الخزعلی و حکیم بر اهمیت یافتن راه حل هایی برای حمایت از حقوق شیعیان عراق تاکید می کنند

[ad_1]

دبیرکل عصائب اهل الحق و رئیس جنبش حکمت ملی عراق بر اهمیت یافتن راه حل هایی برای حمایت از حقوق شیعیان این کشور تاکید کردند.

به گزارش ایسنا، به نقل از شفق نیوز، قیس الخزعلی، دبیرکل عصائب اهل الحق و سید عمار حکیم، رئیس جریان حکمت ملی عراق امروز (دوشنبه) اعلام کردند که باید برای حفظ حقوق راه حل هایی اندیشیده شود. از شیعیان

در بیانیه دفتر عصائب اهل الحق، دبیرکل، آمده است که دو طرف درباره تحولات سیاسی عراق و منطقه گفتگو کردند.

در این بیانیه آمده است: الخزعلی و حکیم بر اهمیت برخورداری از فضای معنوی پربرکت ماه مبارک رمضان به منظور نزدیک‌تر کردن نظرات مردم و دستیابی به راهکارهایی برای حفظ حقوق جناح بزرگ‌تر و تسریع در اقدامات لازم تاکید کردند. بهترین شرایطی را که مردم عراق سزاوار آن هستند، تضمین کنید.» ، تاکید کرد.

روز یکشنبه یک منبع وابسته به ساختار هماهنگی شیعیان عراق اعلام کرد که تلاش می شود همه احزاب سیاسی برای حل اختلافات و غلبه بر بن بست سیاسی که از زمان اعلام نتایج نهایی انتخابات شاهد آن بوده است، گرد هم آیند.

این منبع به خبرگزاری شفق گفت: رهبران شیعه به برگزاری جلسات مشورتی برای ارائه راه حل هایی برای پایان دادن به درگیری شیعه و شیعه و حفظ حقوق شیعیان ادامه می دهند.

سید عمار حکیم، رئیس جنبش حکمت ملی عراق نیز به الشرقیه گفت که تشکیل یک جناح اکثریت، راست افراطی طیف گسترده اجتماعی عراق است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها