طراحی، ساخت و اجرا فن کندانسور سردخانه

طراحی، تولید و اجرا سردخانه اثبات و کانکسی (مشاوره رایگان)

تیم صنعتی دی در ادامه حوزه تولید سردخانه در ادامه ظرفیتهای گوناگون (بالای صفر و ذیل صفر) با اتکا به علم و تجربه کارشناسان فنی و گروه اجرایی مجرب، توانمند به انجام امکانسنجی، برآورد هزینه، تامین قطعات و تجهیزات از برندهای دارای جهانی و کارگزاشتن و اجرا با رعایت اصول مهندسی در ادامه طراحی و اجرا میباشد. This artic le has  been done by GSA C᠎ontent Gen erator  D em ov ersion​.

فن سردخانه ای

مقدار گنجایش سرمایشی و دبی جریان هوای بسته فن به گونه سردخانه و گنجایش آن، قابل تغییر و تحول میباشد. چنانچه محصولات با یکدیگر فواصل قابل قبولی داشته باشند، میتوانید مطمئن باشید که هوا به طور تام فی مابین مواد گوناگون جریان پیدا کرده و هوای سرد به تمامی جا خواهد رسید.

در ادامه همین دستگاه، سیال مبرد خروجی از کندانسور، از سوپاپ انبساط عبور کرده و منبسط میشود. امروزه با اعتنا به نیاز روزافزون به مراقبت مواد غذایی و ارتقاء قدمت مصرف آن ها، تاسیس سردخانه ها با بازدهی بالا دارای متعددی پیدا کرده است.

از همین منش کاربرد آن ارتقاء مییابد. سلام.من خواب دیدم که پدرم که فوت شده به مادرم که زنده است کمی طلا می دهد تفسیر همین خواب چیست؟

فن سردخانه خارجی

گاز گرم و پرفشار خروجی از کمپرسور وارد لولههای کندانسور میگردد و گرمای خویش را از دست می دهد و در ادامه غایت به مایع تبدیل میشود.

چلم و سردخانه را

بخش اقتدار بخش مهمی از تابلوهای الکتریسیته سردخانهای را تشکیل میدهد. البته هزینههای کلی یک سردخانه تابع عامل ها متمایز نظیر گونه شیرآلات و تجهیزات کنترلی به فعالیت رفته در ادامه آن، تابلو الکتریسیته به کارگیری شده در ادامه آن، گونه ساندویچ پنل ها، گونه کندانسور و اواپراتور سردخانه و از تمامی مهمتر گونه کمپرسور به فعالیت رفته در ادامه آن بستگی دارد.

مشخصات فنی سردخانه

در ادامه اخیر این که هزینه و قیمت تولید یک سردخانه به میزان مرغوب بودن تجهیزات، برند، اعتنا و گارانتی تجهیزات به فعالیت رفته در ادامه آن بستگی دارد.

البته هزینه اجاره میوه كمتر هست و هر ماه ۴ هزار و ۵۰۰ تومان هزینه دارد. یک دستگاه سردخانه اثبات ذیل صفر ۱٫۵ اسب dv88 آمریکایی طول۴٫۲ عرض ۲٫۱۰ طول ۲٫۲۰ به قیمت ۱۴ میلیون تومان یک دستگاه سردخانه اثبات حفظ کننده ۲ .

علاوه بر همین سردخانهها به دو گونه اثبات و متحرک تقسیم می‌شوند که در ادامه سردخانههای قابل حمل از کانتینر یا این که سازههای فلزی به کارگیری میکنند.

همین عایق پلیمری در ادامه فی مابین دو لایه بیرونی و دورنی قرار گرفته و پس از تزریق به شدت محکم شده و به هیچ وجه قابل تجزیه نخواهد بود، براین اساس علاوه بر خودداری از خروج سوز و سرما بر کمتر مصرف الکتریسیته هم اثر گذاری متعددی خواهد گذاشت، نیز چنین بدنه سردخانه را در ادامه برابر هر نوع ضربه ای مقاوم می سازد.

یک نکته قابل تامل در ادامه تاسیس و احداث سردخانهها به کارگیری از الکتریسیته سهفاز یا این که تکفاز است، که هزینههای مربوط به سردخانهای که با الکتریسیته 3 فاز فعالیت می کند عمده هست البته نمیتوان سردخانهای با بعدها وسیع تاسیس کرد که با الکتریسیته تکفاز فعالیت کند.

نکته حیاتی در ادامه طراحی درب های سردخانه ای بعدها آن می باشد. مهمترین نکته درخصوص سردخانههای دو مداره همین هست که در ادامه هر توشه بازتعریف دوباره سردخانه اضطراری هست تخلیۀ تام سردخانه شکل گیرد تا دیوارههای سردخانه تماما ضد عفونی شود و باقی باقی مانده محصولات پیشین از سردخانه زدوده شود.

به شکل معمول دو گونه درب لولایی و ریلی در ادامه سردخانه ها گزینه به کارگیری قرار می گیرد. تولید سردخانه ثابت به امداد دو نوع از ساندویچ پانل های سقفی و دیواری شکل می گیرد.

قیمت فن سردخانه ای دمنده

سردخانه های اثبات را به دو گونه ذیل صفر و بالای صفر تقسیم می کنند، و مرتبه ی دمایی گزینه به کارگیری در ادامه آن بسته به کاربرد شما دارد.

فن سردخانه زیلابگ

درب های ایجاد شده در ادامه کمپانی فراسرد با اعتنا به موردها فوق و با به کارگیری از بهترین مواد و تجهیزات موجود ساخته شده و طی سالهای متمادی گزینه به کارگیری قرار گرفته است.

در ادامه حوزه تولید و اجرای سردخانه کمپانی ها، تیم های صنعتی و افراد حقیقی متعددی سرگرم به کار هستند. اضطراری به ذکر هست که همین کمپانی تا به امروز بهرهگیری از تجربه و علم تخصصی، توانسته هست پروژههای متفاوتی را در ادامه مرحله مملکت امکانسنجی و اجرا نماید.

فن سردخانه صنعتی

حاجت سومم نیز همین هست که ای موسی در ادامه اعلی مرتبه پردیس هر چه جایی که می بر روی مرا نیز با خودت ببری.

در ادامه شکل دوچندان بودن طول تالار های سردخانه حداکثر تعداد باکس پالت هایی ( باکس پالت عبارتست از نوعی قفسه شالوده دار به مراد گذاشت و برداشت مواد غذایی) که بر روی نیز چیده می شود با اعتنا به مختصات باکس پالت ها و گونه کالاهایی که در ادامه آن قرار دیتا می شود می بایست طوری باشد که هیچگونه خطر ریزش باکس پالت ها یا این که انواع در ادامه جابجایی آن ها به وجود نیاید.

کالا بدنه داخلی آن نظیر ورق های به کارگیری شده و درون کابین و کشور ایران های سردخانه جسد از استیل نگیر بوده تا می بایست تولید زنگ زدگی نشود و بر بر روی تن انسان مرده اثر گذاری نگذارد و همینطور شست و شوی آن با سهولت بیشتری انجام شود.جنس بدنه خارجی آن اکثر اوقات از گالوانیزه می باشد.

با اعتنا به تعداد کابین، سردخانه های جسد در ادامه اشکال مختلف، تک کابین، دو کابین، چهار، شش و هشت کابین و …

و اطلاع از دستوالعمل سردخانه جسد و مشخصات فنی سردخانه جسد اضطراری هست تا با کارشناسان فروش تیم کولست تماس حاصل فرمایید.

فن سردخانه ای زیلابگ

توضیحات خریدار:احداث سردخانه با مشخصات: 1- سردخانه بالای صفر 2- سردخانه ذیل صفر مطابق مشخصات پیوستی ارسال پیش فاکتور ملازم با مشخصات فنی الزامی است.

سردخانهها بر شالوده دمای کاری، گونه اتمسفر، گنجایش و بعدها آن در ادامه دستهبندیهای متمایز قرار میگیرند که با اعتنا به دمای کاری آن ها به دو گونه کلی سردخانه بالای صفر و ذیل صفر تقسیم میشوند.

براساس حجم و ابعاد، سردخانهها به سردخانههای اتاقی، کانکسی، متحرک و سردخانههای صنعتی تقسیم میشوند. کنترلرها : کنترلرها را می اقتدار به سه جور کلیدی تقسیم کرد : الف – کنترلرهای مکانیکی ب- کنترلرهای الکترومکانیکی ج – کنترلرهای الکترونیکی.

براین اساس عمده غذاها را می اقتدار به مدت کوتاه در ادامه همین مرتبه حرارت مراقبت کرد. البته همین گونه سردخانهها مهم معایب مهمی مانند سمی بودن آمونیاک به جهت تنفس، مداد نبودن رجوع و تخلیه روغن، خورده شدن قطعات آهنی به وسیله آمونیاک در ادامه حضور آب، اشتعالپذیری آمونیاک و قوانین ایمنی به مراتب سختگیرتر از سیستمهای فریونی اشاره کرد.

قیمت فن کندانسور سردخانه

موتورهای به فعالیت رفته در ادامه همین متاع از سه گونه کالترون ایتالیا، تکامسه فرانسه و دانفوس آلمان می باشند که هر سه مهم استاندارد های اضطراری مانند ایزو 9001 میباشند و از گزاره برندهای دارای جهانی هستند.

همگی همین محصولات مهم نشان ملی استاندارو نشان CE اروپا می باشند. تماشا کننده گرامی ، با اعتنا به این که قیمت فن آکسیال زیلابگ در ادامه برهه های هنگامی گوناگون مهم نوسان هست جهت اطلاع از ظریف ترین قیمت فروش فن زیلابگ با ما‌درها تماس بگیرید.

الف- سردخانه جهت مراقبت سبزیجات ناپخته از قبیل سیب زمینی، پیاز، هویج و… مسافت پالت ها از جداره های تالار مراقبت دستکم ۲۰ سانتی متر باشد.

به جهت برآورد هزینه احداث سردخانه می بایست موردها فراوانی اعتنا نمود که از شروع طراحی سرد منزل تا سطح بهره برداری آن را در ادامه بر میگیرد.

توصیه میگردد فرم ذیل جهت برآورد ظریف هزینه تولید سردخانه با اعتنا کامل شدن شود. مواد پروتئینی با اعتنا به مصرف بالا و مداومی که دارا هستند تهیدست اعتنا یگانه جهت مراقبت هستند.

همین رویه به جهت کالاهایی هست که به تماشا گسترده و مکرر نیاز دارند. همین مسئله به چیدمان آن ها برمیگردد که می بایست متناسب با گنجایش و فضای موجود باشد.

دربهای سرد منزل می بایست متناسب با حجم آن , گونه کالایی که مراقبت میگردد , قیمت فن کندانسور سردخانه رویه حمل و نقل باشد .

از طرفی چنانچه سردخانه متناسب با نیاز ما‌درها ساخته نشود و کوچکتر از حد گزینه حیث باشد ، درادامه منجر تولید مشکلات وسیع می شود.

فن کویل سردخانه

همین فعالیت موجب کمتر هزینه های جانبی و همینطور زیباتر و یکنواخت خیس شدن مسیر لوله ها و خودداری از لب پریدگی و باخت های بی گزینه بلوک ها میشود.

قیمت فن سردخانه ای

ما‌درها در ادامه همین نوشته قصد داریم به تحلیل هزینه تولید سردخانه بصورت آنلاین بپردازیم و شما را در ادامه تحلیل قیمت تولید و احداث سردخانه امداد کنیم.

سردخانه از چه اجزا و نصیب هایی تشکیل شده است؟ کندانسورهای گونه دو لوله تو در ادامه تو تشکیل شده اند که گاز مبرد در ادامه لوله خارجی و آب در ادامه لوله داخلی و در ادامه مغایر جهت یکدیگر جریان دارا هستند و در ادامه همین کندانسورها میزان حرارت انتقالی کاهش بوده و در ادامه عاقبت در ادامه دستگاههای ریز به فعالیت برده می شوند.

گونه کوتاه مدت همین متاع که در ادامه غسالخانه و مرکزها بهداشتی به کارگیری می شوند امکان نگه داری اجساد را تا 72 ساعت را دارند.

از تونل انجماد هنگامی به کارگیری می شود که نیاز است تا یک سری از مواد غذایی را سوای این که آسیبی به آن وارد شود، به مدت متعددی نگه داری کنیم.

همین گونه سردخانهها به برهان عدم اختلاط آمونیاک با روغن و نیاز به لوله با قطر کاهش (هزینههای مربوط به لولهکشی) در ادامه سردخانههای وسیع پرکاربرد هستند.

در ادامه طراحی سردخانهها موادی که در ادامه دمای فراتر از صفر و ذیل صفر مراقبت میشوند، تماما قطع از نیز بوده که با اعتنا به مساحت زمین قابل دسترس و نیاز خریدار طراحی میشود.

نکته حیاتی در ادامه مراقبت مواد غذایی نظیر میوه و سبزیجات همین هست که سوز و سرما و جریان هوا می بایست به طور تماما یکنواخت باشد.

بعدها سردخانه مهمترین نکته در ادامه تاسیس و تولید و تحلیل قیمت احداث سردخانه هست که هرچه بعدها آن بزرگتر باشد هزینههای مربوط به تولید و مراقبت سردخانه فراتر است.

و لزوماً می بایست گنجایش هر تالار به جهت مواد غذایی مراقبت شده تناسب داشته باشد. توجه: حضور مسئول فنی در ادامه سردخانه جهت در دست گرفتن همگی کارها مربوط به سردخانه اضطراری می باشد و مسئول فنی اضطراری هست به فوت و فن انبارداری مواد غذایی هم شناخت تام داشته و عامل ها دخیل در ادامه خرابی مواد غذایی را بشناسد.

به این برهان تولیدکنندگان لبنیات، مواد پروتئینی، میوه و سبزیجات به جهت بهبود به دست آوردن و فعالیت خویش در ادامه پی احداث سردخانه مناسب، با میزان مرغوب بودن و ارزانقیمت هستند.

تصمیمگیریهای شکل گرفته در ادامه همین حوزه میبایست با اعتنا به مشخصات سرمایهگذاری طرح (شامل سرمایهگذاری اثبات و سرمایه در ادامه گردش) محل احداث، گنجایش و گونه کاربری سردخانه انجام شود.

براین اساس به جهت همین مواقع، سردخانه به صورت اثبات در ادامه نزدیکی محل ایجاد یا این که نزدیکی محل دپو طراحی و ساخته می شوند.

درب ها می بایست به نوع ای طراحی و ساخته شوند که ورود و خروج اجناس از سردخانه به راحتی شکل پذیرد.

یکی از از نصیب های حیاتی در ادامه بدنه سردخانه ها درب(دربچه) محل ورود می باشد که می بایست از استحکام به اندازه جهت به کارگیری در ادامه دفعات زیاد بالا برخوردار بوده و همینطور با درزبندی مطلوب از ورود هوای گرم به درون تیم خودداری بعمل آورد.

به مراد دسترسی آسان جهت در دست گرفتن کیفی جنس از حیث ماندگاری و نگهداری قیمت غذایی و غیره می بایست راهروهایی پیش بینی گردد.

۴ – سردخانه با اعتنا به جهت وزش بادهای محلی از مرکزها وواحدهائی که بنحوی موجب آلودگی هوا ومحیط می شوند می می بایست مسافت به اندازه داشته باشد .

زیرا سردخانه های فوق تمامی بالای صفر بوده و معمولا مرتبه حرارت آن ها فی مابین ۷- ۴ مرتبه سانتی گراد می باشد.

ساندویچ پانلی که در ادامه سردخانه به کارگیری میگردد بسته به مقدار سرمای ایجاد شده مهم ضخمات متفاوتی هست و به طور معمول در ادامه سردخانه بالای صفر از ساندویچ پانل با ذخامت 10 سانتی متر و ساندویچ پانل سردخانه ذیل صفر را تا ذخامت 15 سانتی متر می سازند.

همین سردخانه نسبت به سردخانههای فریونی مهم مزایای نسبی نظیر انتقال حرارت فراتر آمونیاک، مناسب بودن مبرد و ضریب تلاش فراتر سیکل آمونیاکی است.

به جهت سردخانه های ریز و میانگین از سردخانههای فریونی که اکثرا با گاز R22 فعالیت میکنند، به کارگیری میشود. مواقعی که به کارگیری از سردخانههای فریونی را در گیر بحران میکند، مشاجره محفظه زیست و گران بودن گازهای فریونی است.

غیر سمی بودن و غیر قابل اشتعال بودن مبرد و از تمامی مهمتر قوانین ایمنی آسان از مهمترین مزیتهای سردخانههای فریونی است.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها