ترقی: هیئت حاکمه هنوز در دست نیروهای انقلابی نیست

[ad_1]

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: هنوز بدنه دولت در دست نیروهای انقلابی نیست و بنابراین نارضایتی هایی وجود دارد.

حمیدرضا ترقی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اولویت های جریان اصولگرایی در سال جاری، اظهار کرد: اصولگرایان امسال باید با وحدت و انسجام بیشتر دولت را یاری کنند تا دولت به وعده های خود عمل کند و مردم طعم شیرین آن را بچشند. مدیریت انقلابی». اوت البته طبیعی است که تعامل با دولت ایجاب می کند که دولت نیز برای نیروهای انقلابی ارزش قائل شود و از آنها بیشتر استفاده کند.

وی ادامه داد: بدنه دولت هنوز در دست نیروهای انقلابی نیست و همان نیروهای گذشته حضور دارند که قاعدتا گوش به فرمان دولت نیستند و بنابراین همچنان نارضایتی هایی وجود دارد.

این فعال سیاسی همچنین درباره علت برخی انتقادات اصولگرایان به دولت تصریح کرد: اصولاً نیروهای انقلابی و اصولگرا هیچ گاه از نگاه انتقادی خود دست برنداشتند زیرا دولت از آن آنهاست. الان هم اگر مشکلی می بینند تذکر می دهند و درخواست رفع آن می کنند. در ماجرای برجام، انتقادها به این صورت است که خواسته های 100 درصدی را اعلام کنند تا دولت از پشتوانه و قدرت چانه زنی خوبی در مذاکرات برخوردار باشد و حداقل 80 درصد مطالبات ایران را به دست آورد.

ترقی در پایان با بیان اینکه اقدامات دولت به پای اصولگرایان نوشته می شود، گفت: رئیس جمهور از ابتدا تاکید کرد که بر اساس جریان سیاسی خاصی رای نیاورده است. درست است که نیروهای انقلاب و تشکل های اصولگرا از رئیس جمهور حمایت کردند، اما او به کسی قول استفاده از آنها را در دولت نداد. آنها به دنبال اصلاح آن برای بهبود عملکرد دولت، هشدار و انتقاد هستند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها