درسی که هادی خانیکی با افشای بیماری خود آموخت

[ad_1]

هادی خانیکی – استاد علوم ارتباطات – که این روزها در حال گذراندن دوره درمان بیماری است، پس از طی دوره درمانی وضعیت عمومی خود را به خوبی تشریح می کند و همزمان در دانشگاه در زمینه تدریس و تالیف کتاب به فعالیت خود ادامه می دهد. دادن.

گفت و گوی ایسنا با هادی خانیکی را می خوانید که در ابتدا برای احوالپرسی با معلم یک دانش آموز انجام شد و بعد به این گفت و گو منتهی شد.

وی وضعیت عمومی خود را پس از تشخیص سرطان و شروع مراحل شیمی درمانی بیان می کند: اخیرا در بیمارستان تحت درمان قرار گرفتم و ترخیص شدم و اکنون در خانه هستم و باید 6 ماه دیگر مراحل درمان را به پایان برسانم.

این استاد دانشگاه حال عمومی خود را پس از یک مرحله درمان خوشبختانه مساعد توصیف کرد و با بیان اینکه در حوزه تدریس در دانشگاه به فعالیت خود ادامه می دهد، خاطرنشان کرد: در حال حاضر در حال گذراندن دوره درمان و شیمی درمانی و کلاس نیز هستم. عاداتم را آنلاین بدهم

دکتر. خانیکی در ادامه نگاه خود به بیماری را اینگونه بیان می کند: همانطور که گفتم سعی می کنم از منظر ارتباطی به بیماری نگاه کنم. تجربه من این بوده است که اگر به اطلاعات صحیح اعتماد کنیم بهتر است بیماری پنهان نشود بنابراین تا جایی که می دانستم گزارش دادم و بقیه به لطف خدا و کار پزشکان بستگی دارد.

وی سپس تاکید می کند: ابراز محبت به همه دوستان، دانش آموزان و افرادی که به من لطف داشته اند قطعا در درمان من موثر خواهد بود. باید گفت هر فردی که بیمار می شود ممکن است بیشتر احساس کند که خدمات کادر درمانی باید جدی گرفته شود. به ویژه از پزشکانم و همچنین کادر بالینی بیمارستان پارس که در آن بستری بودم تشکر می کنم که با بیشترین دغدغه کار را دنبال کردند. البته مرحله اول درمان را طی کردم و پنج مرحله دیگر را باید طی کرد.

خانیکی در این گفتگو بیانیه ای را لازم می داند و می گوید: نکته ای به ذهنم خطور می کند و گفتنش خوب است. در میان ابراز محبت هایی که دریافت کردم، پیامی دیدم که به دلیل وضعیت مالی بسیار خوب و شرایط خاص در یک بیمارستان خصوصی بستری شدم. باید بگویم که به عنوان یکی از اعضای هیئت علمی دانشگاه و بیمارستان پارس یکی از بیمارستان هایی بود که جزو قرارداد دانشگاه است، در این بیمارستان بستری شدم. وضعیت مالی من خیلی خوب نیست، اما خیلی هم بد نیست. یعنی برای درمانم مسیر عادی را طی می کنم و مسیر خاصی برایم وجود ندارد و همچنان محتاج دعا و لطف همه هستم.

خانیکی در پایان از نگارش کتاب های جدیدش نیز خبر می دهد و می گوید: از فرصت سرطان استفاده می کنم و کتاب هایی را که فرصت نکردم تمام می کنم. یکی از کتاب‌ها منتخبی از بحث‌های من درباره مانوئل کاستلز و جامعه شبکه‌ای است. کتاب دیگری با کمک چند نفر از دوستانی که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری با من تحصیل کرده اند و در حوزه آب در حال نگارش است. کتابی در مورد کرونا نیز باید نوشته شود. درباره اتفاقاتی که در این دوره در حوزه ارتباطات سلامت رخ داد. من همچنین به دنبال تکمیل دوره های کارشناسی ارتباطات و توسعه هستم که تئوری های جدید ارتباطات توسعه ای را در خود جای دهد. خوشبختانه، من قبلاً کتابی را برای آنچه ممکن است در سال گذشته مفید باشد، با تمرکز بر موضوعات مرحوم دکتر به پایان رسانده ام. تهران و با عنوان «ایده پیشرفت و توسعه ملی در ایران» که در دست انتشار است و طی یکی دو ماه آینده منتشر خواهد شد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها