تولید ضدعفونی کننده های خانگی تا صنعتی با تکنولوژی الکترولیز آب و نمک

[ad_1]

محققان یک شرکت فناوری مستقر در پارک علم و فناوری کردستان، فناوری تولید کرده اند که می تواند برای تولید مواد ضدعفونی کننده برای همه کاربردها، از خانه تا صنعت، استفاده شود.

قانع زندی یکی از محققین این طرح در گفت وگو با ایسنادر این خصوص توضیح داد: دستگاه طراحی شده قابلیت تولید محلول ضدعفونی کننده با الکترولیز نمک خالص و آب شهری و حداکثر تا 2 لیتر را دارد.

وی با بیان اینکه از این محلول ضدعفونی کننده برای ضدعفونی کردن مواد غذایی حتی دست و سطوح استفاده می شود، افزود: فناوری تولید چنین محلولی مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا بوده و تاییدیه های این دستگاه توسط سازمان غذا و دارو صادر شده است. اداره ایران. این است.

زندی تولید مواد ضدعفونی کننده با کمترین هزینه را از مزیت های این محصول برشمرد و یادآور شد: ماده ضدعفونی کننده جدیدی از الکترولیز آب و نمک ساخته می شود که مشخصه ترین آن محلول ضدعفونی کننده هیپوکلرو اسید با فرمول شیمیایی HClO است. گلبول های سفید بدن این ماده را برای از بین بردن میکروارگانیسم های مضر برای بدن تولید می کنند.

وی گفت: این دستگاه با کمک آب و نمک این ماده را تولید می کند و با توجه به ارزان بودن ماده ضدعفونی کننده تولید شده در آن، تا زمانی که قابل استفاده باشد، می توان از آن در صنایعی مانند کشاورزی، طیور و پزشکی استفاده کرد. استفاده خانگی

زندی با بیان اینکه ماده ضدعفونی کننده تولید شده با این فناوری ارگانیک و طبیعی است، خاطرنشان کرد: محلول ضدعفونی کننده آن برای از بین بردن انواع باکتری ها، قارچ ها و ویروس ها نیز کاربرد دارد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها