سلامت دانش آموزان و فرهنگیان خط قرمز است

[ad_1]

ایسنا/ فارس مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس سلامت جسمی و روحی دانش آموزان، معلمان و اولیا در مدارس را یکی از خطوط قرمز آموزش و پرورش اعلام کرد.

خلیل عسکری در حاشیه بازدید از از سرگیری آموزش حضوری در مدارس شیراز به والدین دانش آموزان اطمینان داد که مسئولان آموزش و پرورش نهایت تلاش خود را برای رعایت پروتکل های بهداشتی مدارس به کار خواهند گرفت.

به نقل از آموزش و پرورش فارس، عسگری گفت: سلامت همه جانبه جسمی و روحی دانش آموزان و همکاران فرهنگی خط قرمز آموزش و پرورش است و در صورت مشاهده کوچکترین مشکلی قوانین و مقررات موجود را رعایت می کنیم.

مدیرکل آموزش و پرورش استان فارس خاطرنشان کرد: دانش‌آموزان باید از ماسک استفاده کنند و درب و پنجره‌های کلاس برای تهویه باز باشد.

وی با اشاره به آغاز آموزش حضوری در دنیا گفت: در تمامی این مدارس آموزش به صورت حضوری انجام می شود و آموزش مجازی مکمل محسوب می شود.

مدیرکل آموزش و پرورش فارس خاطرنشان کرد: دانش آموزان باید از این فرصت برای تعمیق و تثبیت یادگیری خود نهایت استفاده را ببرند.

عسگری گفت: حضور و غیاب دانش‌آموزان از 14 فروردین مطابق با سیاست اجرایی مدارس بوده و همه دانش‌آموزان به استثنای دانش‌آموزانی که بیماری زمینه‌ای دارند و با تشخیص پزشک معتمد نمی‌توانند در مدرسه حضور یابند، باید در مدرسه حضور داشته باشند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها