بازگشت علیرضا مختاری به پارادوکس پس از 6 ماه محرومیت

[ad_1]

نایب قهرمان پارالمپیک توکیو که به دلیل انتشار پستی در فضای مجازی 6 ماه محروم شده بود، با پایان محرومیت خود تمرینات خود را برای حضور در بازی های پاراآسیایی چین آغاز کرد.

به گزارش ایسنا، علیرضا مختاری، نایب قهرمان بازی های پارالمپیک توکیو، به دلیل انتشار پستی از سوی فدراسیون جانبازان و معلولان از ۲۸ مهر ۱۳۹۳ به مدت ۶ ماه از حضور در مسابقات کشوری و بین المللی محروم شد. رئیس انجمن و مربی سابق دوچرخه سواری اما با پایان محرومیت خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی پارادوکسیکال آماده می کند که در پایان اردیبهشت ماه برای کسب مجوز انجام می شود. شرکت در بازی های پاراآسیایی از چین زیر نظر نماینده IPC.

مختاری درباره حضور مجدد خود متناقض گفت: با وجود اینکه 6 ماه از حضور در مسابقات کشوری و بین المللی محروم بودم، اما در این مدت تمریناتم را زیر نظر مربی خود دنبال می کردم تا فرصت بازی در تیم ملی را پیدا کنم. تعلیق.” همچنین در حال آماده سازی برای مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی برای کسب جواز حضور در بازی های پاراآسیایی چین با ثبت رکورد ورودی کمیته ملی پارالمپیک هستم.

وی افزود: در پارالمپیک توکیو در رشته وزنه برداری مدال نقره گرفتم و در مسابقات قهرمانی کشور هم تلاش می کنم در وزنه برداری شرکت کنم اما هدفم از بازی های پاراآسیایی چین حضور در وزنه برداری و دیسک است. .

نایب قهرمان پارالمپیک توکیو در فینال درباره این سوال که آیا در این 6 ماه با افت فیزیکی و رکوردی مواجه نشده اید؟ وی خاطرنشان کرد: در 6 ماه محرومیت سعی کردم تمریناتم را قطع نکنم و علاوه بر بدنسازی، شوت هایی هم زدم تا بهترین عملکرد را در مسابقات قهرمانی کشور داشته باشم و اکنون شرایط خوبی برای حضور در تیم ملی دارم. . مسابقات انتخابی

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها