توجه به مسائل اقتصادی باید مورد توجه کارکنان و مسئولان باشد

[ad_1]

ایسنا/ گیلان جانشین سپاه قدس گیلان با بیان اینکه توجه به مسائل اقتصادی باید مورد توجه مسئولان و مسئولان قرار گیرد، تصریح کرد: یکی از مسائل مبرم جمهوری اسلامی که باید حل شود مسائل اقتصادی است و یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری توجه است. به این. این یک سوال است.

سرهنگ عباس حسینی در دیدار اعضای سپاه قدس گیلان با فرمانده سپاه قدس استان با بیان اینکه پاسداری از انقلاب اسلامی بر تمامی مسئولان و مردم واجب است، اظهار داشت: در صورت لزوم حفظ حریم از انقلاب اسلامی بر همه مسئولان و مردم واجب است. رهبر انقلاب اسلامی را در مقابل همه بحران ها حمایت کردند.

وی با تاکید بر توجه عمیق به مسائل انقلاب اسلامی، گفت: مسئله امنیت مهمترین مسئله نظام مقدس جمهوری اسلامی است چرا که استکبار به هر نحوی تلاش می کند امنیت این انقلاب را زیر سوال ببرد. نظام مقدس».

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان نقش سپاه پاسداران در ایجاد امنیت اجتماعی در جامعه را بسیار مهم دانست و افزود: یکی از اهداف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر محرومیت زدایی، توجه به مسائل امنیتی و حفاظت از آب و خاک که از هیچ تلاشی برای رسیدن به این هدف کم نمی کند.

حسینی با بیان اینکه توجه به مسائل اقتصادی باید مورد توجه مسئولان و مسئولان باشد، تصریح کرد: یکی از مسائل مبرم جمهوری اسلامی که باید حل شود، مسائل اقتصادی است و یکی از تاکیدات مقام معظم رهبری توجه به این معضل است.

وی با تاکید بر ضرورت حل معضل اقتصاد و اشتغال در جمهوری اسلامی گفت: سازمان بسیج اقشار تخصصی باید رویکرد خود را در سال جدید که شعار سال یعنی «تولید; اشتغالزایی دانش بنیان را معرفی کنید»؛ در غیر این صورت موفقیتی در کشور و گیلان حاصل نمی شود.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در امور بسیج اقشار با بیان اینکه تحول در حوزه تخصصی بسیج اقشار باید سرلوحه کار افسران باشد، گفت:

حسینی با اشاره به نقش فرهنگ در توسعه اجتماعی کشور، تصریح کرد: در حوزه فرهنگی، نهادها و اقشار مسئول باید تلاش کنند. اما در گام اول انقلاب اسلامی اقدامات بسیار خوبی در عرصه فرهنگی انجام شد که نتیجه همه این تلاش ها عدم نفوذ دشمن در عرصه جنگ فرهنگی در کشور بود.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای کاهش وحدت بین مردم و روحانیت در جمهوری اسلامی گفت: تشییع پیکر آیت الله رودباری بار دیگر نشان داد که پیوند قلبی مردم با روحانیت و علما، گسترشی صمیمانه است و هیچ قدرتی توانایی تقسیم کردن را ندارد بین این دوشها پوسته ای ندارد.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در بسیج اقشار نقش برگزاری یادواره های شهدا را در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بسیار مهم دانست و افزود: سالانه 900 یادواره شهدا در مناطق مختلف برگزار می شود. در گیلان که نشان از توجه به فرهنگ شهادت در گیلان دارد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها