ترازو شیشه ای چیست؟

ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجی کالا, ترازو شیشه ای دیجیتال, ترازو شیشه ای کمری, ترازو شیشه ای قیمت, ترازو شیشه ای یونیک, ترازو شیشه ای بیورر, ترازو شیشه ای طرح دار, ترازوی شیشه ای همیلتون, ترازوی شیشه ای, باتری ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای پرسونال, تعمیر ترازو شیشه ای, قیمت ترازوی شیشه ای خانگی, قیمت ترازوی شیشه ای دیجیتال, ترازو وزن کشی دیجیتالی شیشه ای, ترازوی شیشه ای دیجیتال, از شیشه شکسته نخیزد صدا درست, شیشه ترازو شکسته, ترازو صفحه شیشه ای, عکس ترازو شیشه ای, ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت, قیمت ترازو خانگی شیشه ای, ترازو وزن کشی شیشه ای

ترازو دیجیتال ساده و جیبی نسل جدید همان ترازو هایی است که سال های دور با آن اجسام مختلف را اندازه گیری می کردند.

ترازو شیشه ای کمری

ترازو یکی از ابزارهای مورد نیاز در محیط خانه است و میتوان از آن برای دیدن وزن خود یا مواد خوراکی و اجسام استفاده کرد.

ترازو شیشه ای یونیک

با استفاده از این موارد میتوانید وزن مواد خوراکی موجود در رژیمتان را بررسی کنید و سپس به بررسی میزان کالری موجود در آن بپردازید.

همچنین می توانید بین خودکار و دستی تعویض تعادل را انتخاب کنید. از قابلیتهای دیگر این ترازوی دیجیتال میتوان به نشانگر بار بیش از حد، نشانگر اندازهگیری اشتباه،در پایان اینکه منبع تغذیهی این مدل ترازو، باتری قلمی است و سیستم روشن و خاموشی خودکار نیز دارد.

ترازوی شیشه ای همیلتون

استفاده از ترازوی دیجیتالی personal scale بسیار ساده است، تنها با زدن ضربه کوچک پا بر روی صفحه، ترازو روشن شده و علامت ۰٫۰ را نشان میدهد که در این موقع ترازو آماده اندازه گیری می باشد.

ترازوی شیشه ای

این ترازو مجهز به صفحه نمایش دیجیتال LCD بزرگ و خوانا، نشانگر دقیق دمای محیط، سیستم روشن شدن سریع، و نمایش مقدار باقیمانده باتری است.

ترازو شیشه ای قیمت

از دیگر ویژگیهای این ترازوی دیجیتال میتوان به قابلیت نمایش وزن به دو واحد کیلوگرم و پوند، منبع انرژی باتری نیمقلم و قابلیت خاموشی خودکار اشاره کرد.

ترازو شیشه ای خانگی اسکال personal scale دارای سیستم خاموش کننده خودکار می باشد و در صورتی که ترازو به مدت تقریبی ۸ ثانیه ثابت بماند و یا استفاده نشود بطور اتوماتیک خاموش می گردد.

انتخاب و خرید یک ترازوی خانگی کار سخت و پیچیده ای نیست و دانستن 7 نکته مهم به شما جهت توسعه محدوده انتخاب و خرید یک ترازوی دیجیتال خانگی مناسب و متناسب با نیاز به شما کمک خواهد نمود .

قیمت ترازوی شیشه ای خانگی

شاید این برای شما سوال باشد که ترازو چه کاری انجام میدهد ، در واقع ترازو میزان وزن یا جرم یک انسان را نشان میدهد .

به دلیل مصرف زیاد غذاهای مضر و تراریخته یک فرد در طول روز خو باعث افزایش و یا کاهش وزن خود می شود که این امر فرد را موجب به خرید یک ترازو وزن کشی خواهد کرد.

ترازو شیشه ای طرح دار

وزن ایده ال با توجه به قد ، سن و جنسیت و استخوان بندی هر فرد مشخص میشود. این برند همانطور که نام آن گویاست، یک برند منحصر به فرد و خاص می باتری ترازو شیشه ای باشد.

باتری ترازو شیشه ای

با استفاده از ترازو وزن کشی پرسنال از وزن دقیق خود اطلاع پیدا کنید و میزان کالری مصرفی و ورزش روزانه خود را تنظیم کنید.انرژی مورد نیاز ترازو وزن کشی شیشه ای از باتری لیتیوم که در محفظه تنظیمات ترازو شیشه ای قرار دارد تامین می شود که این باتری ها از نظر قیمت به صرفه و از نظر میزان کارکرد چندین برابر باتری های قلمی کار می کند.

لازم به ذکر است این دقیقه باید در کمترین حالت ممکن باشد تا در مصرف باتری نیز صرفه جویی شود.

از شیشه شکسته نخیزد صدا درست

در هنگام استفاده از این ترازو دیجیتالی به یاد داشته باشید که پس از ایستادن بر روی ترازو اجازه دهید حالت چشمک زن متوقف شود و وزن نهایی را به صورت دقیق به شما نمایش دهد.

این ترازو به صفحه نمایش السیدی بزرگی در ابعاد ۳ اینچ و همچنین به سیستم خاموش خودکار مجهز است. ترازوي ديجيتالي personal scale دارای سیستم خاموش کننده خودکار می باشد و در صورتی که ترازوبه مدت تقریبی 8 ثانیه ثابت بماند و یا استفاده نشود بطور اتوماتیک خاموش می گردد.

ترازو شیشه ای دیجیتال

ترازوی وزن کشیpersonal scale دارای سیستم خاموش کننده خودکار می باشد و در صورتی که ترازو به مدت تقریبی ۸ ثانیه ثابت بماند و یا استفاده نشود به طور اتوماتیک خاموش می گردد.

منبع تغذیه این ترازو دو باتری نیمقلم است و پس از ۸ ثانیه بیکار ماندن بهطور خودکار خاموش میشود تا در مصرف انرژی باتری صرفهجویی شود.

قیمت ترازو خانگی شیشه ای

تعداد باتری مورد نیاز این ترازو ۱ عدد و از نوع سکهای است. این نوع از ترازوهای خانگی دارای انواع رنگ و طرح های مختلف می باشند که در بازار ها می توانید آن ها را مشاهده کنید و خریداری کنید.

تعمیر ترازو شیشه ای

ترازوي ديجيتالي برای مصارف خانگی طراحی شده و برای کاربردهای پزشکی و تجاری مناسب نمی باشد. این امر از آنها متریالی بسیار فشرده و محکم در برابر ضربه و حررات می سازد، به طوری که به راحتی شکسته نمی شوند.

پس از جاگذاری باطری های دستگاه (باطری به همراه ترازو ارسال می شود)، ترازو را در محلی صاف و محکم قرار دهید.

ترازو دیجیتال شیشه ای قیمت

در پشت ترازو در کنار محفظه باتری یک دکمه قرار دارد که بوسیله آن میتونید پارامتر سنجش ترازو را تغییر دهید.

عکس ترازو شیشه ای

یکی از قابلیت های قابل توجه این محصول سنجش وزن با دو پارامتر گرم و پوند می باشد. بعضی ترازو ها بیشتر از یک پارامتر را نمایش می دهند و پارامتر هایی از قبیل توده چربی، ماهیچه، استخوان و آب و حتی BMI که شاخص توده بدن می باشد را هم نشان می دهد.

این محصول از یک نمایشگر بزرگ LCD برخوردار بوده و همچنین با دقت بالایی وزن شما را نمایش میدهد. اما این روزها ترازوهای دیجیتالی به بازار آمدهاند که دارای نمایشگر ال ای دی هستند و نتیجه را به صورت عدد نمایش میدهند.

ابعاد نمایشگر 22 میلی متر میباشد . صفحه ترازو از شیشه ی حرارت دیده و مقاوم شده به ضخامت هشت میلی متر می باشد که زیبایی خاصی را به محصول بخشیده است.

بیش از ۶۰۰ نفر از خریداران، این محصول را پیشنهاد دادهاند. بیش از ۵۳۰ نفر از خریداران، خرید این ترازو را پیشنهاد دادهاند.

پیشنهاد ما به شما ترازوی شیشه ای دیجیتال است زیرا علاوه بر وزن کردن، انواع پارامترهایی که روی وزن و سلامتی شما تاثیرگذار هستند را نیز ارزیابی و پیگیری می کند و از قابلیت ها و مزایای بسیاری برخوردار است.

شما چند ساعت در هفته را به ورزش اختصاص میدهید و رژیم غذایی خاصی را دنبال میکنید تا به وزن ایدهآل خود برسید.

ترازو جیبی: این نوع از ترازوها اغلب برای استفاده در آشپزی و وزن کردن مواد غذایی در حجم آنها کاربرد دارند و با توجه به سایز کوچکی که دارند، به راحتی میتوان آنها را جابجا کرد و محبوبیت بسیاری به خصوص در میان خانمها دارند.

امروزه ترازوهای دیجیتالی موجود ابزارهای دقیقی هستند که در مقایسه با ترازوهای قدیمی حساستر و دقیقتر عمل میکنند و به ویژه در هنگام رعایت رژیمهای غذایی برای داشتن استایل بهتر و مبارزه با چاقی کاربرد دارند.

اما امروزه با دستگاه ترازوی دیجیتال به راحتی در منزل بدون هزینه وزن خودتون رو بدونید . ترازو دیجیتال امکانات و اندازه متفاوتی دارد، از همین رو طبیعتا قیمت های آن نیز مختلف است.

این شیشه های استفاده شده در ترازوهای شیشه ای دیجیتالی، ضد رطوبت بوده و بدین سان دوام و ماندگاری بالایی دارند.

ترازوی دیجیتال شیشه ای امسیگ مدل GW32-F از جمله ترازوهای بسیار با کیفیت و با دقت بالا و ساخت کشور آلمان می باشد.

این مدل از ترازوهای متئو در بازار ایران با قیمت ۶۵۰ هزار تومان (آذر۱۴۰۰) موجود است. در بسیاری از ترازو های دیجیتال پیشرفته و مدرن به غیر از وزن کشی قابلیت های دیگری مانند اندازه گیری درصد چربی بدن ، فشار خون ، شاخص بدن و …

بنابراین ترازوهای شیشه ای دیجیتال نیز از طراحی مدرن و البته جمع و جورتری نسبت به سایر همتایانشان برخوردارند. قیمت ترازوی شیشه ای خانگی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

تولیدات شرکت همیلتون بیشتر در گروه لوازم خانگی برقی و غیر برقی کوچک قرار می گیرد. ترازو دیجیتال پرسونال اسکیل 180 KG یکی از این ترازوهای دیجیتال خانگی می باشد که با وزن 1.9 کیلوگرم توانایی تحمل 180 کیلوگرم وزن را دارد.

اگر حداکثر میزان شما و افراد خانواده بین 100 الی 150 کیلوگرم است بهتر است ترازویی تهیه کنید که توانایی تحمل وزن 150 کیلو را داشته باشد.

در هر حال شما بابت کالایی که خریداری میکنید، هزینه میپردازید. ترازو در هر نوع صنایعی کاربرد های مختلفی دارد. ᠎Th᠎is a​rt᠎icle has been c​reated by GS A Conten t Ge​ne rator  DEMO.

در این نوع ترازوها یک صفحه کوچک مستطیل شکل بر روی بدنهی دیده میشود که در ابتدا خاموش است. ترازوی دیجیتال ترمومتردار با طراحی بسیار باریک و سبک به راحتی قابل حمل بوده و با صفحه مستطیلی نسبتا بزرگ دیجیتالی که دارد امکان مشاهده وزن را به راحتی برای شما امکان پذیر می کند.

لازم به ذکر است ترازو عقربه ای از حساسیت بالایی برخوردار است و با هرگونه آسیب وارد شده به آن ممکن است امکان سنجش را از دست بدهد.

از وارد کردن هر گونه ضربه به بدنه و شیشه ترازو خودداری کنید. یکی از مهم ترین ویژگی که این ترازو دارد نیاز نداشتن به یک منبع تغذیه برای کار کردن است.

به علاوه تمیز کردن آنها آسان بوده و بسیار سبک هستند و به راحتی می توانید آنها را جابجا کنید.

با استفاده از این عملکرد ، می توانید وزن خود را ذخیره کنید و در روزهای مختلف مقایسه کنید. اندازهگیری این که چهقدر چاق یا لاغر شدهایم، به چه میزان باید به وزنمان اضافه کرده و یا از آن کم کنیم، همه موضوعاتی هستند که پشت سرهم در ذهنمان مرور میشوند.

ترازوها به دو دسته تراوزهای عقربهای و ترازوهای دیجیتال تقسیم میشوند. شیشههای سکوریت ۷ برابر از شیشههای معمولی مقاومتر هستند و در مواقع شکستگی به تکههای بسیار کوچک (تقریبا پودری) بیخطر و ایمن تبدیل میشوند.

این میزان برای بیشتر اندازه گیری ها در یک آشپزخانه ی معمولی کافیست. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا با انواع ترازو شیشه ای، ویژگیها و قیمت خرید آن آشنا شوید.

این ترازو از صفحه شیشه ای تشکیل شده و با سنسور های حسگر تشخیص وزن خود می تواند تا سقف ورزن 150 کیلوگرم را تشخیص دهد.

همچنین توجه داشته باشید که علی رغم پیچیدگی های طراحی ترازوی شیشه ای دیجیتال، استفاده از آنها بسیار ساده است و به مداخله شما کمتر نیاز دارند و به راحتی کالیبره می شوند.

البته ترازوی شفاف و بیرنگ هم در سایت موجود است و شما میتوانید آنها را سفارش دهید. شما میتوانید با مراجعه به وب سایت دیجی استایل از رنگها و مدلهای مختلف ترازو مطابق با سلیقه خود و لوازم موجود در خانه دیدن کرده و با مقایسه آنها با یکدیگر بهترین گزینه را انتخاب کنید.

5 .ترازو را با پارچه ای مرطوب تمیز کنید و از ورود آب به درون آن خوداری کنید. اگر به رنگهای تیره علاقهمندید میتوانید رنگ مشکی را برای آشپزخانه خود انتخاب نمایید یا رنگی را خریداری کنید که با رنگ کابینت و کاشیهای آشپزخانهتان همخوانی داشته باشد.

برای خوشمزهتر شدن غذاهایتان باید اندازهها را به طور دقیق رعایت نمایید و چیزی زیادتر یا کمتر نریزید. در طول روز و یا هفته بهتر هست خود را وزن کنیم و از آن اگاهی داشته باشیم.

این ترازو از خریداران خود از ۵ ستاره، ۴,۲ ستاره دریافت کرده است و در بازار با قیمت ۲۹۶هزار تومان فروخته میشود.

این ترازو از خریداران خود از ۵ ستاره، ۳,۷ ستاره دریافت کرده است و در بازار با قیمت ۲۳۶هزار تومان (آذر۱۴۰۰) فروخته میشود.

یکی از معایب ترازوهای بزرگ قابل حمل نبودن آنها در همه نوع فضایی است. با افزودن مواد به این نوع از ترازو، سوزن آنها روی وزن مواد قرار میگیرد.

اگر سادگی شیشه را دوست ندارید، میتوانید نوع طرحدار آن را با توجه به سلیقه خود خریداری نمایید. اگر بتوانید وزن خود را در حد متعادل نگهدارید، به شکل قابل توجهی میتوانید از بروز اینگونه بیماریها جلوگیری نمایید.

سپس در صورت لزوم باتری جدید بگذارید. به علاوه شیشه های سکوریت امنیت بالایی را برای افراد حاضر فراهم می کنند زیرا در صورت شکسته شدن، خرده ها تیز نیستند بلکه بیشتر شبیه گرانول هایی فاقد لبه های تیز می باشند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها