فعالیت حضوری در مدارس و دانشگاه ها از 4 آوریل / بازگشت از ساعت اداری

[ad_1]

در جلسه ستاد ملی بیماری کرونا مصوب شد که از 14 فروردین ماه سال 1390 تمامی مدارس و دانشگاه های کشور حضوری فعالیت کنند و ساعت کار ادارات به قبل از شروع کرونا برگردد.

به گزارش ایسنا، به نقل از اطلاعات ریاست جمهوری، سید ابراهیم رئیسی در اولین جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا در سال 1401 با قدردانی از مردم و زحمات کادر پزشکی و همه کسانی که در کاهش شیوع ویروس کرونا نقش داشتند، گفت: وی تاکید کرد: با وجود روند کاهشی بیماری‌های عروق کرونر قلب و مرگ و میر در کشور، باید نکات بهداشتی را به دقت رعایت کرد و از عادی‌سازی عروق کرونر در جامعه پرهیز کرد.

رئیس جمهور با اشاره به افزایش 50 درصدی سفرهای نوروزی افزود: سفرهای گسترده مردم نشانه نشاط و امنیت اجتماعی است اما همه باید مراقب رعایت پروتکل های بهداشتی باشند تا شاهد شیوع این ویروس نباشیم. کرونا در حال گسترش است. دوباره در آینده.”

وی گفت: بر اساس گزارش ارائه شده در ستاد ملی کرونا، تاکنون حدود 150 میلیون دوز واکسن در کشور تزریق شده است که کار بزرگی است اما همچنان باید بر دریافت نوبت سوم واکسن تاکید کرد. واکسن.»

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با تاکید بر اهمیت حضور موثر اورژانس و پلیس راهنمایی و رانندگی در کاهش حوادث رانندگی، جان مسافران را به خطر انداخت.

رئیس جمهور با تاکید بر اهمیت ارائه خدمات به زائران و مسافران نوروزی در استان های مختلف کشور، گفت: کارکنان و استانداران تمام تلاش خود را بکار گیرند تا با تلاش مضاعف در ایام نوروز، هیچ مشکلی برای افراد و معلولان مانند اسکان نوروزی برای افراد ایجاد نشود. به مسافران بلافاصله غرامت پرداخت می شود.

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها