بونوچی از مانچینی حمایت می کند و حاضر به خداحافظی از تیم ملی نیست

[ad_1]

لئوناردو بونوچی در حمایت از روبرتو مانچینی خداحافظی از تیم ملی ایتالیا را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از فوتبال ایتالیا، ایتالیا برای دومین بار متوالی در جام جهانی حاضر نمی شود اما لئوناردو بونوچی می گوید این اتفاق باعث خداحافظی او از تیم ملی نمی شود.

بونوچی بخشی از تیم آتزوری بود که در تابستان قهرمان یورو 2020 شد اما اکنون جام جهانی 2022 را از دست داده است. ایتالیا همچنین رکورد جهانی 37 بازی بدون شکست را به ثبت رسانده تا همه باور کنند که ایتالیا به اوج خود رسیده است.

با این حال مانچینی نتوانست به مسابقات مقدماتی جام جهانی قطر راه پیدا کند و مغلوب مقدونیه شمالی شد تا جام جهانی را از دست بدهد.

همین موضوع باعث شد تا گمانه زنی هایی در مورد دوران مربیگری مانچینی و خداحافظی بازیکنان زیادی از جمله بونوچی به وجود بیاید که مدافع ایتالیایی این خبر را تکذیب کرد: تیم برای راهنمایی من آمد. ساعات پس از حذف بسیار سخت بود. یک لحظه سکوت کردیم و چیزی برای گفتن نبود. ما سعی کردیم با گفتن اینکه بازیکنان جوان فرصت های دیگری خواهند داشت، ناامیدی خود را کاهش دهیم. پس از صحبت مربی با ما، گذشته را پشت سر می گذاریم و به آینده نگاه می کنیم. آینده در حال حاضر در مقابل ماست، پس باید بازسازی را آغاز کنیم.

گابریل گراویا، رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا پس از شکست روز پنجشنبه مقابل مقدونیه شمالی گفت که مانچینی را اخراج نخواهد کرد. به گزارش گاتزتا دلو اسپورت و کوریره دلو اسپورت، این مربی به هدایت تیم ملی فوتبال کشورش ادامه خواهد داد.

وی ادامه داد: مانچینی در این مدت عملکرد خوبی برای تیم ملی ایتالیا داشت. الان در تیم ملی ایتالیا همدلی زیادی وجود دارد که کمتر دیده می شد. ادامه با مانچینی تنها تصمیم منطقی است. ایده ها و ارزش های شما زیر سوال نمی رود. هر چیزی ممکن است در یک بازی اتفاق بیفتد، بنابراین باید با آن مربی همگام باشید.

ایتالیا قرار است در دیداری دوستانه به مصاف تیم ملی فوتبال ترکیه برود که مانند ایتالیا از صعود به جام جهانی بازماند.

روبرتو مانچینی تا سال 2026 با فدراسیون فوتبال ایتالیا قرارداد دارد و برنامه بعدی او می تواند پس از دو غیبت لاجوردی را به جام جهانی برساند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها