جمهوری اسلامی ایران برای بسیاری از کشورها بهشت ​​است

[ad_1]

جمهوری اسلامی ایران برای بسیاری از کشورها بهشت ​​است

ایسنا/ کرمان مدیرکل صدا و سیمای کرمان گفت: جمهوری اسلامی ایران در مقایسه با بسیاری از کشورها حتی کشورهایی که به دروغ ادعای دموکراسی و آزادی دارند بهشت ​​است.

احمد علیرمزانی مدیرکل صدا و سیمای کرمان شب گذشته در ویژه برنامه تبریک ماه مبارک رمضان در مسجد مقدس حضرت جوادالائمه(ع) روستای ده زیار کرمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امام و شهدای جبهه مقاومت سردار قاسم سلیمانی: 13 فروردین روز جمهوری اسلامی یادآور رشادت های شهدا و امام راحل است و باید از این فرصت برای تبیین بخشی از دستاوردهای این انقلاب برای مردم استفاده کرد. مخصوصا نسل جوان ما
وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در مقایسه با بسیاری از کشورها حتی کشورهایی که به دروغ ادعای دموکراسی و آزادی دارند، بهشت ​​است.
وی با اشاره به اینکه یک بار دیدیم مردم شعار می دهند، نه غزه جان خود را فدای ایران کرد و نه لبنان و زمانی که مردم فلسطین، لبنان و یمن کشته می شدند برایشان مهم نبود، گفت: اکنون می بینیم که همین مردم. امروز ادعای حمایت دارند و برای اوکراین دلسوزی دارند و این دوگانگی رفتارشان به راحتی قابل مشاهده است.
وی با بیان اینکه یکی از مهمترین دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی، احیای مقاومت در جهان اسلام است، افزود: امروز به برکت انقلاب اسلامی، حزب الله لبنان به عنوان یکی از بازوان جمهوری به تنهایی کافی است. برای نابودی اسرائیل.»
وی با اشاره به اینکه امروز انقلابیون یمنی با وجود محاصره اقتصادی، عربستان را به زانو درآورده اند، گفت: امروز می بینیم که عربستان در باتلاق یمن گرفتار شده است و اینها همه از برکات جمهوری اسلامی است.
وی در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه ساز ظهور حضرت ولی عصر(عج) و حکومت جهانی ایشان است، تصریح کرد: حوادث یمن نویدبخش حوادث مبارک است و همه اینها از برکات جمهوری اسلامی است. .
وی در جایی دیگر از سخنان خود با اشاره به خطبه شعبانیه گفت: این خطبه خطبه ای از پیامبر گرامی اسلام (ص) است که در آخرین جمعه ماه شعبان ایراد شده است که رسول الله در آن خطبه ایراد شده است. (ص) مجالس مذهبی و اجتماعی داشت.
وی با اشاره به برخی از این توصیه ها به ویژه در مورد پدر و مادر و بزرگترها گفت: پیامبر(ص) فرمودند بزرگترها را بزرگ کنید و کوچکترها را بیامرزید و توصیه های زیادی برای این ماه بزرگ و بزرگ در این خطبه بیان شد. .
وی با اشاره به سخنان رهبر معظم انقلاب درباره جهاد تصریح کرد: قاعده جنگ این است که وظیفه نظامیان این است که به صحنه بیایند و بجنگند، اما امام خمینی(ره) بسیج را برای دفاع از این آب و خاک ایجاد کرده است. انقلاب و ارزش های آن». او وارد عکس خواهد شد.
وی با بیان اینکه امروز هم روز جنگ است، جنگی که جنگ روایاتی است، جنگی که اعتقادات و بنیان فکری انسان را هدف گرفته است، افزود: در این شرایط مقام معظم رهبری نوع دیگری از بسیج را به نام بسیج ایجاد کردند. جهاد.»
وی تاکید کرد: در این شرایط سخت و در این میدان نبرد و جنگ خفیف، رهبر معظم انقلاب با بینش عمیق خود پیشنهاد جهاد دادند تا همه مردم به ویژه نسل جوان ما به صحنه بیایند و با کمک دستگاه های فرهنگی. مثل رادیو و تلویزیون.» فرهنگ و گرایش اسلامی و منبرها آمدند تا در برابر همه شبهات دشمن مقاومت کنند.
وی با بیان اینکه خاندان پهلوی سال هاست در آمریکا با ثروتی که از این ملت ربوده اند و با خود می برند، می خورند و به رسانه ها و نوکران خود می دهند و ثروتشان همچنان پابرجاست. مردم ایران که این آب و خاک را با خود بردند.
وی با اشاره به اینکه در این شرایط عده ای به دنبال شبهه هستند که امروز برخی از جوانان ما فرق دزد و خائن و خادم این ملت را نمی دانند، افزود: پهلوی باید تطهیر شود زیرا ظلم بر شهداست. ، امام شهدا و همه کسانی که برای این آب و خاک و انقلاب زحمت کشیدند و جان باختند.
وی با تاکید بر اینکه جهاد تبیین یک وظیفه همگانی است، تصریح کرد: جهاد تبیین به این معناست که نگذاریم غیر ارزشی ها جای ارزش ها را در جامعه اسلامی بگیرد و همه ما مسئول خون هستیم. از شهدا.”
لازم به ذکر است، ویژه برنامه استقبال از ماه مبارک رمضان در ده زیارت که به همت حضرت ابوالفضل (ع) برگزار شد، با اجرای برنامه های مذهبی و فرهنگی متنوعی از جمله سخنرانی و سخنرانی استاد مجیدی فر و استاد مجیدی فر همراه بود. مداحی اهل بیت (ع) سعید خلیفه.
انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها