خرید ساپورت زرشک با رویه جدیدی در سال 1401 دنبال می شود

[ad_1]

ایسنا/ خراسان جنوبی نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: سال گذشته زرشک برای اولین بار خریداری شد، البته نواقص و ایراداتی داشت که قبول داریم اما برای سال جدید این را اجرا می کنیم. رویه مهم با بهترین روش.”

سلمان اسحقی امروز سه شنبه 9 فروردین در دیدار استانداران قاین و زیرکوه با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به تعامل و همکاری نمایندگان مجلس شورای اسلامی و دولتمردان برای احقاق حقوق مردم گفت: : پوشش بیماران سنگین وزن در شهرستان قاینات ایجاد شد.

به گزارش ایسنا، نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تکمیل مسیر دو بانده آرین شهر به بیرجند، ادامه داد: 4.5 کیلومتر از محور آرین شهر به قاین در حال ساخت و روکش و خط کشی است.

وی گفت: در ادامه عملیات اجرایی ساخت پادگان در قاین پس از 20 سال از سفر مقام معظم رهبری به قاینات و موافقت ایشان با راه اندازی تیپ 2 لشکر 58 تکاوری آغاز شده است.

اسحقی به تولید آهن اسفنجی در مجتمع بزرگ فولاد قائنات اشاره کرد و افزود: اجرای تعهدات اجتماعی کارخانه ها و صنایع در حال پیگیری است و امیدواریم شاهد تحقق این تعهدات و کارهای بزرگ در زمینه آب، مدرسه سازی باشیم. تشکیل کارگروه فرهنگ و آموزش». باشیم.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: معیشت 50 هزار خانوار استان با محصول زرشک پیوند خورده است که ابتدا با حمایت استاندار خراسان جنوبی به دست آمد. بیایید این مهم را با رویه ای بهتر اجرا کنیم.

وی افزود: همچنین با همکاری وزارت اطلاعات از واردات 37 تن زعفران در انبارها جلوگیری کرده ایم و اجازه تضعیف قیمت این محصول را نداده ایم و امروز شاهد رضایت تولیدکنندگان زعفران از قیمت ها هستیم. مانعی برای استفاده در داخل کشور

اسحقی به پیگیری های نمایندگان از استاندار خراسان جنوبی برای افزایش تعهدات بانک ها برای احداث راه آهن اشاره کرد و گفت: سال گذشته در لایحه 1401 از مجموع 8 هزار و 560 لایحه پیشنهادی بودجه دفاع کردیم. اختصاص 2 هزار میلیارد تومان برای توسعه راه آهن در کشور.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه متاسفانه خراسان جنوبی تنها استان بدون راه آهن در منطقه است، ادامه داد: برای ساخت راه آهن یونسی – بیرجند 14 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی به تثبیت قیمت کالاها در بودجه 1401 اشاره کرد و گفت: در ادامه نمایندگان مردم در مجلس قادرند یارانه فرزندان خانواده های دهک اول تا چهارم دارای حداقل سه فرزند تحت تکفل را سه برابر کنند. ایران تصریح کرد که آنها شاغل نیستند.

اسحقی با اشاره به موافقت نمایندگان مجلس در لایحه بودجه با لغو مجوز برای پزشکانی که از دستگاه کارتخوان استفاده نمی کنند، افزود: نزدیک به هشت سال حریم خصوصی دولت یازدهم و دوازدهم میلیاردها تومان برای بحث حقوق، درآمد و بحث آنها بوده است. سفرهای خارج از کشور، و کاری برای انجام دادن ندارد.» صادرات و واردات کاهش نیافت و نمایندگان گلایه داشتند که این اتاق بیشتر یک اتاق واردات است تا یک اتاق صادرات. در این راستا مجلس با شفاف سازی درآمدهای اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران موافقت کرد تا وزارت امور اقتصادی و دارایی موظف به واریز وجوه مشمول قانون نحوه تامین مالی اتاق ایران باشد. بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی به خزانه داری.

نماینده مردم قاین و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی در اختتامیه دیوان محاسبات بر عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی، افزایش حقوق سربازان، اعطای وام 120 میلیون تومانی ازدواج و زایمان و اختصاص 50 هزار میلیارد نظارت کرد. تومان تسهیلات مسکن افراد نیازمند شورای اسلامی اعلام کرد.

حجت الاسلام والمسلمین سید علیرضا عبادی نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی ضمن تبریک سال نو و گرامیداشت روز جمهوری اسلامی ایران گفت: 4 فروردین 1358 آغاز رفراندوم و 4 فروردین ماه است. روز استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی تصریح کرد: تمام اعمال انسان در سه سؤال خلاصه می شود تا انسان به آرمان های خود برسد که حرف اول و آخر را نیروهای انسانی انجام می دهند.

وی با بیان اینکه هیچ لذتی بهتر از گشودن گره های انسان نیست، تصریح کرد: مهم ترین مکان مسجدالحرام و مرکز خانه خدا کعبه است، اما حرمت این مرد از کعبه بیشتر است، بسیاری از آرزو داریم که فرصتی برای رفتن به مسجدالحرام داشته باشیم و به زیارت کعبه برویم، خب این حرمت خدمت به مردم بیشتر از زیارت خانه خداست.

عبادی افزود: نیروی انقلاب نیرویی است که دنبال کار خودش نیست، دنبال کار مردم است لذتش این است که ذائقه مردم را برآورده کند نه ذائقه خودش.

به گفته وی، اگر کارها را به افراد واجد شرایط بسپارید، مشکل مردم حل می شود. هر جا که گره خوردی، ریشه در کار مردم داشته باش. کار را سخت کرده است، وضعیت مسکن سختی های زیادی برای مردم ایجاد کرده است، معلوم است وقتی وزیر مسکن 6 سال است خشت روی آجر نگذاشته و افتخار می کند، اوضاع بهتر نمی شود.

امام جمعه بیرجند افزود: خیلی عجیب است که وزارتخانه با تمام اعتبارات و اختیاراتش 6 سال است که هیچ کاری نکرده در حالی که مسکن یک نیاز اساسی است.

گفت: ثروت برای انسان است، حالا ثروتی که به لیبرال ها و بایگانی ها می رسد، مردم گرسنگی می کشند، او به دنبال افزایش درآمد است، پس چگونه می تواند مشکل مردم را حل کند.

امام جمعه بیرجند با تاکید بر اینکه می توان مشکل مردمی را که ثروتشان در خدمت مردم است حل کرد، گفت: در هر برنامه و در هر برنامه ای همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی فرمودند باید معرفت وجود داشته باشد. ; وقتی می گویم نصایح خوب، منظورم نصیحتی نیست که در دنیا وجود دارد که جنبه کمی دارد، بلکه نصیحتی که در اسلام داریم، نصیحتی است که شما به قول خوب برسید و به حسن عمل کنید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با اشاره به اینکه مشورت در اسلام برخورد فکری برای کشف بهترین قول است، تصریح کرد: اما آنچه در دنیا رایج است جنبه کمی دارد، اما آنچه می تواند هر برنامه ای را مؤثر واقع کند این است که صحیح باشد. راه حل از نظر بیایید علم را چه به صورت تجربی و چه میدانی بدست آوریم و اجرا شود و همه مردم لطف خود را دریافت کنند نه نظر گروه خاصی.

وی تاکید کرد: اگر مشکلی به نفع یک طرف باشد، مشکل مردم هرگز حل نمی شود. وی افزود: مشکل مردم زمانی حل می شود که اصالت را به خود مردم بدهیم که در نظام دموکراتیک ماست و تصمیمات و اجرا نیز باید به نفع مردم باشد.

محمدرضا غیرتی سرپرست استان زیرکوه نیز اظهار داشت: شهرستان زیرکوه حدود 9 سال به شهرستان تبدیل شد و در این مدت دولت نگاهی به این شهرستان نداشت و در هیچ یک از مناطقی که وی بود اقدامی صورت نگرفت. مطالعه کرد.

رئیس دولت شهرستان زیرکوه با تاکید بر لزوم توجه بیشتر به پروژه های عمرانی این شهر مرزی گفت: در بحث اعتبارات ظلم هایی در حق این شهرستان صورت گرفت و مسئولان استان باید توجه ویژه و مضاعف داشته باشند. توجه به بهبود این وضعیت

وی ادامه داد: شهرستان زیرکوه یکی از شهرستان های یکپارچه استان خراسان جنوبی است که شیعه و سنی در آن در کنار هم زندگی می کنند و تلاش می کنیم این وحدت را افزایش دهیم زیرا معتقدیم زمانی که به آن وحدت صددرصدی رسیدیم به رشد و توسعه دست خواهیم یافت. از این نظر مشکل است.

غیرتی گفت: در سال های اخیر نهادهای ارزشی و انقلابی جامعه مانند سپاه و بسیج مغفول مانده است که یکی از اقداماتی که در دستور کار ما قرار دارد توجه به این نهادهاست و یک اراده کلی در نظام شکل گرفته است که اگر همه دستگاه ها و نیروها در منویات رهبری حرکت کنند و مکمل یکدیگر باشند، مشکلات مردم حل می شود.

شهردار زیرکوه در ادامه حضور مسئولان در میدان را رمز موفقیت عنوان کرد و افزود: مشکلات مردم را زمانی احساس می کنیم که به درد و دل آنها بنشینیم.

وی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات مردم توسط دستگاه های اجرایی در داخل شهرستان قابل حل است، تصریح کرد: توسعه شهرستان بدون حمایت و انسجام دستگاه های اجرایی امکان پذیر نیست و خوشبختانه در شهرستان زیرکوه این 100 وجود دارد. ٪ وحدت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها