک پنالتی حساس، هواداران استقلال به شدت علیرضا رضایی را تشویق کردند.

قبل از شروع ضربات پنالتی دو تیم نساجی و استقلال با هم ائتلاف کردند و آخرین نکات فنی مدنظر مربیان به دست بازیکنان رسید. فرهاد مجیدی به همراه بیژن طاهری و گابریل پین نظاره گر پنالتی ها بودند.

بعد از اینکه یمگا اولین پنالتی خود را به گل تبدیل کرد، احساسات زیادی در ورزشگاه آزادی به پا شد. پنالتی دوم آبی ها را زستد به ثمر رساند و این بازیکن قبل از زدن پنالتی مورد تشویق شدید هواداران استقلال قرار گرفت.

امانوف نتوانست پنالتی چهارم استقلال را به گل تبدیل کند و این موضوع باعث خوشحالی نساجی و هوادارانش شد. در پایان کریم اسلامی پنالتی پایانی نساجی را به گل تبدیل کرد تا بازی به سود تیم نساجی به پایان برسد و شاگردان خاموش الهامی به نیمه نهایی جام حذفی راه پیدا کنند. هواداران نساجی پس از گل بسیار خوشحال شدند و بازیکنان تیم خود را تشویق کردند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها