تکلیف قراردادهای راکد مشخص شد/ تبدیل بیضا به مرکز کاشت صنایع پزشکی

[ad_1]

ایسنا/ فارس مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان فارس با اشاره به اجرای طرح ویژه نظارت و نظارت بر ساخت و سازهای صنعتی از برنامه ریزی برای انعقاد قراردادهای راکد مربوط به شهرستان ها و نواحی صنعتی فارس خبر داد.

سید مصطفی هاشمی روز شنبه 20 فروردین ماه در حاشیه بازدید از شهرک های صنعتی واقع در شهرستان بیضا در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زمین به سایر سرمایه گذاران واگذار می شود.

وی بر لزوم توجه ویژه به موضوع قراردادهای راکد تاکید کرد و ضمن بیان اینکه فسخ قراردادهای راکد با جدیت در حال پیگیری است، گفت: با توجه به درخواست های سرمایه گذاری در شهرک صنعتی ملوسجان، آماده سازی هشت هکتار زمین در این شهر برنامه ریزی شده است.

هاشمی با یادآوری اینکه تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی ملوسجان به زودی به شرکت خدماتی واگذار می شود، گفت: در این شهر 73 قرارداد واگذاری زمین منعقد شد که از این تعداد 39 واحد تولیدی و صنعتی در حال بهره برداری و حدود 900 واحد در حال بهره برداری است. شغل ایجاد شد.»

وی در بازدید از Vila Farmacêutica de Beiza با اشاره به ایجاد زیرساخت های این روستا گفت: این روستا به دلیل مجاورت یکی از گزینه های مهم جهت هدایت مازاد سرمایه گذاری مرکز استان فارس است. به شیراز.»

هاشمی در ادامه مهم ترین نیاز زیرساختی این شهرک صنعتی را تامین برق و آب عنوان و بیان کرد: مذاکراتی با شرکت های آب و برق در مناطق فارس و توزیع برق شیراز انجام شد.

وی جهت گیری سرمایه گذاران از مرکز استان فارس به این مکان را در دستور کار قرار داد و اظهار داشت: در فاز اول 200 هکتار برای استقرار گروه های مختلف صنعتی به ویژه صنایع دارویی و پزشکی و در فاز دوم پیش بینی شده است. فاز 200 هکتار و در فازهای بعدی تا 1000 هکتار توسعه را در دستور کار خواهیم داشت.

هاشمی با بیان اینکه شهرک دارویی بیضا این ظرفیت را دارد که به یکی از مهم ترین مناطق صنعتی فارس و کشور تبدیل شود، گفت: با کاوش در فاز اول این شهر می توان بیش از 500 واحد تولیدی با استعداد حدود 5000 شغل.”

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس رویکرد اصلی تأسیس این شهرک صنعتی را ایجاد صنایع مرتبط با علوم پزشکی از جمله دارو و تجهیزات پزشکی و همچنین گیاهان دارویی دانست و گفت:

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها