تحقق شعار سال توسط مدیران یک مطالبه جدی است

[ad_1]

ایسنا/ همدان فرماندار ملایر گفت: قانون «جهش تولید از تولید دانش بنیان» در مجلس نهایی شده است که می تواند دست ما را باز کند و به تحقق شعار کمک کند. سالها تلاش و این یک نیاز جدی است.

به گزارش ایسنا؛ سلمان اسماعیلی روز یکشنبه 14 فروردین ماه در اولین جلسه هیئت مدیره ملایر در سال جدید افزود: برای تحقق شعار سال و تحول در این شهرستان باید سند و نقشه راه را ارائه کنیم. از سوی دیگر مدیران برای تحقق شعار سالی که انقلابیون و جهادگران وارد میدان شوند.

وی گفت: سال هاست که شعار رهبر فرزانه انقلاب بر زمین مانده و حرکتی جدی نداشته است اما امسال باید برای تحقق این شعار مبارزه کرد و نسبت به تولید، دانش بنیان و اشتغال زایی تعصب داشت. “

فرماندار ملایر با تاکید بر اینکه باید نسبت به تحقق تولید، دانش و ایجاد اشتغال تعصب داشته باشیم، ادامه داد: قانون «جهش در تولید علم» در مجلس نهایی شده است که می تواند ما را باز کند. دست و آرام آرام به ما کمک کن

اسماعیلی افزود: راه اندازی نهضت به کارگیری نخبگان، جوانان و تسهیل صدور الوار در این شهرستان از الزامات تحقق شعار سال است.

این مسئول گفت: در این راستا با تلاش سازمان برنامه ریزی و مدیریت استان و سایر دستگاه های ذیربط، نسخه اول برنامه عملیاتی پیشرفت ملایر با قطع 1401 تهیه شده و باید آن را به صورت صددرصدی اجرا کنیم.

فرماندار ملایر خاطرنشان کرد: سهم استان همدان از رشد اقتصادی کشور در سال جدید 7.5 درصد است که باید تلاش کنیم به سهم ملایر از آن 7.5 درصد برسیم و راه اصلی سرمایه گذاری مردم و سرمایه بخش خصوصی است. کار

اسماعیلی ایجاد اشتغال را از دیگر اولویت های سال 1401 دانست که پیش بینی می شود یکی از 23 هزار شغل مصوب استان همدان باشد.

وی با بیان اینکه تا پایان فروردین 552 واحد مسکونی در این شهرستان بهسازی می شود، افزود: پس از دو سال وقفه امسال با همت 13. سفر نوروزی این شهرستان; ملایر در سفرهای نوروزی نمره قابل قبولی گرفت.

فرماندار ملایر در بخشی دیگر از سخنان خود خطاب به مسئولان، با تاکید بر اینکه امروز نوبت من و شماست که انقلابی باشید، انقلابی بمانید و انقلابی عمل کنید، گفت: پایبندی جدی و عملی به مبانی اسلام و اسلام انقلاب، حرکت به سوی دستاورد». آرمان های انقلاب، کار جهادی و تحول طلبی از ویژگی های رهبران انقلابی و انقلابی است.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: مدیران از تغییر نمی ترسند، ایجاد رضایت، برنامه ریزی برای کارهای بزرگ، قدرت ریسک عاقلانه و مبارزه برای احقاق حقوق مردم از شرایط اولیه تغییر در این شهر است و قطعا بدون خردمندانه نمی توانیم به تغییر دست پیدا کنیم. مدیریت خیرخواهانه و دقیق».

وی افزود: با سیاست ها و راهبردهای دولت مردمی و مجموعه اقدامات انجام شده می توان شرایط خوبی را در سطح کشور و شهرستان پیش بینی کرد و مدیران باید در جهت جلب مشارکت ملایر در طرح ها، اعتبارات و سایر حوزه ها تلاش کنند. “

فرماندار ملایر افزود: رونق تولید، فعال سازی بخش خصوصی، تکمیل پروژه های نیمه کاره، نصب میز خدمت در ماه مبارک رمضان در مساجد حاشیه شهرها و دیدارهای چهره به چهره با مردم برای رفع مشکلات و فعال سازی شورای اطلاع رسانی از جمله اقدامات مهم سال جاری محسوب می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها