فن 80 چیلر

فن ebm آلمان, فن 80 کندانسور, فن 80 ebm, ebm papst فن, فن ebm آلمان, فن ebmpapst, خرید فن ebmpapst, نمایندگی فروش فن ebm papst, قیمت فن ebmpapst, وارد کننده فن ebm, فن کندانسور ebm, نماینده فن ebm, فن های ebm, نمایندگی فن های ebm, فن های ebm papst, انواع فن ebm, فن اکسیال ebm, فن کندانسوری ebm, نمایندگی فن ebm papst, نمایندگی فن ebm در ایران, فروش فن ebm, فن ebm, وارد کننده ebm, نمایندگی EBM در ایران, فن 80 چیلر, فن تهویه خارجی, عامل فروش ebmpapst, خرید فن ebm, فن آلمانی, فن 80 تهویه *, فن تهویه آلمانی, قیمت فن ebm, فن تهویه ای

فن محوری مرغداری در شرایط یکسان حجم هوای کمتری انتقال می دهد و قیمت مناسبتری دارد. بازدید کننده گرامی ، با توجه به اینکه قیمت فن آکسیال زیلابگ در برهه های زمانی مختلف دارای نوسان است جهت اطلاع از دقیق ترین قیمت فروش فن زیلابگ با ما تماس بگیرید.

فن 80 کندانسور

مدلهای پایه که دارای سطح توان موتور معمولی هستند؛ دارای پایینترین قیمت هستند اما مدلهای دارای پروانههای رادیال که در محیطهای آلوده کاربرد دارند، بیشترین قیمت را به خود اختصاص دادهاند.

فن آکسیال مخصوص کندانسور زیلابگ ZILABEG سری FTP در دو نوع موجود میباشند : موتور فن تک فاز 220 ولت 50 هرتز با خازن آسینکرون و موتور فن سه فاز 380 ولت 50 هرتز، این نوع فنها در سطح وسیعی در کندانسورها، اواپراتورها، خشک کنها و دیگر تجهیزات خنک کننده (یخچالی) و مکانهایی که نیاز به تهویه هوا دارند مورد مصرف قرار میگیرند.

فن 80 چیلر

این نوع از فن ها به صورت معمول به جهت وارد کردن هوا و یا خارج کردن هوا در داخل سالن های پرورش گلخانه ای مورد استفاده قرار میگیرند.

این فن ها که به نام فن دایره ای نیز شناخته میشوند ، در سالن هایی با طول زیاد به منظور جریان دهی مناسب هوا بین لاین های مختلف و به صورت آویزان از سقف مورد استفاده قرار میگیرند.

میزان هوای مورد نیاز در هر دقیقه بر مساحت کلی سالن ضرب شده و عددی حاصل میشود . فن ها یا همان هواکش گلخانه همچنین در سالن هایی که دارای دیواره ی پد سلولزی می باشند نیز استفاده ی زیادی دارد و در فصول گرم سال به تامین هوای مناسب و تنظیم دمای سالن کمک شایانی میکند.

نمایندگی فن Ebm در ایران

در صورتی که هوای داخل سالن گردش پیدا نکند و دما به مقادیر بالاتر بخصوص در فصول گرم سال برسد امکان حمله ی آفاتی چون کنه ها در محیط های گلخانه ای بسیار بالا می باشد .

فن 80 تهویه *

با بسته شدن دمپر امکان ورود گردوخاک به داخل سالن وجود نداشته و از سویی دیگر هوای سالن که در دما و رطوبتی مشخص کنترل شده است نیز از کنترل خارج نخواهد شد.

پر مصرف ترین فن تهویه مرغداری، فن اکسیال دیواری می باشد که برای تخلیه هوای داخل سالن های مرغداری بکار می رود این فن ها مجهز به دمپر های گریز از مرکز می باشند که میزان جریان هوا را کنترل می کند.

از این فن ها برای به جریان انداختن هوا، تهویه، دمنده و مکنده استفاده می شود. از موتور به صورت دمنده یا مکنده در فن سردخانه استفاده می شود.

نمایندگی فن های Ebm

فن کویل (Fan Coil Unit) همانطور که از نامش پیداست از کویل و فن دمنده ی هوا تشکیل شده است.

در این طراحی با توجه به متراژ داخل سالن و نوع منطقه از نظر سردسیر بودن و یا گرمسیر بودن ، میزان هوای مورد نیاز برای جابجایی در داخل سالن تعیین می شود .

انواع فن Ebm

استیل به صورت کامل در مقابل زنگ زدگی ایمن بوده و گالوانیزه میزان مقاومت بسیار بالایی در مقابل زنگ زدگی دارد .با توجه به صنعتی بودن این قطعه پیشنهاد میشود از بدنه ای استفاده شود که میزان مقاومتش در مقابل زنگ زدگی حداکثر مقدار ممکنه باشد.

کارکرد بیش از حد آن نیز در اثر باز و بسته کردن بیمورد درب یخچال، گرم بودن فضای اطراف یخچال و …

نحوه کارکرد فن کویل چیست؟ فن کویل زمینی در دو مدل روبه رو زن و بالازن تولید می شود. ازآن جا که فن 140 گلخانه برای عبور و گردش هوا درگلخانه استفاده می شود، می توان از فن اگزاست greenhouse exhaust fan به عنوان خنک کردن و سرد کردن هوای محیط های گلخانه ای یا مرغداری هم استفاده نمود.

1.پروانه فن: این قطعات دائماً با هوا اصطکاک دارند و در معرض استهلاک هستند بنابراین برای داشتن عمری مفید باید جنس رویه آن ها بسیار مقاوم باشد.

بسیاری از شرکتها ادعا دارند که فن ای بی ام را وارد میکنند، اما حقیقت آن است که شما باید به نمایندگی معتبر مانند توس مراجعه کنید.

برای اینکه بتوانیم با شرکت ها، مراکز فروش و نمایندگی های شرکت در تهران آشنا شویم می توان به بانک های اطلاعاتی در این زمینه مراجعه و ضمن بررسی تمامی شرکت و شناسایی مراکز فروش در این زمینه با بهترین محصولات تهویه نیز اشنایی بیشتری پیدا کرد.

فن Ebm آلمان

یکی از عوامل موثر در رسیدن به تولید مطلوب در مرغداری ها، گلخانه ها و سالن های پرورش قارچ، یکنواختی هوای داخل سالن می باشد.

این عدد با میزان دبی هوایی فن ها مقایسه شده و بر اساس آن تعداد فن های مورد نیاز در داخل سالن تعیین میشوند .

فن تهویه خارجی

از این مدل فن کندانسور معمولا در ساخت کندانسور هوایی استفاده می شود نحوه عملکرد فن اکسیال به این صورت می باشد که پره حول یک محور که به الکتروموتور متصل می باشد چرخش می نماید و جریان هوا را با توجه به نوع پره هایی که به سمت جلو یا عقب هدایت می کند.

Ebm Papst فن

فن هایی با اندازه ی بزرگتر که داری دبی هوایی بالایی می باشند هوادهی بالایی هم دارند و از این رو استفاده از آنها در سالن های بزرگ به صرفه تر از استفاده از فن های کوچک با تعداد بالا می باشد .

وارد کننده Ebm

فاکتورهایی که متراژ کلی سالن پرورش ، نوع گیاهان موجود در سالن ، نیاز دمایی و نیاز رطوبتی گیاهان در داخل سالن بر آنها تاثیر گذار می باشند .

بخصوص در دستگاه های صنعتی به دلیل نیاز به طول عمر بالای دستگاه ها ، باید شرایط مناسبی برای خرید قطعات دستگاه در سال های پس از خرید فراهم شود.

همچنین در موارد اندکی نیز قواعدی برای جمع بستن وجود دارد که آن ها را نیز ذکر می کنیم. انواع فن های رزنبرگ که با موتورهای EC کار می کنند شامل موارد زیر است.

توزیع یکنواخت بر روی مبدل حرارتی ، صدای کم و ایمنی ، از ویژگی های فن اکسیال مورد استفاده است.

همچنین در مواقعی که هوای مورد انتقال دارای ذرات جامد است ، هواکش سانتریفیوژ بکوارد مورد استفاده قرار می گیرد.

بدنه فن : بدنه هواکش گلخانه به دو صورت تولیدی میشود. این هیتر گازی انرژی دارای گواهینامه CE به شماره: 1312BT5186 میباشند.

فن کندانسوری Ebm

هیتر ۶۴۰ انرژی دارای مشعل اتمسفریک میباشد که دارای رانمان حرارتی ۸۳ درصد می باشد. فن ebm این امر می تواند با یک برنامه ریزی منظم توسط یک متخصص کولرهای گازی و تهویه مطبوع انجام شود.

فن EBM یکی از پرمصرفترین و پربازدهترین دستگاهها در بخش تهویه سیالات است. تمامی فن های عرضه شده توسط کارخانه هیتر اسکندری، دارای 1 سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می باشند.

هر یک از کلیدهای موجود در فن کویل عملکرد مخصوصی را انجام می دهد یه عنوان مثال به جهت روشن و خاموش کردن، افزایش و یا کاهش سرعت دور فن کلیدی های به خصوصی تعبیه شده است که به کمک آن میتوان حالت مناسب برای ایجاد یک شرایط ایده آل را تنظیم نمود.

قیمت فن Ebm

کنترل میتواند از ترکیب حالت گرمایش. جریان هوا در فن های حلزونی بصورت شعاعی حرکت می کند هوا از قسمت مرکزی فن وارد شده و با توجه به انحنای پره های فن سانتری فیوژ در راستای شعاع فن به صورت گریز از مرکز از آن خارج می شود.

از فن اکسیال برای برای خارج کردن هوای گرم و آلوده داخل سالن مرغداری استفاده می شود. جهت جریان هوا ورودی از داخل به داخل بوده و در قسمت خروجی از داخل به خارج است.

1. کلاس عایق حرارتی موتور فن تهویه محوری از نوع F ,B میباشد و کلاس حفاظتی آن IP54 ,IP55 میباشد.  Th is conte nt has  been cre at ed wi᠎th the  he᠎lp ᠎of G​SA  Conte nt Gener᠎ator ​DEMO.

نمایندگی فن Ebm Papst

در سیکل جذبی تولید سرمایش بر اساس ایجاد خلاء و کاهش دمای تبخیر مبرد و استفاده از ماده جاذب جهت جذب بخار مبرد میباشد.

ساختار این نوع کویل از تیوبهای مسی و فینهای آلومینیومی میباشد. موتور فن : کیفیت و قدرت بالای موتور فن از چند جهت اهمیت دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش در تمامی دستگاه های صنعتی و غیر صنعتی اهمیت بالایی دارد. دمپرهای موجود در فن گلخانه ای اگزاست به ضخامت 0.8 میلی متر است و میله های موجود در آن جهت باز کردن دمپرها از جنس فولاد گالوانیزه و به ضخامت 1.5 میلی متر است.

خرید فن Ebm

به دلیل فشار بالای بخار ضخامت و کیفیت جوشکاری تیوبهای این نوع کویل نسبت به کویل آب گرم متفاوت است.

عامل فروش Ebmpapst

به دلیل حساسیت بسیار بالای تنفسی در طیور ، نیاز به هوای تازه و تهویه شده در سالن های پرورش بسیار اهمیت دارد .

فن سیرکوله همانطور که از اسمش پیداست برای جریان دهی مناسب هوا در داخل سالن مورد استفاده قرار میگیرد. اندازه ی مورد استفاده در هر سالن با توجه به میزان هوادهی مورد نیاز آن سالن مشخص میشود .

این مورد در تنظیم صحیح هوای داخل سالن و تسلط بر آن بسیار تاثیر گذار می باشد . این مورد بخصوص در فصل سرما که می تواند در افزایش راندمان استفاده از هیتر گلخانه و کاهش هدر رفت انرژی تاثیر بسزایی داشته باشد.

قطر لوله گاز مورد نیاز دستگاه از جدول مربوطه در آلبوم عکسهای محصول بررسی شود. دستگاه میتواند با کمترین هوای ورودی کار کند و نیاز به جریان هوای اضافی نیست.

در فضاهایی که اتلاف حرارتی بالایی دارند، عملا استفاده از تجهیزاتی که بر پایه هوای گرم عمل میکنند به هیج وجه به صرفه و کارآمد نیست.

اندازه ی این فن ها از 80 سانتی متر شروع شده و تا 140 سانتیمتر نیز موجود می باشند. دستگاه چیلر از لحاظ اجزا و عملکرد مشابه یخچالهای خانگی یا آب سردکنهای موجود در پاساژها است اما وقتی هدف استفاده تغییر میکند، قطعاً ساختار سیستمهای برودتی هم تا حدودی براساس نوع هدف تغییر میکند.

نصب صحیح سیم های برق فن کوئل در عملکرد بهینه دستگاه تاثیر بسزایی دارد. عملکرد سیستم وی آر اف مرکزی چگونه است؟

کاربری این محصول در فضاهای تجاری و صنعتی، مانند کارگاه، فروشگاه، رستوران، باشگاه ورزشی، بانک و مساجد مناسب است .نصب این محصول در داخل محیطهای مذکور (به شرط تامین هوای تازه در محیطهای با درزبندی مناسب و رعایت الزامات نصب دودکش) طراحی شده است و دارای استاندارد اتحادیه اروپاست (CE).

کاربری عمده این فن ها در صنایع می باشد اما در صنایع مرغداری هم استفاده های خاص خود را دارند.

اول اینکه اهمیت آن در استفاده ی مداوم از فن خود را نشان میدهد که اگر کیفیت ساخت پایینی داشته باشد راندمان کاری آن کاهش خواهد یافت.

اصول کاری فن ها ایجاد جریان هوا و انتقال آن می باشد. فن های محوری معمولا فشار مثبت چندانی ایجاد نمی کنند و در مقایسه با فن های حلزونی در فشار های کمتر و حجم جابجایی هوای کمتر استفاده می شوند.

از سویی دیگر قدرت مناسب سبب ایجاد سرعت بالایی در چرخش پره ها شده و در نتیجه میزان هوادهی افزایش پیدا میکند .

مناسب ترین فن برای محیط های مرطوب و با حرارت بالا می باشند. فاکتورهای بسیاری برای انتخاب فن مناسب گلخانه وجود دارد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها