فرمانده نیروی دریایی ارتش: حضور مستمر در آب های بین المللی یکی از اهداف ماست

[ad_1]

فرمانده نیروی دریایی ارتش: حضور مستمر در آب های بین المللی یکی از اهداف ماست

امیر دریادار یکی از اهداف نیروی دریایی ارتش را حضور مستمر و قوی در آب های بین المللی و دوردست عنوان کرد و گفت: این هدف بر اساس دستورات فرمانده معظم کل قوا و سه نیروی دریایی بلندمدت ایجاد شده است. برنامه هایی برای امسال در نظر گرفته شده بود.»

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر دریادار شهرام ایرانی فرمانده نیروی دریایی ارتش در حاشیه محفل انس با قرآن کریم در منطقه چهارم نیروی دریایی امام رضا (ع) با بیان اینکه نیروی دریایی ارتش به شناور در این منطقه پیوسته است، گفت: شمال و جنوب امسال. در دستور کار مقرر شد: در راستای تدابیر فرمانده معظم کل قوا برای حضور در دریای آزاد، سه برنامه بلندمدت دریایی برای سال جاری در نظر گرفته شده است که به زودی اجرا می شود.

وی افزود: با توجه به شرایط نیروی دریایی ارتش و گستردگی عملیاتی آن در خارج از مرزها و در سطح بین المللی، این عملیات در چند محور تعریف شد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش یکی از این حوزه ها را شرکت در برنامه های آموزشی و اجرای رزمایش های عملیاتی در منطقه سناریو و دریایی به صورت ترکیبی و مشترک توسط کشورهای دعوت شده عنوان کرد.
فرمانده نیروی دریایی ارتش خاطرنشان کرد: یکی از اهداف نیروی دریایی توسعه برنامه‌های فرهنگی و تقویت فرهنگ قرآنی در بین کارکنان به‌ویژه خانواده‌ها و فرزندان آن‌ها است که برنامه‌های متعددی در این زمینه تعریف شده است.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها