خانه احزاب خراسان شمالی از بازی سیاسی خارج می شود

[ad_1]

ایسنا/ خراسان شمالی رئیس اتاق احزاب خراسان شمالی گفت: به دنبال این هستیم که اتاق احزاب استان را از سیاست و کار سیاسی خارج کنیم و در کنار احزاب اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل مطالبات مردم را پیگیری کنیم.

سید میکائیل محمدی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه احزاب در خراسان شمالی مدت هاست از مردم دور بوده اند، اظهار کرد: احزاب از مردم دور شده اند و اکنون تلاش می شود با سرعت زیاد صحبت نشود. ” و اقدام کنید.

وی با اشاره به برگزاری دومین نشست رسمی اتاق احزاب در هفته گذشته افزود: در این جلسه نمایندگان احزاب اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل استانی به صورت رسمی دیدار و پیرامون موضوعات مهم استانی و برنامه های توسعه محور تبادل نظر کردند. نظر داد.

محمدی ادامه داد: در این جلسه مقرر شد ادامه برگزاری این جلسات به صورت ماهانه و در هر جلسه به یکی از موضوعات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی، خانوادگی، آموزشی، فرهنگی و هنری، پزشکی و … پرداخت شود. .

وی دعوت از مدیران اجرایی و نشست با مدیران صنایع و بانک های دولتی و خصوصی را از دیگر برنامه های خانه احزاب استان برای همراهی با مشکلات استان اعلام کرد و گفت: در نظر داریم مشکلات همه شهرستان ها و حتی روستاها را برطرف کنیم. مشکلات به خصوص در حوزه راه و آب نیز باید پیگیری شود تا فقط به مرکز استان نپردازیم.

رئیس اتاق احزاب خراسان شمالی تاکید کرد: سال آینده انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی را پیش رو داریم و به همین مناسبت با دعوت و درخواست از نمایندگان استان و نظارت بر فعالیت آنها بیش از پیش، از دیگر اقدامات ما در این زمینه باشد.»

وی ادامه داد: نماینده نباید با حمایت احزاب رای دهد، بلکه نباید پاسخگوی دغدغه احزاب برای حل مشکلات جامعه باشد.

محمدی ادامه داد: هدف ما حفظ آرمان های نظام و اسلام است و خط قرمز ما کشورمان ایران است. همه ما دنبال انقلاب هستیم و به دنبال حل مشکلات و کاهش سوء مدیریت هستیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها