علیزاده تنها فینالیست ایران در 5 وزن برتر کشتی فرنگی قهرمانی آسیا!

[ad_1]

نماینده ایران در روز نخست کشتی فرنگی قهرمانی آسیا عملکرد ضعیفی داشت و ناصر علیزاده تنها فینالیست ایرانی در پنج وزن برتر بود.

به گزارش ایسنا، در ادامه رقابت های 5 وزن نخست کشتی فرنگی قهرمانی آسیا در مغولستان، ناصر علیزاده در وزن 87 کیلوگرم به فینال، ایمان محمدی در 63 و عارف حبیب اللهی در وزن 77 کیلوگرم راه یافتند. این دیدار و علی نوربخش در 55 و امیر قاسمی منجزی در 130 کیلوگرم نیز از دور رقابت ها کنار رفتند.

در وزن منهای 55 کیلوگرم علی نوربخش در دور اول با نتیجه 10 بر 5 مغلوب آروژان هالاکورکی دارنده مدال برنز آسیا از هند شد و با توجه به شکست آن رزمی کار در دور بعد، نوربخش از دور رقابت ها کنار رفت.

در وزن 63 کیلوگرم ایمان محمدی در دور نخست با نتیجه 12 بر 4 مقابل بالجینیام دامجین از مغولستان به برتری رسید. وی در دور بعد کونسکه شیمیزو دارنده مدال برنز جهان از ژاپن را با نتیجه دو بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. محمدی در این مرحله مقابل میرامبک عیناگولف دارنده مدال های نقره و برنز جهان از قزاقستان با نتیجه 14 بر 3 شکست خورد و راهی مرحله مقدماتی شد.

در وزن منهای 77 کیلوگرم عارف حبیب اللهی در دور نخست مقابل آکژول محموداف دارنده مدال نقره المپیک از قرقیزستان با نتیجه 9 بر یک شکست خورد و با حضور حریفش در فینال به فینال راه یافت. حبیب اللهی در این دیدار به مصاف کیم هیون وو قهرمان المپیک و جهان از کره جنوبی می رود.

در وزن 87 کیلوگرم ناصر علیزاده در دور نخست ملیس آیتکوف از قرقیزستان را با نتیجه 7 بر یک شکست داد و راهی نیمه نهایی شد. وی در این مرحله نورسلطان تورسینوف قهرمان آسیا از قزاقستان را با نتیجه 3 بر صفر شکست داد و راهی فینال شد.

در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی در دور نخست با نتیجه 5 بر صفر مقابل پریم پریم از هند به برتری رسید. وی در دور دوم مقابل مومینجان عبدالله اف دارنده مدال طلای بازی های آسیایی از ازبکستان با نتیجه 9 بر 8 شکست خورد و با شکست این مبارز در دور بعد مقابل حریف کره ای از دور رقابت ها کنار رفت.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها