ساحل گیلان به نفع مردم بازسازی می شود

[ad_1]

ایسنا/ گیلان استاندار گیلان با بیان اینکه سالم سازی و ساماندهی سواحل دستور فردای آزادسازی سواحل از سوی رئیس جمهور است، گفت: سواحل گیلان به صورت آبرومندانه سالم سازی می شود تا مردم از این امر برخوردار شوند. هدایای الهی

اسدالله عباسی در حاشیه بازدید از روند ساماندهی و سالم سازی سواحل شهرستان رودسر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فرمانداران شهرهای ساحلی استان موظفند با بخشداران و شهرداران و بهره گیری از ظرفیت های موجود اقدامات علمی و عملی داشته باشند. نظرات و عملیات بخش خصوصی تا عید سعید فطر اقدامات اساسی برای ساماندهی ساحل انجام شود.

وی افزود: ساحل ساحل پس از ماه مبارک رمضان و در آستانه فصل تابستان و تابستان برای بهره مندی هر چه بهتر مردم گیلان و مسافران الطاف الهی در زمینه گچبری در نقاط مختلف باید سالم سازی شود. حضور خانواده ها و شنای ایمن… آماده باشید.

نماینده عالی دولت در گیلان در خصوص حوزه ورود وسایل نقلیه در نوار ساحلی گفت: به استانداران دستور داده ام با راه اندازی کمپ ساماندهی و سالم سازی سواحل راه های دسترسی به ساحل را طراحی کنند تا حضور خودروها و خودروها و… خانواده ها تا حدودی نباید برای افراد حاضر در ساحل خطرناک باشد و برای حفظ سلامت و امنیت مردم نباید خودروها وارد ساحل شوند.

عباسی تصریح کرد: سواحل گیلان به گونه ای که مردم شایسته بهره مندی از مواهب الهی هستند احیا می شود و امکانات رفاهی برای آحاد جامعه در سواحل فراهم می شود.

وی پس از بازدید میدانی خود، اقدامات انجام شده در سواحل شهرهای مختلف گیلان از جمله بندرانزلی، رودسر، چمخاله و رضوانشهر را ارزیابی کرد و از فرمانداران شهرهای ساحلی خواستار تکمیل امور مربوط به عید سعید فطر شد.

استاندار گیلان همچنین با شرکت در نماز جمعه رودسر با مردم مومن این شهرستان گفت و گو کرد و سپس از تصفیه خانه آب منطقه بازدید کرد.

عباسی همچنین با حضور در منزل شهیدان حسینعلی امیری گوایی و ابوالفضل بابیزان درگذشت مادران سرافراز این شهیدان سرافراز را تسلیت گفت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها