حفظ حریم خصوصی تهران مستلزم همکاری همه دستگاه های مرتبط با حریم خصوصی است

[ad_1]

در بازدید میدانی معاونین استاندار تهران و دولت تهران از منطقه 13، مسائل و مشکلات حریم خصوصی منطقه مورد بررسی قرار گرفت و بر همکاری همه جانبه کلیه ارگان ها و مردم مرتبط با حریم خصوصی در حفظ حریم خصوصی منطقه تاکید شد.

به گزارش ایسنا، عابد ملکی معاون فنی و عمرانی استاندار تهران به همراه معاون فنی و عمرانی استاندار تهران و صادقی مدیرکل حریم حریم استان به همراه محمدهادی علی احمدی شهردار منطقه 13 و جمعی از معاونین و مدیران از این منطقه بازدید کردند. منطقه حریم خصوصی

در این بازدید که نماینده وزارت راه و شهرسازی، نماینده بنیاد مسکن و مسئول منطقه 13 نیز حضور داشتند، مشکلات و چالش های مربوط به منطقه مورد توجه و یکنواخت قرار گرفت. اقداماتی برای حفظ حریم خصوصی، کنترل و برخورد با تخلفات ساختمانی در نظر گرفته شد.

عابد ملکی معاون عمرانی استانداری تهران گفت: در بازدید اخیر هماهنگی های خوبی صورت گرفت و این روش باعث ایجاد ادبیات مشترک بین نهادهای مسئول و افزایش کنترل و نظارت بر زمین و وظایف شهرداری های محلی می شود.

در ادامه محمدهادی علی احمدی شهردار منطقه 13 به تشریح مسائل و مسائل مربوط به شهرک زیتون و مشکلات روستاهای همسین، هاجر آباد و سرخه حصار و منطقه حریم پرداخت و خواستار همکاری همه دستگاه های ذیربط شد. حل این مسائل

شهردار منطقه 13 هدف از این بازدید مشترک را هم افزایی و تعامل بیشتر شهرداری، شهرداری و شهرداری برای حفظ و حراست از حریم خصوصی دانست و ابراز امیدواری کرد: این هم افزایی منجر به اقدام موثر می شود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 13، وی نظارت بر حریم خصوصی و ضوابط برنامه ریزی برای تدوین راهکارهای مناسب برای این امر در کلانشهر تهران را چالش شهری فرامنطقه ای و سازمانی دانست و ادامه داد: در حال حاضر تعامل و هماهنگی خوبی صورت گرفته است. در برخورد با ساخت و سازها و ادوات غیرمجاز انجام شد به گونه ای که با تلاش شبانه روزی تمامی عوامل شهرداری و همکاری سایر ارگان ها شاهد کاهش گرایش تخلفات در منطقه بوده ایم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها