قراردادهای 1008 میلیارد تومانی وزارت نفت با همکاری وزارت علوم

[ad_1]

در نشست مشترک وزیر نفت و وزیر علوم قراردادهایی به ارزش 1008 میلیارد تومان برای فعال سازی پروژه های کلان وزارت نفت با همکاری دانشگاه ها و پژوهشگاه های وزارت علوم منعقد شد.

به گزارش ایسنا، در این جلسه دکتر ذوالفیگل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به همراه معاونان پژوهشی، اداری مالی و مدیریت منابع، نوآوری و فناوری و روسا و معاونین دانشگاه های تهران، امیرکبیر، دانشگاه شریف، علم و فناوری شهید بهشتی، تربیت مدرس و رئیس پژوهشکده مهندسی شیمی و شیمی علاوه بر وزیر نفت، معاونت تحقیقات و مهندسی وزارت نفت و مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و مسئولان پژوهشی و فناوری شرکت های تابعه هدیه بودند

بر اساس این گزارش، فعال‌سازی طرح‌های جامع وزارت نفت با همکاری دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های وزارت علوم با رویکردی جدید در ۲۲ حوزه که با همکاری ۱۳ دانشگاه تکمیل شد، از مهمترین مصوبات بود. از این جلسه ارزش این قراردادها 1008 میلیارد تومان معادل 55 میلیون یورو است.

بر اساس اطلاعیه روابط عمومی وزارت علوم، کمیسیون مختلط بین دو وزارتخانه نفت و علوم با نمایندگی آقای دکتر تشکیل شد. صالحی معاون پژوهشی وزارت علوم و دکتر زیدی فرد، معاون مهندسی، تحقیقات و فناوری وزارت نفت؛ شمارش و انعکاس نیازهای وزارت نفت در سامانه «نان»؛ توجه ویژه به استخراج و تولید هلیوم در مقیاس های مختلف از مخازن گازی میدان پارس جنوبی و همکاری وزارت نفت و پژوهشکده تحقیقات شیمی و مهندسی شیمی برای تولید مواد شیمیایی آزمایشگاهی از دیگر مصوبات این نشست بود. .

انتهای پیام

[ad_2]
Source link

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها