عملیات ساخت زیرگذر چهارراه حافظ آغاز می شود

[ad_1]

ایسنا/ اردبیل شهردار اردبیل گفت: عملیات اجرایی ساخت پل زیرگذر تقاطع حافظ اردبیل از ماه آینده آغاز می شود.

محمود صفری در بازدید از طرح های حمل و نقل و احداث تقاطع های غیرهمسطح در اردبیل گفت: یکی از عوامل اصلی بهبود عبور و مرور و توسعه حمل و نقل عمومی در اردبیل، احداث تقاطع های غیرهمسطح و تکمیل – پروژه ها با حیله گری به پایان رسید

وی تصریح کرد: برای حل معضل ترافیک شهر اردبیل باید علاوه بر احداث اتاق های کنترل و نظارت ترافیک، پل ها و گذرگاه های مناسب اجرایی و عملیاتی شود.

شهردار اردبیل با بیان اینکه در حال حاضر چهار تقاطع بزرگ در اردبیل در حال ساخت است، گفت: ساخت و تکمیل پل قدس در حال انجام است و پیش بینی می کنیم کل پل قدس در شهریورماه آماده بهره برداری شود.

صفری افزود: سال گذشته به صورت آزمایشی از این پل عبور کردیم و 2 لات پل قدس به عنوان بزرگترین پل غیرهمسطح اردبیل در مرحله تکمیل و جدول گذاری است.

وی با بیان اینکه بیش از 9 هزار تن آهن در پل قدس مصرف شده است، خاطرنشان کرد: امیدواریم با بهره برداری کامل از پل قدس بتوانیم بیشتر ترافیک هسته مرکزی شهر را کنترل و مدیریت کنیم.

صفری به ساخت پل شهید سلیمانی در ورودی شهر اردبیل آستارا اشاره کرد و ادامه داد: این پروژه تا 15 روز آینده تکمیل و آماده بهره برداری می شود.

وی درباره پل نیایش افزود: این تقاطع زیرگذر نیز در قالب 2 باند رفت و برگشت در حال ساخت است و عملیات اجرایی آن از هشت ماه پیش آغاز شده است.

صفری از جابجایی سیستم های تاسیساتی و رفع تداخل در این پروژه خبر داد و اظهار داشت: این پل تا پایان شهریور ماه سال آینده آماده بهره برداری می شود.

شهردار اردبیل تصریح کرد: بر اساس مصوبه شورای شهر احداث دو پل زیرزمینی حدفاصل حافظ تا گذرگاه بسیج آغاز می شود و تلاش خواهیم کرد با زیرسازی پل آقاباقر و آماده سازی این پروژه این مشکل را برطرف کنیم. بخش بزرگی از زنجیره را تکمیل کنید بار ترافیکی اردبیل را بردارید.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها