تصادف مرگبار رانندگی در جاده سیاه درنگون

[ad_1]

ایسنا/ فارس رئیس سازمان آتش نشانی شیراز از وقوع یک فقره تصادف رانندگی فوتی در جاده سیاه درنگون خبر داد و گفت: انحراف و سقوط خودرو در دره موجب فوت یکی از سرنشینان شد.

محمدهادی قانع روز جمعه 20 فروردین ماه در گفت و گو با خبرنگاران درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: طی تماس شهروندان با سامانه 125 و اطلاع رسانی این حادثه، بلافاصله فرماندهی آتش نشانی شیراز با آتش نشانان ایستگاه 14 تماس گرفت. 24 امروز صبح عازم دوراهی سیاه دارنگون شد.

وی افزود: بر اساس گزارش این حادثه یک دستگاه خودروی پراید به دلیل نامعلومی از مسیر خارج و در دره حاشیه جاده به عمق 6 متری سقوط کرد.

به گفته رئیس سازمان آتش نشانی شیراز، شدت حادثه به حدی بود که راننده از خودرو به بیرون پرتاب شد و دیگر سرنشین خودرو در داخل محفظه درهم پیچیده خودرو محبوس شد.

قانع گفت: آتش نشانان بلافاصله با نصب علائم هشدار دهنده در جاده، راننده 23 ساله را به داخل خودروی اورژانس تقسیم کردند و به دو گروه تقسیم کردند. شروع به دستگیری کردند.

وی گفت: آتش نشانان با تلاش فراوان و در کمترین زمان ممکن، قسمتی از بدن را از خودرو جدا کردند، سپس فرد محبوس شده (مردی 35 ساله) را از کابین متلاشی شده خودرو بیرون آورده و به داخل خودرو منتقل کردند. منتقل شود.” امدادگران اورژانس به مراکز درمانی تحویل داده شدند.

رئیس سازمان آتش نشانی شیراز ادامه داد: متاسفانه پس از بررسی های پزشکی توسط امدادگران اورژانس مشخص شد که راننده 23 ساله خودرو بر اثر شدت جراحات وارده فوت کرده و در همان لحظات اولیه جان خود را از دست داده است. بلافاصله به بیمارستان و مراکز درمانی منتقل شدند.”

قانع تصریح کرد: نیروهای عملیاتی پس از ایمن سازی کامل محل حادثه در پایان به عملیات خود پایان دادند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها