بودجه 1401 شهرداری یزد تصویب شد

[ad_1]

ایسنا/ یزد رئیس شورای اسلامی شهر یزد از تصویب به موقع بودجه ۲ میلیارد و ۲۲۷ میلیون تومانی شهرداری برای سال جدید خبر داد و گفت: شهرداری می تواند بر اساس برنامه و بودجه کار خود را انجام دهد.

«عزیزالله سیفی» در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر یزد با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد اظهار داشت: برنامه های شورای اسلامی شهر یزد پس از انتخابات و چندین بار آغاز و آغاز شد. جلساتی برای انتخاب شهردار و برخی دیگر از برنامه های شورا برگزار شد.

وی ادامه داد: از زمان شناسایی هیئت رئیسه تا کنون 53 جلسه رسمی با 118 جلسه تشکیل شده و خوشبختانه اکثر این مصوبات در کمیسیون تلفیق به تصویب رسیده است.

رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد تصریح کرد: از بهمن ماه تاکنون خوشبختانه هر روز عملیات اجرایی یک پروژه جدید را در دستور کار داشتیم و یا اجرای پروژه دیگری آغاز شد.

سیفی خاطرنشان کرد: یکی از رویکردهای اصلی هیئت در دوره ششم تکمیل پروژه های نیمه تمام ریز و درشت بود و توانستیم بسیاری از پروژه های عقب مانده را به بهره برداری برسانیم.

وی افزود: با کار جهادی شهردار و مدیران شهرداری و تلاش شورایاران اقدامات زیادی در سطح شهر انجام شده است اما هنوز تا رسیدن به نقطه مطلوبی که مد نظر داریم فاصله داریم.

رئیس شورای اسلامی شهر میراث جهانی یزد خاطرنشان کرد: در سال 1401 برنامه شورای شهر و شهرداری این است که این حرکت ها بیش از گذشته ادامه پیدا کند و با قدرت و قوت بیشتری اجرا شود.

سیفی ادامه داد: برای این ایام برنامه های زیادی از جمله کاشت گل در 50 هزار متر مربع و توزیع 10 هزار نهال بین مردم در نظر گرفته شد.

وی گفت: یکی از حرکت های بسیار خوبی که از اسفندماه سال گذشته آغاز شده و امسال نیز به قوت خود ادامه خواهد داشت، بحث آسفالت است که در حال مرمت و یا اجرا در جاده های یزد است و تلاش ما بر این است که به کار ادامه دهیم.

به گزارش ایسنا و به نقل از روابط عمومی شورای شهر یزد، رئیس شورا با بیان اینکه بودجه شهرداری یزد در سال 1401 دو هزار و 227 میلیارد تومان بوده است، خاطرنشان کرد: این بودجه طبق برنامه زمان بندی به شورا ارائه شد و به موقع مصوب شد. و نیز به تایید استانداری می رسد و لذا با توجه به برنامه و بودجه تهیه شده توسط شهرداری می تواند کار خود را انجام دهد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها