رئیس جمهور: در شب قدرت، تصمیم قاطع بگیرید که دیگر به مواد مخدر روی نیاورید

[ad_1]

رئیس جمهور در بازدید از کمپ بازپروری اخوان ملارد به مددجویان کمپ توصیه کرد اراده خود را تقویت کرده و تصمیم جدی برای ترک اعتیاد بگیرند و همچنین شغل مناسبی برای بازگشت به جامعه و زندگی شرافتمندانه پیدا کنند.

به گزارش ایسنا، آیت الله سید ابراهیم رئیسی روز شنبه همزمان با سالروز شهادت امیر مومنان حضرت علی (ع) در مراسم عزاداری مددجویان این مرکز با تسلیت ایام شهادت امام علی (ع) اظهار کرد: در سالروز شهادت امیر مومنان حضرت علی (ع) می خوانیم. مشتریان گرامی امروز با همت و خدمات سازمان بهزیستی آماده بازگشت به جامعه هستید تا پس از پاک شدن از هرگونه رذیلت، مورد استفاده خود، خانواده و جامعه انسانی قرار بگیرید.

رئیس جمهور اعتیاد را بلای معتادان و خانواده های آنان خواند و گفت: رنجی که خانواده های معتادان از این بلای جان می برند بسیار دردناک است.

رئیسی از مراجعین به تقویت اراده و تصمیم جدی برای ترک اعتیاد خواست و گفت: در شب های قدر با قاطعیت تصمیم بگیرید تا دیگر دچار بلایی به نام اعتیاد و مواد مخدر نشوید و به جای این عادت زشت، عادت به کسب درآمد. زنده و حلال زندگی کن.» نماز اول وقت را عوض کنید.

رئیس جمهور خاطرنشان کرد: در این مرکز امکانات خوبی در نظر گرفته شده است تا علاوه بر ترک اعتیاد، شغل مناسبی بیاموزید و آن را به یک تجارت قانونی تبدیل کنید.

رئیسی افزود: امروز که شغل مناسبی را یاد می گیرید و تصمیم جدی برای ترک اعتیاد می گیرید، باید به خانواده خود این اطمینان را بدهید که دیگر همان آدم قبلی نیستید و قصد دارید زندگی شرافتمندانه و به دور از هر گونه آلودگی داشته باشید. شما و خانواده تان می توانید در امان باشید.” همچنین یک جامعه موثر باشید.

رئیس جمهور گفت: این مرکز برای بازسازی وضعیت جسمی و روحی شماست تا فردی موثر برای خانواده و جامعه خود باشید.

رئیسی بر لزوم توسعه امکانات در کمپ بازپروری اخوان تاکید کرد و گفت: دولت از دوبرابر شدن ظرفیت این مرکز حمایت می کند تا امکانات بیشتری در اختیار مددجویان قرار گیرد و معتادان بیشتری در این مرکز خدمات دریافت کنند. از اعتیاد لذت ببرید و به جامعه بازگردید.

رئیس جمهور همچنین از سالن صلاحیت حرفه ای و آموزش حرفه ای مددجویان بازدید و در مورد رضایت خود از شرکت در این اردو با آنان صحبت کرد.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها