سرمایه گذاران برای صدور مجوز به دنبال مدیران سرگردان نباشند

[ad_1]

ایسنا/ سیستان و بلوچستان استاندار سیستان و بلوچستان گفت: سرمایه گذاران برای صدور مجوز به دنبال مدیران خاطی نباشند، بلکه نمایندگان دستگاه هایی که در مرکز جذب سرمایه گذاری قرار دارند باید از دستگاه های اجرایی مجوز بگیرند و مجوز بگیرند.

به گزارش ایسنا؛ معلم خیابانی کارگروه تخصصی شورای استخدامی استان افزود: اشتغال اصلی در استان باید بر اساس اشتغال بخش خصوصی باشد.

خیابانی گفت: کارایی و اثربخشی مرکز جذب سرمایه گذاری در استان ناچیز است و همچنان بروکراسی های اداری دست و پا گیر بر سر راه سرمایه گذاران وجود دارد.

استاندار تصریح کرد: مجوز سرمایه گذاری باید از این مرکز شروع شود و مجوزها به این مرکز ختم شود.

وی تاکید کرد: آموزش ها در زمینه اشتغال زایی باید هدفمند بوده و بر اساس اشتغال مورد نیاز ارائه شود.

این معلم خیابانی گفت: از نظر فنی و حرفه ای در ارتباط با سرمایه گذاران و پیمانکاران تعیین کنید که به چه تعداد نیروی انسانی و در چه زمینه های تخصصی نیاز دارند و بر اساس آن آموزش دهید و آن نیروی انسانی آموزش دیده را تحویل دهید.

وی بیان کرد: فرمانداران شهرستان ها باید نیازهای آموزشی را بیابند و به تکنسین ها و متخصصان تبلیغ کنند تا بر اساس آن آموزش ها انجام شود.

استاندار تصریح کرد: فرمانداران با بازدید از واحدهای تولیدی شهرهای صنعتی، آن دسته از واحدهای صنعتی که بیش از 20 درصد نیروی کار خود را خارج از استان دارند، موظف به تربیت نیروهای متخصص از طریق فنی و حرفه ای می کنند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها