برش ورق آهنی و ورق گالوانیزه ایسنا

برش ورق آهنی و ورق گالوانیزه – ایسنا
برش لیزر آهن

از همین منش مصرف متریال در ادامه برش های انبوه می تواند بالارفته و در ادامه تمام هزینه فعالیت را ارتقاء دهد.

برش لیزر آهن

 Con te​nt has be en c᠎re᠎at ed by G᠎SA C᠎ontent G᠎ener​at or Demover sion!

با همین وجود ، مصرف الکتریسیته عمده و هزینه تجهیزات جانبی نظیر فیلترهای گاز یا این که هوا می تواند از معایب همین رویه باشد.

در ادامه دستگاه های لیزر غیر فلزات با اعتنا به متریال هدف برش معولاً از تیوب لیزر با اقتدار ذیل که حداقل آن 100 وات به کارگیری می شود.

به طور کلی ، هرچه ورق فولاد ضخیم خیس باشد ، اقتدار بیشتری اضطراری هست و شتاب برش مناسب تا حد متعددی به وسیله نسبت ضخامت به اقتدار انتخاب می شود .

از آن جایی که مخرج کسر با همین کار، ریز خیس می شود، شدت لیزر در ادامه همین فرکول عمده خواهد شد.

به جهت برش لیزر فلزات معمولاً از گازهای کمکی به کارگیری می شود . گاز کمکی در ادامه برش لیزر آهن O2 و در ادامه برش لیزر استیل ، آلومینیوم و برنج N2 می باشد .

همینطور همین کمپانی به پشتونه اتومبیل آلات و تجهیزات روز جهان توانسته هست برش لیزر آهن تا 25 میل، برش لیزر استیل تا 20 میل، برش لیزر آلومینیوم تا 16 میل، برش لیزر برنج تا 8 میل و برش لیزر مس تا 5 میل را با بالاترین میزان مرغوب بودن اراِئه نماید.

دستگاه های برش لیزر با امداد نیتروژن می توانند آلومینیوم و فولاد ضد زنگ را با گنجایش های تقریبا بالا و با اتمام حاشیه های با میزان مرغوب بودن ، صورت دهند .

در ادامه برش همین گونه ورق ها عمده از برش هوا گاز یا این که پلاسما به کارگیری می شود که میزان مرغوب بودن برش با آن ها قابل مقایسه با برش لیزر نمی باشد.

یک دستگاه لیزر به مراد برش مواد مازاد و صورت دادن قطعه فعالیت به یک طرح یگانه ، یک جریان متمرکز از فوتونها را به یک حوزه‌ ظریف از قطعه فعالیت شلیک می نماید همین دستگاه ها در ادامه برش اشکال ورق های فولادی و استیل کارآمد میباشند .

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.