دستگاه برش لیزری فلزات (4)

دستگاه برش لیزری فلزات –
برش لیزر آلومینیوم

در ادامه برش لیزر استیل نیازی به قالبسازی نیست و انحصار طرح وجود ندارد و همه طرحهای پيچيده و نقشههای دو بعدی به راحتی قابل برش میباشند.

همین سورس جزء کالاهای تولیدی مرتبه یک مملکت چین بوده و به علت همکاری جمهوری اسلامی ایران و چین و عدم تأثرپذیری از تحریم های موجود در ادامه راوابط همین دو مملکت به راحتی در ادامه سرتاسر جمهوری اسلامی ایران قابل توزیع می باشد.

از آنجایی که از لیزر به جهت برش اشکال فلزات بهره می‌برند همین گمان وجود دارااست که انجام برش لیزر آلومینیوم نیز کاری تکراری هست بی خبر از این که همین مساله می تواند ملازم با ایراداتی باشد.

در ادامه ادامه به اشکال روشهای برشکاری آلومینیوم جهت به کارگیری در ادامه صنعت های گوناگون میپردازیم. با کیفیتترین و پیشرفتهترین فناوریها جهت برش لیزر آهن در ادامه صنعت های گوناگون با تابش در دست گرفتن شده و تقویت شده اشعه لیزر انجام می شود.

عمده مردمان میدانند کلمهی «لیزر» در ادامه واقعیت سرواژهی کلمه «نور شدتیافته به وسیله تحریک تابش تشعشع» میباشد. باکیفیتترین و پیشرفتهترین فناوریها جهت برش لیزر استیل در ادامه صنعت های گوناگون با تابش در دست گرفتن شده و تقویت شده اشعه لیزر انجام میشود.

معمولاً جهت خودداری از جذب حرارت بیش از حد، در ادامه زمان برش گوشهها، شتاب برشکاری ارتقاء مییابد. رویه برشکاری پلاسما، جهت برشکاری فلزات رسانا به وسیله جت پلاسما انجام می­شود.

همچینی به جهت قطعاتی که نیاز به برشکاری دقیق دارا هستند برش لیزر بهترین آیتم موجود است. همین درحالی می باشد که همین مقدار اشعه جذب شده به وسیله آلومینیوم سبب ساز ارتقاء دمای فلز تا نقطه ذوب نمیشود.

دانسیته ذیل همین ماده امداد بزرگی به کمتر مصرف سوخت، جابجایی آسان و امنیت بهویژه در ادامه صنعت های حمل و نقل هوایی کرده است.

لیزر Nd، عمده در ادامه مواقعی که انرژی بالا و تکرارپذیری کم، موردنظر باشد به کارگیری میگردد و لیزر Nd:YAG هنگامی که انرژی ذیل مدنظر هست کاربرد دارد.

ما‌درها از سیستم ایجاد کننده گاز نیتروژن به کارگیری می نماییم که منجر تولید برش ظریف تری در ادامه صفحه های آلومینیومی می شود.

برش لیزری آلومینیوم با دستگاه های لیزری شکل می‌گیرد و جزو مالامال کاربرد ترین رویه های برش همین فلز مالامال مصرف هم محسوب میگردد.

که همین گزینه به خصوص در ادامه آلیاژهای قابل انعطاف آلومینیوم می تواند صافی مرحله را از فی مابین ببرد. برش­کاری واترجت نیاز به فشار آب بالایی دارااست که می­تواند به ۶۲۰۰ توشه برسد.

رویه پلاسما می­تواند به جهت برش فلزاتی نظیر ورق­های آلومینیومی ، مسی و فولادی به وسیله یک مشعل پلاسما و میز آب گزینه به کارگیری قرار گیرد.

با به کارگیری از تكنولوژی برش لیزری فلزات دیگر نیازی به هزینههای سنگین تولید قالبهای برش نمیباشد و فقط با داشتن یک نقشه از طرح می توان قطعه گزینه حیث را ایجاد کرد.

از تكنولوژی برش لیزر فلزات می توان به تیتر نمونهسازی قبل از ایجاد بر شالوده طرح گسترده قطعات با فرمت AutoCad به کارگیری كرد.

قبل از تصویب پیشنهاد یا این که کارشناسان حرفهای ما‌درها مشاوره مجانی بگیرید و جزئیات پروژه خویش را مطرح کنید. اما می بایست همین مسئله را خاطر نشان کرد که همین تکنولوژی پیشرفته به این معنی که لیزر برش قطعات به جهت هر قطعه ی فلزی و غیر فلزی کاربرد دارد. This con tent w as c reat ed  with t᠎he ᠎he lp of GSA C on te᠎nt Gen᠎erat or Dem oversi​on .

به همین برهان که آلومینیوم سبک­وزن است، می­توان آن را با شتاب و تغذیه بالاتری به وسیله اره­های دیسکی برش داد.

در ادامه قبلی برش آلومینیوم و به طور کلی فلزات بصورت دستی انجام می‌شد که این مسئله مشکلات متعددی را در ادامه حین برش و پس از آن تولید میکرد.

اشخاص نا آشنا میتوانند با کنجکاوی و سروصدا کشیدن به نصیب های گوناگون نیز به جهت خویش ، نیز سوله و نیز اپراتور دستگاه تولید خطر کنند.

به جهت حکاکی بر بر روی آلومینیوم برنامه تلویزیونی ای از شیوه کامپیوتر به دستگاه برش لیزر آلومینیوم دیتا میگردد تا دستگاه به شکل اتوماتیک حکاکی را بر بر روی ورق آلومینیوم انجام دهد.

برش لیزری همینطور برشها و لبههایی با میزان مرغوب بودن بالا تولید می کند که معمولا نیازی به تمیز نمودن یا این که کامل شدن عمده ندارند و نیاز به فرآیندهای تکمیلی مازاد را کمتر میدهند.

نتیجه های فعالیت دقیقی را می اقتدار انتظار داشت چون عمده لیزرها از فناوری CNC به کارگیری می نمایند و قطعات پیچیده خیس اتومبیل آلات مجهز به اپتیک های فوکوس فن ای به جهت ایجاد برش لیزری فولاد با بالاترین میزان مرغوب بودن هستند.

نکته ای که می بایست در ادامه برش لیزر استیل به آن اعتنا کنید، همین هست که در ادامه شکل به کارگیری از گاز نیتروژن، حاشیه های سیاه برش استیل که حاصل از به کارگیری اکسیژن در ادامه برش است، از فی مابین خواهد رفت.

همین دستگاه می تواند در ادامه بعدها ریز در ادامه قالب یک دستگاه برش لیزر خانگی باشد. ارزش دستگاه برش لیزری | هر دستگاه صنعتی ، علاوه بر این که موردها امنیتی در ادامه آن حیث شده هست اما می بایست صد رد صد مسائل ایمنی از طرف مسئول آن دستگاه ، رعایت شود.

اکثری از کمپانی ها به جهت برش آلومینیوم از گاز اکسیژن به کارگیری کرده که اعتنا به اندازه در ادامه برش از آن ها چشم نخواهد شد.

هیچ شخصی که علم و شناخت با دستگاه ندارد نباید به نزدیکی دستگاه برود. کیفیت، هزینه ها، استفاده، سرویس ها و اکثری از عامل ها دیگر تصمیم می گیرند که کدام دستگاه برش لیزر فلزات را بخرید.

همین بدان معناست که پرتو لیزر رفلکس شده به وسیله ورق آلومینیومی ممکن هست به چشمیهای درون لیزر برگردانده شده. در ادامه همین رویه فلز آهن به وسیله اشعه قدرتمند لیزر مطابق طرح گزینه حیث بریده میشود.

همین تمرکز به گونهای انجام میگردد که پرتو به شکل نقطه ای بر روی حوزه‌ گزینه حیث بتابد و دانسیته انرژی در ادامه آن نقطه به بیشترین حد ممکن رسد براین اساس دانسیته گرما در ادامه همین نقطه باعث به سوختن، ذوب شدن و تبخیر فلز در ادامه آن نقطه شده و برش انجام میشود.

سرویس ها برش کاری آلومینیوم از گزاره خدماتی هست که به جهت سفارشی سازی همین فلز پرکاربرد به جهت صنعت های و مصارف گوناگون میباشد.

البته یکی از از عوارض حیاتی به کارگیری از گاز اکسیژن به وسیله همین کمپانی ها، ارزش مناسب آن در ادامه مقایسه با گاز نیتروژن هست و این موجب میگردد که قطعات با کیفیتی ایجاد نگردد.

همین دستگاه ها عملیاتی نظیر برش لیزری و حکاکی لیزری و … از طرفی به کارگیری از دستگاه لیزر برش مس، شتاب فعالیت و میزان مرغوب بودن قطعات فعالیت را به جهت سازندگان صنعتی زیاد ریلکس کرده است؛ در ادامه واقع برش لیزر مس به همین صورت انجام میگردد که قسمتهای مازاد ورق سوزانده شده، ذوب یا این که تبخیر خواهد شد.

سرویس ها لیزر اسمان لیزر زیاد با میزان مرغوب بودن و با ارزش مطلوب انجام می گیرد. هرچند لیزر فایبر طیف وسیعی از مواد را برش می دهد البته به جهت برش غیر فلزات آیتم ای مطلوب نیست.

مزیت حیاتی برش لیزر نخ نما بودن خط برش (۲/۰ میلیمتر) هست که همین امکان منجر بالا بردن به کارگیری از مواد مصرفی با کمتر پرت ورق است.

همین دستور تكنولوژی برش لیزر فلزات را در ادامه تولید قطعات حس زیاد با دارای میگرداند. بعضا از کمپانی های برش لیزری در ادامه گزینه برش صفحه های آلومینیوم مردد میباشند چون همین فلز قابلیت دارااست به دستگاه زخم جدی وارد نماید و یا این که آن را خراب کند.

همین رویه عمده به جهت برشکاری ورق­های فلزی در ادامه بعدها گونانون به­کار می­رود. به جهت تولید قطعات آلموینیومی نیاز به برشکاری هست و برش لیزر آلومینیوم چند سال هست که به آیتم شماره یک برشکاری قطعات آلومینیومی تبدیل شده است؛ چرا که همین گونه برش مهم مزایای اکثری است.

ارزش سرویس ها برشکاری بسته به حجم کار، گونه فعالیت ، اعتنا برشکاری، رویه و راه و روش مدنظر مشتریان، تعداد و مقدار برشها، طرحهای منحصر به جهت برش از شیوه قابل انعطاف افزار کامپیوتری و بقیه عامل ها انتخاب میشود.

در ادامه رویه برش لیزر آهن نیازی به قالبسازی نیست و انحصار طرح وجود ندارد و همه طرحهای پيچيده و نقشههای دو بعدی به راحتی قابل برش میباشند.

از آنجا كه سیستم كنترل برش لیزر با تکنولوژی CNC هست به راحتی می توان فایلهای برش لیزر طراحی شده به وسیله قابل انعطاف افزار AutoCad ،Artcam و بقیه نرمافزارهای طراحی صنعتی را به تیتر نقشه برش لیزری قطعات فلز به کارگیری نمود.

به کلمه دیگر هر نقشه دو بعدی که به وسیله نرمافزارهای طراحی ساخته میگردد بر روی فلز قابل اجرا هست و هیچ محدودیتی در ادامه پیچیدگی نقوش طراحی وجود ندارد.

بعلاوه، بعضا از دستگاه های لیزر CNC مجهز به واحدهای حسی میباشند که می توانند مسافت سروصدا برش و قطعه فعالیت را تهیه نمایند تا پتانسیل تاب خوردگی را کمتر دهند.

دستگاه برش لیزری به جهت ایجاد لیزر نیاز به ارتقاء ولتاژ الکتریسیته دارااست و این مسئله احتمال پیدایش بعضا خطرات را به ملازم دارد.البته به حیث نمی برسد که به کارگیری از همین دستگاته خطر آفرین باشد.

در ادامه برش لیزر آلومینیوم، مرحله فعالیت می بایست تماما صاف و سوای هیچگونه برآمدگی و یا این که تو رفتگی باشد؛ همین مسئله به مرتبه های فشار، اشعه و …

ضمن این که در ادامه همین دستگاه ها مقدار الکتریسیته مصرفی زیاد کاهش از بقیه دستگاه های برش است. همین مسافت زیاد حیاتی است، چون انتخاب کننده نقطه کانونی نسبت به مرحله برگه است.

هرچند عملیات برش فلزات به طور سنتی از عملیات های مکانیکی یا این که دستی به کارگیری می نماید البته دستگاه برش لیزر می تواند آیتم ای مناسب، اثر گذار و مقرون به صرفه به جهت تولید فلز باشد.

صافی مرحله برش خورده: تهیه دستگاه پرتوافشان و تلفیق آن با مواقعی از قبیل تهیه اقتدار اشعه، گونه و فشار گاز مصرفی و هم شتاب برش لیزر آلومینیوم به صاف و صیقلی شدن سطح های برش خورده امداد متعددی میکند.

امروزه تیغه­های اره­ای با دندانه­های کاربیدی و پوشش­های خاص، برش­هایی با پوشش تمیز و صاف تولید می­کنند. ممکن است در ادامه گزینه به کارگیری از یک ذره فی مابین به جهت تمرکز نور خورشید بر بر روی یک برگ، و این که چطور می تواند منجر تولید آتش شود ، پیش از این تجربه داشته اید.

میزان بریدگی­های تولید شده در ادامه همین روش، برابر یک سوم رویه اره­کاری دیسکی خواهد بود. همین رویه امکان برش تا ضخامت ۱۰۰۰ میلیمتر را دارد.

به برهان این که آلومینیوم پرتوهای لیزر را عمده از فولاد رفلکس میدهد؛ می تواند منجر زخم رساندن به لیزر شود. حکاکی بر بر روی آلومینیوم با یک برش بی آلایش تفاوت متعددی دارااست و می تواند زیاد دوران بر باشد.

و می بایست دستگاه صفحه را در ادامه دوران کوتاه با اعتنا تام برش دهد. کمپانی برش لیزر نیک که سوابق کار طولانی را هم به خویش اختصاص دیتا هست نیکی فقط تجهیزات و دستگاه های مدرن و پیشرفته بلکه پرسنلی متبحر را هم در ادامه اختیار گرفته هست که قابلیت برش را با میزان مرغوب بودن زیاد بالا و سوای هیچگونه خطایی آماده آورده اند.

، بازرس میزان مرغوب بودن کمپانی از فرایند استاندارد شده به جهت در دست گرفتن میزان مرغوب بودن متاع از فرایند ایجاد به کارگیری می کند. دستگاه برش لیزر به تیتر ابزاری پیشرفته در ادامه تامین نیازهای صنعتگران نقش بسزایی ایفا می نماید .

از نکته ها حیاتی به کارگیری از دستگاه برش لیزر رعایت نکته ها ایمنی دستگاه است. او‌لین و مهمترین مسئله ، خودداری از ورود اشخاص غیرمجاز و متفرقه به محیطی که دستگاه لیزر قرار داردک.

در ادامه رویه اره­کاری نواری مدرن به اپراتور همین اذن را می­دهد که شتاب و مقدار برش را برنامه­ریزی کند. آلومینیوم با عدد اتمی ۱۳ که از عنصرها شیمیایی حیاتی و پرکاربرد در ادامه فضای سبز است.

در ادامه برش آلومینیوم به همین رویه مرحله برش علاوه بر برش تناول کردن کمی کنده میشود. به دلیل­ این­که تیغهی گزینه به کارگیری در ادامه همین رویه نازکتر از رویه اره­کاری دیسکی است.

تیغهی اره­ نواری نسبت به تیغهی اره­کاری دیسکی ارزش کمتری دارد. برش لیزر آلومینیوم در ادامه تیم خیام لیزر به شکل تماما حرفهای بر بر روی ضخامتهای گوناگون فلز آلومینیوم شکل میپذیرد.

تودی آلومینیوم با به کارگیری از رویه برش به وسیله ارههای مخصوص، اپراتورهای کارشناس و حرفهای ضمانت کننده میزان مرغوب بودن قطعات برش خورده آلومینیوم است.

ایجاد پلیسه: صد رد صد هر چه پلیسه ایجاد شده سپس از برش کاهش باشد، میزان مرغوب بودن آخری آن خوبتر بوده و نیاز به فرایند ماشینکاری ثانویه کاهش می گردد.

تابلو «ورود اشخاص متفرقه به سوله ممنوع» را در ادامه سوله خویش کارگزاشتن نمایید و آن را جدی بگیرید. به جای یک ابزار برش، لیزر به گرما متکی هست تا صورت دلخواه متاع را بر روی فلز یا…

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها