بازی لیسانس داوری ایران و لبنان

[ad_1]

نوید مظفری معتقد است داور چینی در بازی ایران و لبنان قضاوت متوسطی داشت.

نوید مظفری کارشناس داوری در گفت وگو با ایسنا، درباره قضاوت داور چینی در بازی ایران و لبنان اظهار کرد: قضاوت این دیدار بر عهده فو مینگ، داور 38 ساله چینی بود که از سال 2014 در لیست داوران بین المللی حضور داشت. . وی استاد دانشگاه هوافضای نانجینگ است و به همراه دو تن از هموطنان خود به نام های شی ژانگ و کائو یائی کمک داور و ما نینگ داور چهارم بازی ایران و لبنان را قضاوت کردند. اخطار سعید عزت الهی در دقیقه 15 بازی بسیار سخت گیرانه بود، عمدتاً به این دلیل که تا این لحظه شاهد یک بازی کاملاً آرام و بدون خطا از سوی دو تیم بودیم. ضمناً اخطار 31 دقیقه ای بازیکن لبنانی طبق قانون صحیح بود.

وی ادامه داد: تصمیم درست کمک داور دوم روی گل اول درست بود و گل تیم ملی ایران توسط سردار آزمون که به هیچ وجه در شرایط آفساید قرار نداشت به ثمر رسید. اخطار دقیقه 42 به بازیکن شماره 10 لبنان برای حمله بی پروا درست بود. داور در نیمه اول اشتباه نکرد و تنها در دو صحنه به اشتباه تصمیم به ادامه بازی گرفت که باید به سود تیم ملی ایران اعلام می شد.

این کارشناس داوری اضافه کرد: همین رویه عدم اعلام خطا در خط هافبک در نیمه دوم ادامه یافت و کمی تعجب برانگیز بود. در نیمه دوم مهمترین صحنه تقابل بازیکنان لبنان با جهانبخش بود و داور مشکل خاصی برای پایان دادن به این روند نداشت. در مجموع در یک مسابقه نه چندان سخت از تیم داوری قضاوت های متوسطی را شاهد بودیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها