فعالیت 1200 مبلغ در سنگر جهاد

[ad_1]

فعالیت 1200 مبلغ در سنگر جهاد

ایسنا/ اردبیل مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: هزار و 200 مبلغ زن در فضای مجازی و واقعی در سنگر جهاد در تلاش برای تبیین تلاش و جدیت خود هستند.

حجت الاسلام قاسم جعفرزاده در همایش روحانیت که در ماه مبارک رمضان در تالار استانداری اردبیل برگزار شد، اظهار کرد: پس از این مدت بار دیگر این برنامه ها در جامعه اجرایی و عملیاتی اجرا می شود.
وی لزوم تبلیغ و تبیین ارزش ها و آرمان های مکتب اسلام را در مناسبت های مختلف و با محوریت مساجد یادآور شد و تصریح کرد: مهمترین برنامه ما ایجاد تحول در مساجد است زیرا محوریت مسجد می تواند روحانیون و افراد متنفذ در محلات را جذب می کند.» جوانان را برای این مرکز الهی فراهم کنید.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: باید مساجد را موثر و در تراز انقلاب اسلامی و همسو با جاذبه های دینی، ارزش ها و اعتقادات برای جوانان قرار دهیم تا بتوانند از سنگر تربیتی به درستی استفاده کنند. از مساجد
حجت الاسلام جعفرزاده با قدردانی از حمایت خوب مسئولان شهرهای مختلف در تنوع بخشی به عملکرد مساجد و ارزش این اماکن در کاهش ارزش های اجتماعی، افزود: قطعا تبلیغ دین و بیان مسائل ارزشی می تواند به کاهش و کنترل آسیب های اجتماعی کمک کند. .
وی در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد: در یک حرکت جهادی باید به موضوع انس با قرآن و بیان مفاهیم ارزشمند کتاب آسمانی در جامعه توجه کنیم. از این حلقه های جامعه اسلامی و امت است.
حجت الاسلام جعفرزاده مطالبه اصلی مردم از روحانیون را بیان احکام دینی در منابر و مجالس اعلام کرد و ادامه داد: در این راستا علما و روحانیون باید از ماه مبارک رمضان و فرصتی که برای تبلیغ و تبیین آن پیش آمده استفاده کنند. مکتب الهی ، بیشترین بهره را از آن ببرید.
وی حضور خردمندانه علما، روحانیون و مبلغان در فضای مجازی را یادآور شد و افزود: بنا به شرایط باید از فضای مجازی برای تبیین مسائل و مسائل دینی استفاده کرد و در عین حال بهتر است از سوء استفاده در این فضا جلوگیری شود.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: تلاش ما بر این است که در ماه مبارک رمضان و ماه های بعد از توانمندی مبلغان و مبلغان برای بیان احکام الهی استفاده کنیم تا جامعه ما در مسیر سعادت گام بردارد. ” .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها