سیف الله پور: هیئت داوران بازی فولاد و نساجی را تحلیل خواهند کرد

[ad_1]

ایسنا/ خراسان رضوی مدیرعامل باشگاه نساجی گفت: امیدوارم کمیته داوران نحوه قضاوت تیم داوری بازی فولاد و نساجی را به دقت بررسی کند.

ایزد سیف الله پور درباره شکست تیمش مقابل فولاد خوزستان گفت: شرمنده هواداران بودیم چون می خواستیم در اولین بازی سال 1401 به آنها عیدی بدهیم. به فولاد تبریک می گویم و امیدوارم همچنان موفق باشند به خصوص در لیگ قهرمانان آسیا. از تیم داوری مقابل فولاد گلایه زیادی داریم. آنها خوب قضاوت نکردند و با تصمیمات جنجالی راه را برای شکست ما هموار کردند. در صحنه گل اول فولاد، 3 بازیکن در آفساید حضور داشتند و من تعجب می کنم که چطور کمک داور را نگرفت؟

وی افزود: برخی به دنبال آشفتگی بازار هستند. فدراسیون وضعیت خوبی ندارد و هر چیزی ممکن است. برخی صحنه ها بسیار مشکوک هستند و امیدوارم هیئت داوران با قاطعیت به این بازی نگاه کنند. از داور و داور چهارم کمک می خواهیم. داور چهارم که نزدیک به صحنه است و سخت افزار لازم برای ارتباط با داور را در کنار باشگاه نساجی دارد پس چرا با داور مرکزی صحبت نکرد؟

مدیرعامل نساجی گفت: به هر حال شکست خوردیم و باید برای بازی با استقلال در جام حذفی آماده شویم.

سیف الله پور درباره نامه برخی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال علیه اصولی و احتمال برکناری او گفت: ما علیه اصولی امضا نکردیم، اصولی یک فرد است و این نامه را برخلاف اتفاقات بازی ایران و لبنان امضا کردیم. «فقط اصولی که مقصر اتفاقی نبودند. نساجی مشهد نتوانست هوادارانی را برای بازی با فولاد به ورزشگاه بیاورد و پذیرفت، اما سوال ما این است که با توجه به شناختی که از بستر مشهد داریم و می دانیم که آوردن هواداران به ورزشگاه سخت است، چرا تیم ملی باید بازی کند. در مشهد برگزار شود؟ فقط وقتی صحبت از حضور زنان در ورزشگاه می شود سخت تر می شود.

وی افزود: موافق برگزاری بازی های تیم ملی در خارج از تهران هستم، دوستانم هم صحنه های بازی با لبنان را دوست داشتند، چون استادیوم شیک و مجهزی است اما وقتی می دانیم که بعضی چیزها در آن اتفاق نمی افتد. مشهد، برای بیش از یک روز قبل از بازی؟ آیا ما در مورد این صحبت می کنیم؟ سوءمدیریت صورت گرفته است و دوستان چون نقش بسیار تعیین کننده ای در برکناری عزیزی خادم داشتند، اینجا هم باید به صراحت پاسخ دهند. درخواست جلسه فوق العاده دادیم و دوستان باید پاسخگو باشند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها