شرکت در فینال اتفاق زیبایی است

[ad_1]

ایسنا/ خوزستان مربی تیم ملی فوتبال حفاری با اشاره به بازی مقابل تیمش در فینال لیگ برتر امیدهای کشور گفت: حضور در فینال اتفاق زیبایی است و امیدوارم با پیروزی بتوانیم افتخارات همیشه پویا را اضافه کنیم. فوتبال خوزستان.”

عباس صفایی در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به دیدار تیمش مقابل نساجی مازندران در فینال لیگ برتر باشگاه های امید، اظهار کرد: با تمرینات من به فینال لیگ برتر امیدهای لیگ دسته اول رسیدیم.

او گفت: “شاید ما اولین شانس برای پیروزی باشیم، اما در فینال همه چیز یکسان است.” بازیکنان بی ادعا با آینده ملی حفاری اهواز برای کسب جواز حضور در فینال لیگ امیدها تلاش زیادی کردند. سال گذشته با همین صمیمیت و همدلی قهرمان لیگ برتر شدیم و حالا آماده میزبانی فینال لیگ برتر امیدها هستیم.

این مربی جوان خوزستانی افزود: ملی حفاری اهواز تیمی است که همیشه برای پیروزی به میدان می رود. البته در فینال بعدی باید حواسمان جمع باشد و همه می دانند که همه چیز همین طور است. شانس هر دو تیم یکسان است. با این حال، ما فینالیست هستیم و هر اتفاقی ممکن است در این بازی بیفتد.

وی همچنین درباره احساسش از حضور در فینال لیگ امیدهای باشگاه های کشور نیز گفت: من فقط بخشی از تیم هستم. تماشای فینال اتفاق زیبایی است و امیدوارم با برد بتوانیم افتخاری به افتخارات همیشه پویا فوتبال خوزستان بیافزاییم.

صفایی ادامه داد: بیشتر بازیکنان خوب تیم امید و جوانان کشور از تیم های خوزستانی هستند اما از این بازیکنان با رسیدن به رده بزرگسالان استفاده نمی شود و دلیل اصلی آن نگاهی است که در زمینه استعدادیابی وجود دارد. در تیم ها. ، برمی گردد. بازیکنان جوان در استعدادیابی استعداد دارند. از این رده سنی بازیکنان فردا و نه امروز انتخاب می شوند.

وی تصریح کرد: پتانسیل های خوب و قوی در خوزستان وجود دارد و می توان با برنامه ریزی منسجم ظرفیت های استان را برای توسعه فوتبال پیش برد. به نظر من در تمام دنیا شرایط فوتبال تغییر کرده است و کشورهای دارای قدرت فوتبال کم کم به این نتیجه رسیده اند که باید به مربیان جوان روی بیاورند. این تغییر رویکرد به دلیل کارایی بیشتر آن است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها