فروش کپسول نخود خانگی به عنوان داروی ترک عادت و کاهش وزن!

[ad_1]

رئیس پلیس پیشگیری دهم تهران بزرگ از دستگیری دو نفر که اقدام به تولید کپسول لاغری تقلبی، ترک عادت و … و توزیع آن در عطاری های مختلف می کردند، خبر داد.

سرهنگ رسول بهرامی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا: وی در این خصوص گفت: چندی پیش ماموران کلانتری 152 خانی آباد نو از فروش مواد مخدر غیرمجاز و تقلبی در عطاری های مختلف واقع در منطقه خانی آباد نو مطلع شدند که در پی آن تحقیقات مقدماتی انجام و تشخیص داد که این گزارش درست است. در این راستا هماهنگی های لازم با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم برای انجام عملیات دریافت شد.

وی ادامه داد: ماموران با مراجعه به این عطاری ها که 4 عطاری بود متوجه شدند همگی از یک کارگاه دست ساز داروهای تقلبی دریافت می کردند که خانه ویران شده است.

رئیس پلیس پیشگیری دهم تهران بزرگ گفت: دو نفر در محل ساختمان دستگیر و به کلانتری منتقل شدند.

بهرامی با اشاره به بازجویی از متهمان دستگیر شده گفت: این افراد در اعترافات خود اعتراف کردند که هنگام تهیه یک شیشه خالی از کپسول دارویی، اقدام به پرکردن آن از پودر و قرار دادن آن تحت عناوین کپسول لاغری، ترک اعتیاد به کپسول کرده اند. کپسول تقویت جنسی.” ، کپسول افزایش وزن و … و با قیمت های بالا در اختیار عطاری ها قرار می گیرد تا بفروشند.

وی با بیان اینکه محتویات داخلی این کپسول ها و ترکیب پودرها برای بررسی بیشتر به آزمایشگاه منتقل شد، افزود: نتایج اولیه نشان می دهد که آرد نخود و … از برچسب داروهای اصلی و چسباندن آن در این کپسول ها است.

فروش کپسول نخود خانگی به عنوان داروی ترک عادت و کاهش وزن!

اشیاء کشف شده با متهمان

رئیس پلیس پیشگیری دهم تهران بزرگ درباره نحوه تهیه غلاف های خالی از غلاف توسط این افراد نیز گفت: اتفاقا این موضوع در حال بررسی است. زیرا اساساً کپسول های کپسول خالی باید در اختیار شرکت های دارویی باشد و باید دید این افراد چگونه این اقلام را تهیه می کردند.

بهرامی گفت: علاوه بر دو متهم دستگیر شده، چند نفر از همدستان آنها نیز شناسایی و تحت تعقیب، سازماندهی و تحویل مراجع قضایی هستند.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها