بهترین بازی های اندروید 2022 لینک دانلود نصب بهترین بازی ها

دانلود بازی , دانلود بازی, دانلود بازی کامپیوتر, دانلود بازی ها, دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر, دانلود بازی برای کامپیوتر, دانلود بازی کامپیوتری

بازی رزیدنت اویل 2 ریمیک، عنوان اصلی را از پایه بازسازی کرد که با این کار توانست هم ریشههای خود را حفظ کند و هم آیندهای برای یکی از بهترین بازی های سبک ترس و بقا بسازد.

دانلود بازی کامپیوتر

​Th is artic le w as  done  by G᠎SA Content​ Generator D em oversion.

مبارزات نفس گیر و جذابی که شما را ساعت ها درگیر خود خواهد کرد . مکانیکهای ساده و موثر مبارزات باعث جذابیت نبردها در هر سطحی از مهارت بازیکن شده و آموزشهای دقیق داخل بازی هم شما را تشویق به درک بهتر تکنیکها میکند. ᠎This c on te​nt has been written ​with GSA C ontent ​Ge nera to r  DEMO .

دانلود بازی ها

تا سال 2017 ، این بازی بیش از 9.23 میلیارد دلار درآمد کسب کرد که باعث شد آن را به یکی از پردرآمدترین بازیهای تمام دوران تبدیل کند.

دانلود بازی کم حجم برای کامپیوتر

ایدا به عنوان جاسوس وارد این شهر شده تا نمونهای از ویروس G را پیدا کند. در ابتدای بازی شاهد این هستیم که شخصی مرموز و ناشناس به خانه نیرو وارد شده و با شمشیر، دست شیطانی او را قطع و شمشیر یاماتو را میدزدد.

دانلود بازی برای کامپیوتر

در هفدهمین قدم از لیست برترین بازی های کامپیوتری، مورتال کمبت 11 تنها یک بازی برای طرفداران قدیمی این مجموعه و ندر رلم (NetherRealm) نیست، بلکه هر کسی به دنبال وارد شدن به دنیای بازیهای مبارزهای است قطعا از این بازی لذت خواهد برد.

درمورد گذشته شخصیت نیکو اطلاعات زیادی در دسترس نیست، فقط میدانیم که او دوست و اسلحهساز نیرو است و از قبل این قضیه همدیگر را میشناختند.

دانلود بازی کامپیوتری

خط داستانی لیان و کلیر تفاوتهای زیادی دارد و هرکدام ماجراهای متفاوتی را تجربه میکنند. خط داستانی کلیر ردفیلد نیز کمی کوتاهتر و آسانتر است.

در بخش لیان میتوانید یک مرحله به عنوان Ada Wong نیز بازی کنید و مراحل مخصوص او را بروید. خط داستانی لیان کمی سختتر و طولانیتر است و در آن با ایدا وانگ (Ada Wong) آشنا میشود.

در بازی اگر هم خط داستانی لیان و هم کلیر را به اتمام برسانید، با پایان دوم و اصلی بازی رو به رو خواهید شد.

به طور کلی اگر به ژانر اکشن نقش آفرینی علاقه دارید، توصیه میکنیم بازی هادس، یکی از جدیدترین بازی های کامپیوتر را به هیچ وجه از دست ندهید.

بازیهای ماجراجویی اشاره و کلیک امروزه به ندرت ساخته میشوند، اما آنهایی که سراغ ساخت این بازیها میروند، مشخصا با علاقه و اشتیاق زیاد چنین پروژههایی را کلید میزنند و حتی با بودجههای کم خود، نتایجی عالی تحویل میدهند.

گیم پلی بازی Hades به گونهای طراحی شده است که حتی اگر به داستان بازی اهمیتی هم ندهید سبب لذت و سرگرمیتان شود.

WoW همچنان دارای یک جامعه پر رونق است؛ حتی اگر تعداد کل بازیکنان گاهی اوقات کم و زیاد شود. شخصیت کارل جانسون به خاطر امکان تغییر لباس، خالکوبی، مدل مو و حتی توده بدنش که در آن میتواند چاق، لاغر یا عضلانی باشد، دارای بیشترین قابلیت تغییر در GTA است.

گریس به طرز باورنکردنی زیباست و حتی معماهای بازی با وجود اینکه تلاش میکنند تعامل مخاطب با بازی را افزایش دهند اما چون ساده هستند حواستان را از این زیبایی پرت نمیکنند.

البته درکنار دشمنان نیز تلههای موجود در میدان نبرد هرکدام کار را برای گلادیاتور مشکلتر میکنند. این هیولا اکنون در رد گریو سیتی مشغول قتل عام است و نیرو نیز سعی دارد جلوی او را بگیرد.

شما باید علاوه بر جمع آوری میوه ها از دست موجوداتی که به سمت شما می آیند فرار کنید و سطوح را به سلامت پشت سر بگذارید.

روایت دوم از سمت شخصیت محبوب این سری یعنی دانته (Dante) است. بازی Devil May Cry 5 توانست نظر مثبت منتقدین را جلب کرده و در بخشهایی مانند تنوع تکنیک و مبارزه سه شخصیت و نحوه روایت داستان، مورد ستایش قرار بگیرد.

از طریق مراجعه به این مقاله میتوانید اطلاعات و تریلر منتشر شده از این بازی را مشاهده کنید. از جمله مزایای ویژه این وبسایت عرضه بازیهای محبوب به همراه زیرنویس و یا دوبله فارسی است که امکان تجربه بهتر را برای کسانی که به زبان انگلیسی تسلط ندارند، ممکن میکند.

به عنوان مثال اگر به از بین بردن دشمنان از راه دور علاقمند هستید تیروکمان گزینه خوبی محسوب میشود، اما باید در نظر بگیرید که تنوع دشمنان سبب میشود هر کدام از اینها نقطه ضعف ویژه خود را نیز داشته باشند.

اگر چنین ادعایی دارید، ما شما را به یک چالش دعوت میکنیم. آنها در ابتدا فقط یک سلاح سرد شبیه تبر یا کلنگ در اختیار دارند و باید گوشه و کنار محیطهای بازی را بگردند تا سلاحهای جدید، نارنجک و آیتمهای دیگر را که برای نجات خودشان یا از بین بردن سایر بازیکنها استفاده میشوند، پیدا کنند.

شما بخشی از یک سازمان نظامی خصوصی خواهید بود که برای یافتن، ردیابی و از بین بردن تهدید طراحی شده است.

Shrek Forever After یک بازی اکشن و سرگرم کننده میباشد که توسط شرکت XPEC Entertainment طراحی و عرضه شده است که بازی براساس یک غول بیابانی در 4 قسمت عرضه شده و در اختیار شما قرار گرفته است.

به قدری طراحی شخصیتها در این بازی خوب است که همین مورد نیز میتواند به تنهایی جزو نکات جذاب بازی برایتان به حساب بیاید.

این بازی در سال 2014 بیش از صد میلیون حساب ثبت شده داشت. بیست سال پس از انتشار نسخه اوریجینال بر روی کنسول پلی استیشن 1، رزیدنت اویل 2 با قدرتی بیشتر بازگشته و تبدیل به یکی از بهترین بازی های PC شده است.

این بازی هم مثل بیشتر بازی ها، دارای سیستم انرژی است اما پر کردن آن با صرف هزینه نسبتاً کمی قابل انجام است.

اگر میخواهید بیشتر با دنیای مورتال کمبت آشنا شوید، میتوانید معرفی کامل شخصیتهای این مجموعه را اینجا و تاریخچه آن را از این مطلب پلازا مطالعه کنید.

این بازی اولین بار در سال 2001 معرفی شد و به مناسبت دهمین سالگرد فرنچایز Warcraft در 23 نوامبر 2004 منتشر شد.

در BlizzCon 2017 ، نسخه پایهای این بازی با عنوان World of Warcraft Classic معرفی شد که قصد داشت راهی برای تجربه بازی پایه قبل از تمامی محتوایات اضافه شده باشد که در آگوست 2019 منتشر شد.

اینکه چه نسخه ای از بازی های کرک شده بهترین، کم حجم ترین و فشرده ترین هستن، سوالی هست که در این قسمت پاسخ خواهیم داد.

میزان فروش بازی نیز در همان دو هفته نخست به بیش از 2 میلیون نسخه رسید و طی یک سال نیز از مرز 3 میلیون عبور کرد و پرفروشترین بازی این مجموعه شد.

قهرمان قصهی بازی، به وضوح تلاش میکند تا با اذیت و آزار همسایهاش به هر ترتیب که شده، او را تا مرز جنون پیش ببرد.

آیا گوشیهای ۴ میلیون تا ۱۰ میلیون تومان میتوانند بهترین بازی های اندروید را اجرا کنند؟ آیا شما عاشق بازی مسابقه ای ماشین در خیابان ها هستید ؟

شاید در ابتدا بگوئید : ” موس که دیگر چیز پیچیده ای نیست ” ولی من به شما می گویم فقط کافی است یکبار با موس های سرعت بالای مخصوص گیمرها بازی کنید و ببینید چقدر به یک موس حرفه ای نیاز دارید.

ای 4 الی 10 نفره به تجربه آن با دوستان خود بپردازید. وی، نیرو و دانته از شخصیتهای قابل بازی Devil May Cry 5 هستند و در بعضی مراحل میتوانید انتخاب کنید که با کدام شخصیت به انجام مرحله بپردازید.

ظاهر، ترفندها و سبک شخصیت خود را سفارشی کنید در حالی که سطوح قابل کاوش را با مسیرهای… سازندگان توانستهاند با ایجاد انیمیشنهای زیبا و دنیاییی به اصطلاح زنده، بازی زیبایی را از هرلحاظ ایجاد کنند.در جریان بازی باید درکنار پرش از روی موانع، با دشمنان مختلفی نیز روبهرو شوید جایی که ادمار شخصیت اصلی داستان باید با شکست آنها خود را اثبات کند.

بهجای استفاده از سلاحهای متعارف، میتوانید به ترفندهای خندهداری مانند پرتکردن تختهسنگها یا حمله با اشعه برای نابودی زامبیها متوسل شوید!

با اینکه قسمت اول این مجموعه شاید کمی قدیمی شده باشد، اما شماره دوم بازی همچنان ارزش تجربه کردن را دارد.

این بازی تا پایان ماه سپتامبر سال 2020 توانست به فروش 3.9 میلیون نسخهای دست پیدا کرده و پرفروشترین عنوان مجموعه Devil May Cry لقب بگیرد.

تا به حال برای تان پیش آمده است که با نصب یک نرم افزار سرعت کامپیوتر شما به صورت چشمگیری کاهش پیدا می کند دلیل این مشکل هماهنگ نبودن نرم افزار که نصب کرده اید با کامپیوتر شما است .

موفقیت بالا و کم نقص بودن این عنوان باعث شده تا در لیست برترین بازی های کامپیوتری قرار بگیرد. شاید پاداشهای شانسی بخش Krypt و مشکلاتی با ماهیت همیشه آنلاین بازی باعث لبریز شدن صبر شما شوند، اما قطعا در مواردی که مهم است، مورتال کمبت 11 عملکرد بسیار خوبی از خود نشان داده و تبدیل به یکی از بهترین بازی های PC شده است.

بهترین بازیکنهای Fortnite نهتنها در استفاده از سلاحها، بلکه در ساختوساز هم مهارت بسیار خوبی دارند. Lightnite یک بازی بسیار سرگرم کننده است که شما میتوانید زمان خود را صرف سرگرم شدن در آن کرده و با جیبی پر از پول بازگردید.

این مرحله بصورت مخفیکاری و بسیار خلاقانه است که از بازیهای Resident Evil 7 و Resident Evil Revelations 2 الهام گرفته شده.

در بخش کلیر نیز میتوانید یک مرحله را به عنوان شری برکین بازی کنید. بازی Five Nights at Freddy’s AR: Special Delivery یک بخش آنلاین جالب نیز دارد.

این عنوان چهارمین بازی منتشر شده است که در جهان فانتزی Warcraft جریان دارد. از زمان راه اندازی، بلیزارد هشت بسته الحاقی عمده برای World of Warcraft منتشر کرده است.

برادران رومرو برای گرفتن انتقام از سید، گروهی از شکارچی های شیطانی به رهبری فردی به نام دن تیپات را به دنبال او فرستاده و سید پس از اطلاع از این موضوع درگیر یک فرار و گریز خطرناک و پرخطر خواهد شد.

هر کدام از سلاحهای بازی Hades ویژگیهای مخصوص به خود را دارا هستند. در هر مسابقه فورت نایت 100 بازیکن در یک جزیره کوچک به رقابت میپردازند.

فورت نایت یکی از بهترین بازی های PC در سبک بتل رویال است؛ یعنی شما در این بازی به همراه چندین بازیکن دیگر کار را آغاز میکنید و در نهایت کسی که بتواند سایر بازیکنها را از بین ببرد و خودش زنده بماند برنده بازی خواهد بود.

در این بین حادثهای رخ میدهد و تابش جهنمی زمین را آلوده دانلود بازی کامپیوتری میکند. یکی از ویژگی های جالب این بازی این است که در آن جادوگری وجود دارد و شما می توانید با کمک آن دیگر تیم ها را پیدا کنید و آنها را شکست دهید.

نینتن دینیتیس یا بیماری انگشت نینتندو از مضرات بازی های کامپیوتر است . اگر از علاقهمندان بازیهای سبک Super Smash Bros هستید، احتمالا Brawlhalla یکی از دوست داشتنیترین بازیهایی است که میتوانید به سراغش بروید.

مثلا اگر بازی شما در آدرس “D: / ELDEN RING” نصب شده، محتوای درون پوشه Update باید به این آدرس منتقل شود.

برای باز کردن سلاحهای بازی Hades باید آنها را با تعداد مشخصی از کلید بنفش معاوضه کنید و این کلیدهای بنفش را در خلال گیمپلی و با از میان بردن دشمنان مختلف به دست خواهید آورد.

در واقع قدرت شما به کارتهای درون بازی مربوط میشوند که میتوانید آنها را به نیاز خود ارتقا دهید. البته میتوانید پکهای کارت را خریداری کنید و دسته کارتهای خود را متنوع و قدرتمندتر کنید.

اما چیزی که فورتنایت را از سایر بازیهای این سبک متمایز میکند، تاکید زیاد گیمپلی آن روی جنبه ساختوساز است.

شاید این جور وقت ها بهتر است یک بازی آفلاین روی گوشی خود داشته باشید. آسفات؛ بهترین بازی جهان برای گوشی و طرفداران رانندگی و ویراژ دادن است، اگر به این سبک بازی علاقهمند باشید، محال است که نام آن و آوازه شهرتش به گوشتان نرسیده باشد.

اگر شما هم مثل من عاشق بازی استراژیک-تاکتیکی هستید، بدون شک عاشق بازی Dreadnought خواهید شد، چرا که این بازی دقیقا همین سبک است.

برای دانلود بهترین بازی های کامپیوتری تاریخ میتوانید سری به این صفحه بزنید. با وجود تمام فراز و نشیبها، از وار کرفت همچنان به عنوان یکی از بهترین بازی های PC یاد میشود.

او در مسیر خود با شری برکین (Sherry Birkin)، دختر آنت برکین و ویلیام برکین آشنا میشود. دویل می کرای 5 بیشک یکی از بهترین بازی های PC در طول تاریخ محسوب میشود.

جالب است بدانید این بازی کلاس های مختلفی دارد (دقیقا همانند بازی های Overwatch، World of Warcraft و …) که هر کلاس از یک جهت کاربردی هستند (یکی برای حملات، یکی برای دفاع و …).

در بازی هادس 6 نوع سلاح مختلف وجود دارد که به ترتیب عبارتند از شمشیر، نیزه، سپر، تیروکمان، دستکشهای دوقلو و نهایتا تفنگی به نام Adamant Rail.

به نظر شما هم با وجودی که سالها از انتشار کندی کراش میگذرد، هنوز هم یکی از بهترین بازی های جهان محسوب میشود؟

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها