طرح حرکت معلم و دانش آموزی سر میز سازمان سوادآموزی

[ad_1]

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی خواستار تخصیص و نظارت بر مراکز و موسسات آموزشی برای سال جاری شد و همچنین گفت: طرح هایی مانند نهضت دانشجو معلمی که قصد اجرای آن را داریم باید به همه همکاران منطقه ارائه شود تا می توانیم نظرات و پیشنهادات آنها را ببینیم.

به گزارش ایسنا، عبدی در در سومین جلسه شورای معاونین و اجرایی سازمان به جلسه ای که با مقام عالی وزارت و رئیس دانشگاه فرهنگیان در خصوص راهکارها و پیشنهادات لازم برای جذب بی سوادان و باسوادان داشتند، اشاره شد و موضوعات پیشنهادی در جزئیات.

وی افزود: لازم است طرح هایی مانند طرح حرکت معلم دانشجویی که قصد اجرای آن را داریم به کلیه همکاران در مقطع کارشناسی ارائه شود تا با دریافت نظرات و پیشنهادات آنان شاهد اجرای یک طرح خوب و بی نقص باشیم. جستجوی تفاهم نامه با دانشگاه فرهنگیان نیز باید در دستور کار قرار گیرد.

رئیس سازمان نهضت سوادآموزی افزود: مکاتبات و پیشنهادات لازم برای ارائه به شورای عالی تا 10 روز آینده آماده شود و بحث شورای حمایت از سوادآموزی در استان ها نیز مورد تاکید قرار گیرد. رسمی، باید جدی تر گرفته شود.” پیشنهاد من این است که گروهی از تکنسین ها برای نظارت استانی در شورای برنامه ریزی منطقه تشکیل شود و پس از آموزش و توجیه در استان ها حضور داشته باشند و نظارت و پیگیری لازم را انجام دهند تا بتوانیم برای کار برنامه ریزی کنیم. تدوین طرح سوادآموزی». و فرصت ها و تهدیدها و برنامه ها و راهبردهای ملی را با استفاده از ظرفیت شورای پشتیبانی مصوب تهیه و عملیاتی می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سوادآموزی، عبدی در ادامه اظهار داشت: استانداران به عنوان رئیس شورای پشتیبانی سوادآموزی استان می توانند تکلیف دستگاه های همکار را اعلام کنند، لذا خواهشمند است هماهنگی استانی به ویژه حفظ سطح سواد استانی کافی و شایسته را جدی بگیرید. شورای پشتیبانی پیام بگذارید.

عبدی خطاب به معاون وزیر آموزش و پرورش و دفتر برنامه ریزی دوره های سوادآموزی خواستار تخصیص مراکز و مؤسسات آموزشی برای سال جاری شد و گفت: مراکز فعال و غیرفعال باید به طور کامل تفکیک شوند و بر مراکز نظارت مناسبی صورت گیرد. ، باید به هر حال برای ادامه مسیر مراکز یادگیری یک برنامه اجرایی مشخص ارائه شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها