بهترین بازی های اندروید ۱۳۵ بازی که حتما باید تجربه کنید تکنولایف (5)

بهترین بازی های اندروید ۱۳۵ بازی که حتما باید تجربه کنید – تکنولایف
دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

Traffic Rider، بازیکنان را در نقش موتورسواری قرار میدهد و وارد یک جاده بیانتها میشود. شما نقش خدمه یک سفینه فضایی را بازی میکنید که دچار نقص فنی شده و باید با همکاری دیگر بازیکنان مشکلات را حل کنید.

دانلود بازی برای کامپیوتر

هرکدام از شخصیتهایی که در طول روز میبینید، برای خود داستان مجزایی دارند و به خاطر گذشتهی عجیب و غریبشان، شما را در سر دو راهیهای سختی میگذارند که باعث میشود تصمیمگیری برایتان سخت شود.

دانلود بازی کامپیوتری

بازی در ابتدا به شکل خطی و به دور از پیچیدگی روایت میشود اما به تدریج ساختار داستانی، کاملا تغییر میکند و از اینجا به بعد، باور کردن آنچه که به چشم میبینید، سختتر از قبل خواهد شد.

این بازی معمایی از شما میخواهد تا مسیرها را طوری تعیین کنید که جریان آب به تمساح بامزه برسد. در نقاط مختلف جزیره به کشف مناطق ناشناخته پرداخته و مخفیگاه دشمنان خود را بر روی نقشه پیدا کنید و پس از آن به مخفیگاه آن ها نفوذ کرده، با دشمنان مختلفی روبرو شده و در نهایت با کشتن رهبر آن ها سلاح ها و ابزارهای قدرتمندی را به دست آورید تا خود را به کمک آن ها تجهیز کنید.

دانلود بازی ها

علاوه بر این، در بازی رویدادهای مختلفی برگزار میشود که در پیروزی در آنها میتوانید امتیازات بیشتری کسب کنید تا آیتمهای مورد نظر خود را خریداری کنید.

قهرمان قصهی بازی، به وضوح تلاش میکند تا با اذیت و آزار همسایهاش به هر ترتیب که شده، او را تا مرز جنون پیش ببرد.

جالب است بدانید که بازی، نتیجهی عملکرد روز گذشتهی شما را در قالب خبر روزنامه نشان میدهد؛ مثلا کسی را که به کشور راه دادهاید، ممکن است به خاطر بمبگذاری، امنیت سرزمینتان را به خطر بیندازد؛ نتیجهی اعمالتان را خیلی زود متوجه خواهید شد تا از این به بعد نسبت به مسافران، احتیاط بیشتری به خرج دهید.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

این بازی بسیار زیبا، داستان دختر بچهای به همین نام را روایت میکند که در یک شب نفرین شده، مادر و پدرش را به شکل فجیعی از دست میدهد و از این زمان به بعد برای درمان فشار روانیاش، به یک تیمارستان برده میشود.

دانلود بازی کامپیوتر

مراحلی وجود دارند که در شب رخ میدهند و اجازه نمیدهند تا به راحتی، جلوی خود را ببینید و از سوی دیگر، فصلی طراحی شده که باید یک سری از زامبیها را داخل استخر نابود کنید.

بازی از فصول مختلفی تشکیل شده که هرکدامشان، پر از چالشهای جذاب و نفسگیر هستند. شما با طیف گسترده ای از سلاح هایی که بدست می آوردید می توانید وارد نبرد شوید و از خودتان دفاع کنید.

داستان بازی در مورد شخصیتی به نام Rusty است که با کندن زمین و رسیدن به منابع آن، پول در میآورد.

استودیوی Image & Form چند سالی است که به خاطر خلق دنیای زیبا و جذاب Steamworld در بین گیمرها شناخته شده و چند وقت یکبار، یک عنوان از این مجموعهی دوست داشتنی را منتشر میکند.

بازی Fran Bow تنها عنوان از لیست این مقاله است که تمرکزش را روی وحشت مخاطب قرار داده. هم اکنون میتوانید بازی Euro Truck Simulator 2 را به صورت مستقیم و رایگان از یاس دانلود دریافت نمایید.

برای آشنایی بیشتر با بازی Rainbow Six Siege و یادگیری آن میتوانید سری به این صفحه بزنید. بازی یک تجربه مسابقه نهایی را به شما ارائه می دهد که در آن می توانید از رانندگی در بیش از ۷۰ مسیر مسابقه منحصر به فرد لذت ببرید.

بازیکن در این عنوان، نقش یک کارمند کنسولگری را بازی میکند که وظیفه دارد تا با مشاهدهی پاسپورت مسافران، به آنها اقامت بدهد.

اهداف شما، اکثرا با یک ضربه از پا در میآیند و همین موضوع برای شما هم صادق است. این بازی دارای ویژگیهای سرگرمکننده بسیار زیادی مانند پشتیبانی از کنترلر، چهار نقشه و موتورسیکلتهای واقعی است اما همچنان موارد بسیار زیادی دیگری برای بهبود بخشیدن در آن وجود دارد.

با وجود رشد NFT در سالهای اخیر، تعداد بسیار زیادی از بازی های بلاکچینی رایگان ساخته شده است. به نظر میرسد که Gorogoa مفهوم بزرگی را میخواهد به گوش مخاطبش برساند؛ اینکه میتوان زندگی را از دریچه یا پرسپکتیو دیگری هم دید و همهچیز آنطور که به نظر میرسد، نیست.

Zombies دربارهی تعدادی زامبی بی عقل است که قصد دارند از طریق باغچهی پشتی خانه، حمله کنند و صاحب آنجا را از بین ببرند.

عنوان Castle Crashers یکی از همین آثار است که به خاطر گیمپلی مفرح و پر زد و خوردش، میان کاربران استیم طرفداران بسیار زیادی دارد و با اینکه نزدیک به ۸ سال از عرضهی آن میگذرد، هنوز هم از محبوبیت آن کاسته نشده است.

با اینکه ۱۶ سال از عرضهی این اثر خوشساخت میگذرد، اما همچنان گرافیک بسیار زیبا و چشمنوازی دارد که با ضعیفترین کامپیوترهای امروز هم قابل اجرا است.

است. سلاحهای مختلف و پیشرفتهای در این بازی وجود دارد، اما شرط استفاده از آنها این است که مراحل قبلی را با موفقیت پیش ببرید و امتیاز کافی برای استفاده از سلاحهای جدیدتر را کسب کنید.

آیا می توانید از منطقه فرار کنید یا اسرار آن را آشکار کنید؟ بهطور کلی نتایج نشانگر آن است که مهمترین و قوی ترین پیش بینی کنندة سرقت دیجیتالی (دانلود غیرمجاز فیلم، آهنگ و نرم افزار)، پیوند افتراقی و ارتباط با دوستان است که این عامل در توسعة تکنیکهای خنثی سازی نقش مهمی را بازی میکند.

فرن بو یک عنوان ماجراجویانه با گیمپلی اشاره و کلیک است که به واسطهی داستان بسیار خوب و محیطهای متنوعش، میتواند تا مدتها شما را با خودش همراه کند.

بازی Euro Truck Simulator 2 یک بازی بسیار زیبا و عالی است که برای شبیه سازی کامیون باربری ساخته شده و شما میتوانید تجربه ی باورنکردی با کامیونها را داشته باشید و از رانندگی با آن لذت ببرید .

تصور کنید که صفحهی بازی شما به چهار قسمت تبدیل شود و با کنار هم قرار دادن آنها و تغییر پرسپکتیو، معماها به تدریج پشت سر گذاشته شده و مراحل، پیش میروند.

شما همچنین میتوانید چالشهای روزانه بازی را که به صورت آنلاین در اختیارتان قرار میگیرد پشت سر گذاشته و سطوح بالاتر برسید.

یکی دیگر از قسمت های تکامل یافته از سری افسانه ای بازی های اکشن میباشد که توسط توسعه دهنده اسپانیایی Mercury Steam طی همکاری با Konami، خالق تمام قسمت های قبلی ساخته شده است. Data has be​en c reat​ed by GSA  Conte᠎nt Gene rator DE᠎MO!

او که میخواهد هرچه زودتر از این فضا خارج شود، یک قوطی پر از قرص را میدزدد و راهی سفری دور و دراز میشود.

۵٫٫ هر روز نوشتن را تمرین کنید- هر قانون جدید یا هر لغت جدیدی را که می آموزید، با نوشتن و تمرین آن، گرامر خود را ارتقا دهید.

زیرا زدن آنها، دریافت 10 توپ جدید را به همراه خواهد داشت. نسخهی رسمی این برنامه در این بخش قابل دریافت است.

نقد شما برای همیشه در فارسروید با نام خودتان نمایش داده می شود … ضمنا یادتان نرود که دوستانتان را هم با خود به این نبرد خونین (شما بخوانید خندهدار) دعوت کنید.

نکته جالب معماهای ویتنس، این است که همه آنها به هم مربوط و یک دنباله برا یکدیگر به حساب میآیند.

وظیفه شما کنترل مکانیزمی است که باعث نجات بشریت از یک ویروس جهش یافته میشود. علاوه بر تتریس، بازیهای معمایی دیگری مثل بازیهای ریاضی، بازیهای قوانین فیزیک و بازی با رنگها نیز وجود دارند که ساعتها سرگرمتان میکنند.

در این بازی شما می توانید هیجان فوق العاده دوچرخه سواری و انجام حرکات نمایشی و پرشی را به خوبی تجربه کنید.

او در حین انجام کارهای همیشگیاش در مییابد که راز بزرگی در زیر زمین پنهان شده که برای کشف آن، باید به اعماق آن برود.

شما مأموریت دارید که بفهمید چرا و چگونه این اتفاق افتاده است. داستان بسیار ساده و پیش پا افتاده است و انتظار پیچ و خم عجیب و غریبی را نداشته باشید؛ زیرا این عنوان فقط برای آنهایی ساخته شده که میخواهند گیمپلی سریع و پر از زد و خوردهای احمقانه ببینند.

فقط کافیست چند دقیقه از وقتتان را با این تکه گوشت بامزه که به برای نجات همسرش، حاضر است هر کاری بکند، بگذرانید؛ زیرا در آن زمان متوجه ارزش بسیار زیاد بازی Super Meat Boy خواهید شد.

به عنوان مثال یکی از آنها قابلیت ممنفجر شدن و آسیب رساندن به اطرافیانش را دارد و دیگری میتواند با پرتاب تیرهای یخی، سرعت حرکت زامبیها را بگیرد.

Zombies حرف اول را میزند و میتواند جزو بهترین بازیهای کم حجم به حساب بیاید. نسخهی اول تنها ۱۹۳ مگابایت حجم دارد و قسمت دوم هم با ۳۵۰ مگابایت، جزو بهترین بازیهای کم حجم روی پیسی به شمار میآیند.

این بازی در سبک پلتفرمر قرار میگیرد؛ جایی که پرشهای به موقع شما در کنار سرعت در تصمیمگیری، حرف اول را میزند.

در این لیست که برایتان حاضر کردهایم، بدون شک جایزهی خلاقانهترین بازی به Gorogoa میرسد؛ اثری خاص و متفاوت اما در عین حال به شدت دوست داشتنی.

بدون شک یکی محبوبترین بازیهای امروز پلتفرم اندروید PUBG Online است. این همکاریها و لیست بلند از سازندگان این بازی، آن را به یکی از بهترین بازی های Play To Earn اندروید بدل کرده است.

موردی که باعث شده Asphalt Nitro را در فهرست بهترین بازی های آفلاین اندروید قرار دهیم، فضای مورد نیاز آن است.

این عنوان را باید مجموعهای به هم پیوسته از معماها دانست که چیزی در حدود ۳ ساعت از زمان شما را به خود اختصاص میدهد.

برخی از بازیها را باید دورهمی تجربه کرد تا بتوان از آن لذت کافی برد. همسایهها گاهی اوقات سر و صدا میکنند و شاید برخی موارد، همدیگر را اذیت کنند اما این مورد فرق دارد.

وظیفه شما این است که بتوانید مسیر خود را با کدنویسی هموار کنید تا بتوانید با عبور از سکوها و پشت سر گذاشتن چالشها، مهارت خود را در هدایت وسیله نقلیه خود به نمایش بگذارید.

نگران نباشید که زیاد در طول مراحل شکست بخورید؛ زیرا سازندگان به عمد بازی خود را سخت طراحی کردهاند تا هنگامی که هر مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشتید، احساس غرور به شما دست بدهد.

افزایش استفاده از اینترنت و حضور در شبکههای اجتماعی آن موجب تسهیل در ساخت و ایجاد سرمایه اجتماعی شده که با ایجاد این سرمایه اجتماعی و رشد و توسعه آن مشارکت اجتماعی و دلبستگی به جامعه افزایش یافته و کیفیت زندگی بهبود مییابد.

سهمی برای افزایش کیفیت برداشت (Quality Cost) میشود. با وجود اینکه کشتن رقبا یک معیار برای اعلام پیروز میدان نیست، کشتار رقبا باعث افزایش شانس پیروزی میشود؛ چراکه تعداد نفرات در میدان کاهش مییابد و هر لحظه ممکن است آخرین رقیب خود را در میدان نبرد حذف کنید.

خوشبختانه این سازندگان در ژانرهای مختلفی بازی تولید میکنند و با اینکه محصولاتشان حجم کمی از سیستم شما به خود اختصاص میدهند اما باز هم میتوانید مطابق با سلیقهتان، حداقل یک نمونه پیدا کنید.

با توجه به اینکه شاید، هرکسی نتواند تا بازیهای روز را با بالاترین کیفیت اجرا کند، این دو میتوانند از دو جنبه به سودتان باشند؛ یک اینکه حجم پایینی دارند و دیگر اینکه نیازی به قدرت بالای سخت افزاری ندارند.

به جرات باید گفت که بازی Papers, Please از بهترین و متفاوتترین آثار عرضه شده روی پلتفرم استیم است. استقبال از این اثر به اندازهای بود که شرکت الکترونیکآرتز تصمیم گرفت برای خرید استودیوی Pop Cap Games اقدام کند و سرانجام آن را با مبلغی هنگفت به داراییهای خود بیافزاید.

جالب است بدانید که هرکدام از این آثار، در سبک و ژانر متفاوتی ساخته شدهاند و تقریبا هیچیک به دیگری شباهت ندارند.

برایم پیش آمده که فیلمهای غیر اخلاقی را در اختیار دوستان و یا دیگران قرار بدهم. در این بازی شما بایستی از مغز خود کمک گرفته و با جمع کردن اعداد تا هنگامی که تمامی خانه های جدول پر نشده است بر امتیازات خود بیافزایید.  This content was generat ed by GSA  C on tent᠎ G​ener ator Dem ov᠎ersion​!

به همین خاطر، مرگ در طول مراحل کاملا طبیعی خواهد بود و شاید بهتر باشد که از حالا به آن عادت کنید.

در ایران نیز به علت گرونی بازی های با مقیاس دلار , بازی فیزیکی زیاد کارایی نداشته و به صرفه نمی باشد و شما از این طریق می توانید بسیار اقتصادی تر عمل کنید .

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دانلود بازی کامپیوتری لطفا از صفحه ما بخواهید.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها