فن 50 زیلابگ

تو چي ميگي
فن زیلابگ , سایت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ, کاتالوگ فن زیلابگ آلمان, فن 50 زیلابگ, فن رادیال زیلابگ, فن رادیال زیلابگ المان, فن اکسیال زیلابگ, فن اکسیال زیلابگ آلمان, فن کندانسور زیلابگ, فن چیلر زیلابگ, فن چیلر زیلابگ المان, فن تونلی زیلابگ آلمان, فن اواپراتور زیلابگ, فن اکسیال اروپایی, فن زیلابگ اره ای, شرکت فن زیلابگ, قیمت فن زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در تهران, قیمت فن زیلابگ آلمان, فن زیلابگ 50 سانت, فروشنده فن زیلابگ, فن سه فاز زیلابگ, فن زیلابگ فروش, قیمت فن کندانسور زیلابگ, فن هواکش زیلابگ, کاتالوگ فن های زیلابگ, فن زیلابگ 63, فن های زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ آلمان, فن صنعتی زیلابگ, فن مکنده زیلابگ, فن سردخانه زیلابگ, فن زیلابگ مشهد, فن اکسیال زیلابگ, فن زیلابگ 50 سانت سه فاز, فن سردخانه ای زیلابگ, فن سیرکوله زیلابگ, نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان, خرید فن زیلابگ

از دیگر ویژگی های برج خنك كننده هواروب استفاده از نازلهای سانتریفیوژ ضد رسوب است كه مجرای عبور آب در هیچ قسمتی از مسیر كمتر از یك سانتی متر مربع نبوده و لذا احتمال مسدود شدن مسیر در اثر نشست رسوب به صفر نزدیك می شود و از سوی دیگر نگهداری فوق العاده ساده تری دارد.

فن زیلابگ 50 سانت

تنها تفاوت برج مدار بسته اضافه شدن كویل با مجموعه لوله هایی است كه آب سیستم از ان عبور می كند و یك دستگاه پمپ سیركوله برای آب سیستم تبخیری می باشد.

فن چیلر زیلابگ

در شركت هواروب طراحی برج خنك كننده مدار بسته به شكل منحصر به فردی ارائه می گردد كه در نهایت قیمتهای استثنایی و غیر قابل رقابتی را در صنعت ساخت كولینگ تاور در كشور فراهم می نماید.

بدنه و پكینگ و فن در برج خنك كننده مدار بسته نیز مشابه برج خنك كننده مدار باز با كیفیت A طراحی شده است.

فن زیلابگ اره ای

در حالی که یک فن تهویه برای وارد کردن هوای تمیز به فضای بسته از منبع بیرونی کار می کند، فن رادیال زیلابگ یک فن خروجی آلاینده ها را از هوای داخل خانه یا فضای تجاری حذف می کند.

این کمپانی از همان روز نخست توانست نگاهها را به سمت خود متوجه کند و با نوآوری در محصولات، برند شماره یک تولید دستگاههای تهویه در جهان شود.

فن رادیال زیلابگ المان

کمپانی زیلابگ که نامی نزدیک به شرکت آلمانی ZIEHL-ABEGG دارد ، در سال 1343 تاسیس شد و به طراحی و ساخت سیستم های تهویه پرداخت.

فن زیلابگ از بهترین انتخاب های موحود در بازار ایران می باشد و شرکت هایی که از این فن در ساخت کندانسور های خود استفاده می کنند راندمان و کیفیت بالاتری در مقایسه با دیگر برند ها دارند.

ابن نوع هیتر گاز طبیعی از طراحی زیبا و راندمان حرارتی بالا بهره می برد. از ویژگی های فن آکسیال زیلابگ می توان به کارآمدی انرژی بسیار بالا ، هزینه کم تجهیزات و نگهداری ، کنترل آسان ، وزن کم ، طول عمر بالا و انعطاف پذیری و استحکام آن اشاره نمود.

قطر پره فن کندانسور آکسیال زیلابگ معمولا بین 20 الی 80 سانت می باشد و دور موتور این فن ها معمولا بین 770 الی 2500 می باشد که هرچه قطر پره فن بیشتر باشد و می توان با دور موتور پایین تری کار نماید و فن کندانسور اکسیال زیلابگ با پره های فلزی، آلومینیومی و پلاستیکی در مدل های قابدار و بدون قاب طراحی و تولید می شوند.

فن زیلابگ 63

عملکردهواکش صنعتیبه این گونه است که با چرخیدن تیغه های متصل به یک محور استوانه ای شکل که توسط موتور شارژ شده و نیرو می گیرند قادرند هوا را جابه جا کنند و فضا را از هوای آلوده نجات دهند.

قیمت فن زیلابگ آلمان

جنس بدنه فن سیرکوله استوانه ای از جنس استیل ضد زنگ می باشد (در برخی مدل ها جنس بدنه فن سیرکوله دایره ای از آلومینیوم بوده که موجب استحکام بدنه فن شده است).

فن اکسیال اروپایی

موتور فن سیرکوله گلخانه به دو صورت سه فاز و تک فاز می باشد و به دلیل رطوبت زیاد موجود در سالن های گلخانه و پرورش قارچ دارای عایق رطوبتی بالایی است.

نمایندگی فن زیلابگ در اصفهان

فن آکسیال کانالی مخصوص کندانسور زیلابگ (ZILABEG) سری FTP در دو نوع موجود میباشند : موتور فن تک فاز 220 ولت 50 هرتز با خازن آسینکرون و موتور فن سه فاز 380 ولت 50 هرتز، این نوع فنها در سطح وسیعی در کندانسورها، اواپراتورها، خشک کنها و دیگر تجهیزات خنک کننده (یخچالی) و مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد مصرف قرار میگیرند.

اکثر الکتروفن های آکسیال زیلابگ قابلیت سفارش ساخت بصورت Sucking یا Blowing را دارا می باشد. فن کندانسور دمنده در مدل های تک فاز و سه فاز طراحی و تولید می شوند و از این فن آکسیال بر روی کندانسور های هوایی و تبخیری استفاده می شود پره های فن کندانسور اکسیال دمنده در قطر های 20 الی 80 سانت و دور موتور این فن ها بین 880 الی 2050 می باشد.

خرید فن زیلابگ

فن کندانسور زیلابگ در مدل های تک فاز و 3 فاز به بازار ارائه می شود و در تمامی مدل های آن در قسمت الکترو موتور از محافظ حرارتی برخوردار می باشد و با کلاس حفاظتی IP54 , IP55 , IP66 طراحی و تولید می شوند و برای افزایش کارایی این فن محصولات خود را با دور موتور های مختلف ارائه می کند تا میزان صدای تولید فن بر اساس محیط انتخاب شود.

فن زیلابگ مشهد

از این مدل فن کندانسور معمولا در ساخت کندانسور هوایی استفاده می شود نحوه عملکرد فن اکسیال به این صورت می باشد که پره حول یک محور که به الکتروموتور متصل می باشد چرخش می نماید و جریان هوا را با توجه به نوع پره هایی که به سمت جلو یا عقب هدایت می کند.

در این فن هوا به صورت موازی با محور در حرکت می باشد و می تواند حجم زیادی هوا را با فشار پایین تولید نماید.

فن سیرکوله زیلابگ

جریان هوا در این فن موازی با جهت محور پروانه فن می باشد . همانطور که متوجه شدین کندانسور ها مانند فن ها دارای مدل های مختلفی می باشند و شما می توانید برای آشنایی با آنها به مقاله انواع کندانسور مراجعه نمایید.

فن های زیلابگ

نوع فن کندانسور در قیمت تمام شده آن بسیار تاثیر گذار می باشد و شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه قیمت کندانسور سردخانه مراجعه نمایید.

فن رادیال زیلابگ

فن کندانسور در سردخانه ها از نوع پروانه ای است زیرا در این محیط حجم زیادی از هوا باید جابه جا شود.

مصارف این سردخانه ها برای نگهداری میوه و سبزیجات ، لبنیات ، مواد دارویی و … این محصول تهدیدی برای محیط زیست و آسیب به طبیعت محسوب نمی شود.

فن کندانسور دمنده در مدل ها متنوعی طراحی و تولید می شود این محصول ساخت داخل کشور می باشد و توانایی رقابت با محصولات خارجی دارد و توانسته است با تکنولوژی و دانش فنی که در اختیار داشته است محصولات با کیفیتی به بازار ارائه نماید و طیف گسترده از نیاز های روز جامعه را در این زمینه برآورده نماید.

ویژگیهایمحصولات هواروب: طراحی اختصاصی كارشناسان ما ویژگی های منحصر به فردی را برای این محصول فراهم آورده است. میزان افزایش مصرف سوخت نیز در این حالت به طور متوسط دو لیتر در هر صد کیلومتر بیشتر می شود .فن کندانسور در انواع کولرهای گازی مثل کولرگازی تک یونیته و دو یونیتی که یک یونیت در محیط داخلی و یک یونیت در محیط بیرون قرار دارد، فن وجود دارد که همین فن باعث به جریان در آمدن هوا شده و دمای محیط را کنترل میکند.

نمایندگی فن زیلابگ آلمان

برای تهویه و کاهش دما در فصول مختلف سال در مرغداریها و کنترل دمای گلخانه از پد سلولزی و فن گلخانه و مرغداری زیلابگ استفاده میشود.

برای تهویه و کاهش دما در فصول مختلف سال در مرغداریها و کنترل دمای گلخانه از پد سلولزی و فن زیلابگ گلخانه و مرغداری استفاده میشود.

همچنین امكان زون بندی و استفاده از قسمتی از ظرفیت دستگاه در فصول سرد فراهم می گردد. ما در ساخت چیلرهای ۳۰ تن تبرید و نیز سایر ظرفیت ها همواره سعی می کنیم که در درجه اول از مارک DANFOSS بهره ببریم و در صورت عدم وجود یک قطعه خاص در بازار از دیگر برندها استفاده می کنیم. This article has ​been w ri tt᠎en by GSA Con tent  G enerat or Demover​sion᠎!

فن صنعتی زیلابگ

طرفداران فن زیلابگ 50 سانت تمایل به مشارکت بیرونی دارند – انگیزه دارند تا مشارکت خود را با علاقه خود از طریق رفتارهای خاص (حضور در بازی ها و غیره) نشان دهند.

فن زیلابگ فروش

از این نوع فن در ساخت برج خنک کننده نیک استفاده می شود و برای آشنایی بیشتر با این نوع تجهیزات می توانید به صفحه برج خنک کننده نیک مراجعه نمایید.

صنایع برودتی نوری ارائه دهنده انواع فن و کندانسور در سراسر داخل و خارج از کشور می باشد و شما می توانید برای خرید کندانسور در اهواز بر روی لینک آن کلیک نمایید.

فن کندانسور زیلابگ

لازم است بدانید هواکش های صنعتی فقط در محیطهای صنعتی مورد استفاده قرار نمی گیرند و بلکه با ساختاری که دارند می توانید در مکان های دیگر مانند: کارگاه های خانگی یا تعمیرگاه ها و …

کاتالوگ فن زیلابگ آلمان

موتور فن زیلابگ چین از نوع “فن با روتور بیرونی” بوده، که این موتورها دارای خصوصیاتی از قبیل راندمان بالا، ساختار فشرده و نصب راحت هستند.

در این برج خنك كننده از جریان موازی هم راستا استفاده می شود و این امكان سبب می گردد كه هوای مرطوب از روی موتور فن عبور نكرده و در نتیجه موتور فن طول عمر بسیار بالاتری خواهد داشت.

فن کندانسور سانترفیوژی معمولا در ساخت کندانسور های تبخیری استفاده می شود و پره آن ها به صورت سفارش بر اساس ابعاد و کاربرد آن طراحی و تولید می شود و الکتروموتور آن ها از برندهای متنوعی که در بازار موجود می باشد بر اساس دور موتور مورد نیاز انتخاب می شود و بالانس پره ها و تسمه در طول عمر و راندمان این فن ها بسیار تاثیر گذار می باشد.

فن های سری FTP صدای بسیار کمی تولید می کنند. هیتر های گازی مهیاسان سری MGH845zs جهت مصارف صنعتی و تجاری با مشعل های اتمسفریک، طراحی و تولید گردیده است.

برای ایجاد گرمایش در فضاهایی با حجم کلی 300 تا 500 متر مکعب مناسب می باشد. سرعت این دستگاه 1800دور در دقیقه بوده و رنج هوادهی آن 300 مترمکعب بر ساعت است.

حرکت هوا معمولاً بر حسب فوت مکعب در دقیقه کاتالوگ فن زیلابگ آلمان (CFM) اندازهگیری میشود که اندازهگیری استاندارد جریان هوای فن است.

با نصب یک فن در گلخانه، رطوبت کافی برای گیاهان تامین میشود. همچنین با این روش فن كوچكتر و مصرف انرژی بسیار كمتر خواهد شد.

آب و مصرف انرژی نیز به حداقل خود كاهش می یابد. یک مدل متناوب متناوب با صرفه جویی در مصرف انرژی ، بیش از 100 وات را با سرعت بالا مصرف نمی کند.

کویل­ها بعد از شستشو و چربی­زدایی با فشار گاز ازت تست می­شوند بعد از تخلیه مجدد با فشار250Psi پر می شوند.

در دیکشنری بیسبال دیکسون از کلمه fancy آمده است. یکی از مهمترین برندهای تامین کننده فن سردخانهای برای مصارف سرمایشی در ایران، زیلابگ است.

ویژگی های فن زیلابگ 50 سانت مشترک شامل دخالت درونی است. كافی ست كه نام “برج خنك كننده” سرچ شود قاعدتا بیش از نود درصد نتایج شامل برج خنك كننده فایبر گلاس خواهد بود.

این در حالی ست كه اگر همین كلمه به زبان انگلیسی یعنی Cooling Tower سرچ شود مشاهده می شود كه بیش از نود درصد نتایج برج فلزی و بتنی هستند.

جالب اینجاست كه حتی در این جستجو نیز اغلب نتایج مربوط به برج خنك كننده فایبرگلاس مربوط به سایتهای ایرانی می باشند.

این در حالیست كه در كشورهای صنعتی عمدتا از برج خنك كننده گالوانیزه و یا بتنی استفاده می شود. قیمت برج خنك كننده: در جدول زیر قیمت برج خنك كننده مدار باز در دو كیفیت A و B ارائه می گردد.

در كیفیت B ضخامت حوضچه حداقل دو میلیمتر و دیواره ها یك میلیمتری با خرپای نبشی 2 جهت استحكام بالاتر طراحی شده است و از پك های جایگزین استفاده می شود.

هیترهای گازمایع نیک گستر مدل H660 با گاز مایع کار می کنند. فن کندانسور دارای برندهای متنوعی می باشد و در مدل های داخلی و خارجی به بازار عرضه میگردند که ادامه به دو نمونه آن اشاره میکنیم.

فن کندانسور دمنده در مقایسه با نمونه های خارجی از قیمت بسیار مناسبی برخوردار می باشد و می توان در پروژهای مختلف از این فن استفاده نمود در طراحی و تولید این فن ها افزایش کیفیت و کارایی مد نظر تولید کننده قرار داشته و سری های جدیدی از فن کندانسور را به بازار عرضه کرده است.

فن های سانتریفیوژی میزان هوادهی بالا در مقایسه با دور فنی که دارند ارائه می دهند این مدل فن ها کم صدا و بسیار کاربردی می باشند.

در ساخت کندانسور های هوایی و تبخیری از فن های مختلفی استفاده می شود و این فن ها معمولا طول عمر بالایی دارند ولی ممکن است که بر اثر استفاده نا درست و یا کارکرد بسیار طولانی مدت دچار مشکل شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند.

هنگام انتخاب فن سانتریفیوژ زیلابگ باید به میزان حجم هوای قابل تعویض که از 170 تا 6100 متر مکعب بر ساعت می باشد ، میزان فشار در رنج 2.5 تا 7 میلی بار و تعداد دفعات تعویض هوای محل مورد نظر دقت کرد.

هواکش سانتریفیوژ قابلیت عملکرد در مکانهایی که جریان هوا کثیف و دارای ناخالصی است یا دارای دمای بالا میباشند را دارد.

محل ستقرار کمپرسور بر روی شاسی، قابلیت جابجایی و نصب انواع کمپرسور را دارد . هواکش 63 سانت صنعتی1400 دور زیلابگ توانایی جابهجایی حداکثر 12000 متر مکعب هوا را در ساعت دارا می باشد .

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها