سه شنبه/ شناسایی ۳۶۹ شهید رمضانی در آذربایجان غربی

[ad_1]

سه شنبه/ شناسایی ۳۶۹ شهید رمضانی در آذربایجان غربی

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی گفت: مرگ پایان راه همه انسان هاست و خوشا به حال کسانی که با خدا معامله کنند و به جای مرگ عادی کار خود را تمام کنند نصیبشان خواهد شد. شهادت.”

به گزارش ایسنا، مهدی فعال مدعی شد 369 شهید استان آذربایجان غربی در ماه مبارک رمضان به شهادت رسیدند و توضیح داد: ایران اسلامی را هدیه کردند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی با تاکید بر ادامه راه شهدا برای دفاع از آرمان های انقلاب اسلامی و یاس دشمنان گفت: ارزش های شما حافظ آرمان ها و ارزش ها بود. نظام و برگ زرین تاریخ انقلاب را به نام خود ثبت کرد.

وی امنیت پایدار و سعادت کنونی جامعه را مرهون خون شهدا دانست و افزود: مرگ پایان راه همه انسان هاست و خوشا به حال کسانی که به جای مرگ مشترک با خدا مذاکره می کنند و کار خود را تمام می کنند. “

فعال با بیان اینکه شهدا در همه عرصه ها پیشگامان عزت و اقتدار هستند، افزود: این عزیزان با حرکت در مسیر نورانی قرآن، شهادتی که بارها در کتاب آسمانی بر آن تاکید شده است، رسیدند و به هم پیوستند.

وی تاکید کرد: همه ما باید افتخار کنیم که به برکت انقلاب اسلامی فرزندان غیور حماسی، سربلند، باوقار و دارای آموزه های دینی و انقلابی در این کشور پرورش یافتند و این را به وضوح در شخصیت وجودی این کشور می بینیم. ” شهدا را دیدیم.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها