«به عشق علی» برای حمایت از 1000 کودک یتیم و نیازمند

[ad_1]

ایسنا/ سمنان مدیرکل کمیته امداد استان سمنان گفت: پویش مردمی عشق علی (ع) با هدف جذب حامیان برای حمایت از فرزندان ایتام و مستضعفان مناطق محروم کشور همزمان با ماه مبارک آغاز به کار کرد. ماه رمضان

علی بحیرایی مدیرکل کمیته امداد استان سمنان اظهار داشت: همزمان با ماه مبارک رمضان، پویش مردمی «به عشق علی (ع)» با هدف جذب حامیان برای حمایت از کودکان بی بضاعت مناطق محروم استان سمنان برگزار می شود. و کشور با مشارکت کمیته امداد صدای رسانه ملی و جامعه امام رضایی (ع) شروع به کار کرد.

وی با بیان اینکه در پویش «به عشق علی» با حمایت ابوالاعتم علی (ع) برای حمایت از 1000 یتیم و دلسوز ساکن در مناطق محروم و محروم برنامه ریزی شد، اظهار کرد: در این پویش حمایتی از ایتام و دلسوزان ساکن در مناطق محروم انجام شد. کد سفارشی 51010780* و شماره کارت 0989-1777-7211-5041 و یا با ارسال شماره 5 به سامانه پیامکی 3000101010 کمک های خود را برای ایتام نیازمند واریز کنید یا از این کودکان حمایت های مالی و معنوی بپذیرید.
وی در ادامه از خیران استان برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین دعوت کرد و گفت: خیران حمایت از ایتام و فرزندان محسنین با مراجعه به سایت ekram.emdad.ir مسئولیت حمایت مالی یک یا چند ایتام را بر عهده بگیرند.

مدیرکل کمیته مددکاری استان سمنان با بیان اینکه طرح اکرام ایتام از سال 1378 با هدف حمایت از ایتام و رفع نیازمندی های آنان در حوزه های معیشتی، آموزشی و درمانی آغاز شده است، اظهار داشت: این طرح از سال 99 آغاز شده است. اقدام برای حل مشکلات مادی و معنوی.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها