قیمت مبدل حرارتی صفحه ای استان تهران

قیمت مبدل حرارتی صفحه ای – استان تهران
مبدل حرارتی صفحه ای پلیت , پلیت مبدل حرارتی صفحه ای, خرید مبدل حرارتی صفحه ای, مبدل حرارتی صفحه ایی, مبدل حرارتی صفحه ای جوشی, خرید مبدل صفحه ای, مبدل صفحه ای حرارتی, مبدل حرارتی صفحه ای گسکت دار, مبدل های حرارتی صفحه ای پره دار, مبدل های حرارتی صفحه ای

یک سیال به عنوان سیال دما بالا و یک سیال هم به عنوان سیال دما پایین وارد آن شده و از طریق سطح فلزی این صفحات با یکدیگر تبادل گرمایی انجام می دهند.

و سیالها از طریق مجرای خیلی باریک و ظریف بين صفحات متوالی عبور مینمایند. مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو مدل HP-300 با راندمان بیش از 95 درصد، آبگرم مصرفی فوری و بهداشتی را با کمترین هزینه و بدون اتلاف انرژی تامین می نماید.در صورت استفاده از مبدل حرارتی برای تولید آبگرم بهداشتی واحد های مسکونی به ازاء هر واحد معادل 300 تا 400 لیتر بر ساعت ظرفیت مبدل حرارتی در نظر بگیرید.

امکان کاهش یا افزایش صفحات مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس: در این نوع از مبدل های صفحه ای امکان کم یا زیاد نمود تعداد صفحات بر اساس نیاز یا پیش بینی آینده مسیر می باشد.

به طور کلی با توجه به رسوب املاح آب پس از گرم شدن، برای تداوم کارایی توصیه می شود مبدل های حرارتی صفحه ای حتی الامکان یک سایز بزرگتر انتخاب شده و دمای آب داغ ورودی از طرف دیگر بیشتر از 60 درجه نباشد.

• به سبب ضریب انتقال حرارت بالا و امکان ایجاد جریان معکوس در مبدل های صفحه ای دمای نزدیکی بین سیالات گرم کننده و گرم شونده می تواند حدود یک درجه سانتیگراد برسد که درصد بازیافت حرارت را بالا می برد .

مناسب برای سیالات با ضریب رسوب بالا بخاطر شیارهای روی صفحات و ایجاد جریان توربولانسی. 7- مجاری اتصال دهنده که معمولا بر روی صفحه ثابت تعبیه شده به طوری که در امتداد سوراخهای صفحات قرار می گیرند و وظیفه اتصال به سیستم لوله کشی را دارند، اتصالات و نازلها معمولا از جنس صفحات ساخته می شوند تا بدین وسیله از خوردگی های الکتروشیمیایی جلوگیری کنند.

روی صفحات مبدل چین های برجسته یا فرو رفته ای واقع شده اند که کارشان بیشتر کردن آشفتگی ( توربولانس ) سیال است.

نکته ای که باید به آن توجه داشت این است که دمای سیال سرد خروجی از مبدل هیچگاه به دمای سیال گرم خروجی نمی رسد.

در داخل این اواپراتورها از پخش کن مخصوص استفاده شده که باعث افزایش راندمان و سوپر هیت مناسب گاز می گردد.ابعاد کوچک این اواپراتورها باعث می گردد چیلرها به آسانی و در زمان کوتاه تری تولید شوند.

نیاز به مبرد کمتر: یکی از مزایای مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس در چیلرها نیاز به شارژ مبرد کمتر در حدود ۰/۱۷ نسبت به انواع دیگر مبدل حرارتی می باشد.

نصب سریع و آسان مبدل صفحه ای دانفوس واشری: طراحی خاص این باعث می گردد که به آسانی نصب شده و تمامی صفحات سیل کامل گردد.

تنها تفاوت این نوع خاص از مبدلهای حرارتی در این است که آب بندی یکی از سیالات با جوش لیزر و سیال دیگر مشابه مبدل واشردار با واشر یا گسکت انجام میشود.

᠎This article has been w᠎ritten with GSA Con te nt G᠎ener ator D᠎em ov ersi on᠎.

مبدل حرارتی صفحه ای هپاکو دارای کاربردهای وسیعی در صنعت تاسیسات و تهویه مطبوع می باشد. این مبدل ها دارای صفحات یا لوله های پره دار، با آرایش بسیار فشرده هستند و معمولاَ وقتی به کار می روند که حداقل یکی از سیالات گاز، و لذا دارای یک ضریب جابجایی کوچک باشد، لوله ها ممکن است تخت یا دایرهای باشند.

در این سیستم یک لوله مربوط به جریان سیال سرد بوده و لوله دیگر برای سیال گرم در نظر گرفته شده که به صورت یکی در میان به صفحه های مذکور متصل می شوند.

نازل ها که در قاب ها و در هر دو طرف مبدل حرارتی قرار گرفته اند. افزایش راندمان به دلیل اختلاف دمای کم دو طرف مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس: این مزیت باعث افزایش راندمان و استفاده از کمپرسورهای کوچک در کاربری های برودتی می گردد.

بنابراین وزن پر و خالی مبدل اختلاف زیادی نخواهد داشت که این امر به انتخاب استراکچر محل نصب کمک شایانی می نماید.

مبدل حرارتی صفحه ای کامر مدل CR27-400 دارای ظرفیت حرارتی 200,000 کیلوکالری بر اساس دبی آب سرد 4000 لیتر بر ساعت در اختلاف دمای ورودی و خروجی 50 درجه سانتی گراد می باشد.

از مزایای مبدل حرارتی میتوان به ساخت و طراحی ساده، هزینه ساخت کم، کنترل ساده جریان، نگهداری و پاک سازی آسان، کاربرد در فشارهای بالا اشاره نمود.

1. کاربرد های گرمایشی مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس : جایگزین منابع کویل دار و دوجداره آبگرم مصرفی در ساختمان ها، گرمایش از کف، گرمایش ذوب برف در پارکینگها و پیاده رو ها، گرمایش آب استخر و جکوزی.

عملکرد یکسان مبدل صفحه ای دانفوس: مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس به دلیل همگن بودن صفحات و یکنواختی ساختارشان باعث می گردند سیالات مختلف در دما و فشار یکسان کار نموده و نوسانات دما و فشار کمتر اتفاق بیفتد.

صفحات نوع M ترکیبی از دو نوع H و L ميباشند که به صورت یک در میان به هم متصل شده اند و از لحاظ افت فشار و انتقال حرارت نرمال بوده و ما بین دو نوع H و L به حساب می آیند.

صفحات نوع H دارای شیارهایی با زاویه باز میباشند که نتیجه آن افزایش توربولنسی جریان و انتقال حرارت بیشتر میباشد.

این نوع از مبدل یکی از بهترین و کاربردی ترین نوع مبدل ها می باشد که دارای تعدادی صفحه است که فاصله بین صفحات با واشر پوشیده شده است.

مبدل های نیمه جوشی آگرین در عمق ها و الگوهای متفاوت به منظور دستیابی به بهترین راندمان حرارتی و هیدرولیکی طراحی شده اند.

می باشد. مبدل های حرارتی هپاکو بهترین جایگزین منابع دو جداره ، منابع کویلی و مبدل های پوسته و لوله برای تامین آبگرم مصرفی و کلیه فرآیندهای انتقال حرارت است.

تغییر در جریان عمود HCHE معمولی شامل جایگزینی پوسته با لوله پیچ خورده دیگری است که به دو مایعات اجازه می دهد موازی با یکدیگر جریان داشته باشند و این نیاز به استفاده از محاسبات طراحی متفاوت دارد.

درجه بالایی از تلاطم را می توان در دبی پایین به دست آورد و سپس ضریب انتقال حرارت بالا را می توان بدست آورد.

توجه به ظرفیت و توان حرارتی دیگ آب گرم یا آب داغ در استفاده و انتخاب مبدل حرارتی به منظور امکان دسترسی به مقدار آبگرم کافی جهت تبادل حرارت بسیارمهم است.

4. از جمله کاربردهای گرمایشی مبدل های صفحه ای دانفوس می توان به گرمایش آب مصرفی، گرمایش از کف، گرمایش جهت ذوب برف و گرمایش استخرهای شنا اشاره کرد.

در چیلرهایی با کندانسور آبی، استفاده از مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس به عنوان کندانسور باعث افزایش راندمان، کاهش فشار کارکرد و کاهش ضریب رسوب پذیری می گردد.

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس واشری (گسکتی) از تعدادی صفحات استنلس استیل شیاردار تشکیل شده که در داخل فریم توسط واشر بهم متصل می گردند.

کاربرد صنعتی مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس : ایردرایر در سیستم های فشرده و خنک کننده روغن (اویل کولر) در سیستم های صنعتی.

مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس مدل B3-095B-48، یکی از مناسب ترین گزینه ها جهت کاربرد در سیستم های انتقال حرارت به شمار می رود.

2. کاربردهای سرمایشی مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس : بعنوان اواپراتور و کندانسور در چیلر ها و سیسم های هیت پمپ بعنوان اکونومایزر، سابکولر و دی سوپر هیتر در سیستم های تبرید بعنوان مبدل حرارتی واسطه جهت سرمایش در پروسه های صنعتی توسط برج خنک کننده (برج مدار بسته).

مبدل های حرارتی صفحه ای جوشی، نسل جدیدی از مبدل ها هستند که استفاده از آن ها در سال های اخیر به دلیل مزایای متعدد آن ها نظیر حجم و وزن کم، بازده بالا، صرفه جویی در مصرف انرژی، تعمیر و نگهداری آسان و قیمت مناسب، مورد توجه قرار گرفته است.

دارای گارانتی اصلی زیر قیمت بازار در فروشگاه اینترنتی بامین تهویه. با تشکر از اعتماد شما، فروشگاه اینترنتی بامین تهویه با ارائه ی تصاویر،اطلاعات فنی و مشخصات انواع مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس را جهت مقایسه و خریدی مطمئن در اختیار مشتریان محترم قرار داده است.

کاهش امکان یخ زدگی: مبدل حرارتی صفحه ای دانفوس به دلیل توربولنت بودن جریان در قسمت آب، امکان یخ زدگی کاهش می یابد.

در داخل این کندانسورها از پخش کن مخصوص استفاده شده است که باعث افزایش راندمان و سابکولینگ مناسب گاز می گردد.

​Th is  post was generated ᠎by G SA C ontent Gen erator ​DE​MO.

مبدلهای واشردار توسط واشرهای مخصوص از جنس NBR یا EPDM به یکدیگر متصل شده و توسط واشرها آب بندی می شوند.

این کاستها به همراه واشرها آب بندی بین دو فریم مبدل قرار گرفته و با پیچ محکم میشوند. مبدلهای صفحهای پره دار عمدتا برای کاربردهای گاز / گاز و مبدلهای لولهای پره دار برای کاربردهای مایع/ هوا استفاده میشوند.

صفحات حرارتی به صورت جفت جفت به یکدیگر جوش داده میشوند و تشکیل یک ساختار یکپارچه به نام کاست (Cassette) میدهند.

نگهداری آسان : نگهداری و تعمیرات مبدل صفحه ای دانفوس واشری بواسطه دمونتاژ شدن سریع آن، آسان بوده و شستشو مبدل صفحه ای در محل به آسانی صورت می پذیرد.

2. این مبدل ها در بیمارستانها و ساختمانهای مرتفع به صورت مرکزی یا مستقل قابل استفاده می باشند. یک لاستیک عادی است که با محیط های آبی و چرب سازگار است و مقاومت شیمیایی آن در برابر روغنهای معدنی، روغنهای گیاهی و چربیها خوب است.

می­باشند. مجموعاً مبدل­ های حرارتی به دو دسته­ ی کلی شامل مبدل­ های نوع پوسته و لوله (shell and tube) و مبدل­ های نوع صفحه­ ای (plate) تقسیم می­شوند.

بررسی تجربی ضریب انتقال گرمای جابجایی اجباری نانوسیال در مبدل های حرارتی دو لوله ای و صفحه ای. منظور از یک پاس این است که سیال از یک سمت وارد لوله ها شده و مستقیم از سمت دیگر خارج می شود.

تا جایی که دماي آب گرم كننده می تواند تا حد یک درجه سانتی گراد به دمای آب گرم شونده نزدیک شود.

3. عملکرد این مبدل حرارتی به نحویست که آبگرم دیگ با دمای ورودی حدودی 80 درجه سانتیگراد به عنوان سیال گرم کننده به قسمت اولیه مبدل وارد شده و آب خروجی از قسمت ثانویه بر اساس کاربردهای مختلف و دماهای مختلف خارج می گردد.

و در حالات برودتی تا دمای -۲۰۰ درجه سانتی گراد قابل سرد شدن است. و همچنین با دائمی بودن وجود آب خنک در چرخه، سرعت فرآیند تولید همواره بالا باشد و راندمان تولید کاهش پیدا نکند.

این امر انتقال گرما را تسهیل می کند ، و سرعت تغییر دما را بسیار افزایش می دهد. استحکام بالا: این مبدل ها از استحکام و مقاومت داخلی بسیار بالایی برخردارند و پس از مونتاژ شدن دفرم نخواهند شد.

اسم فرایند از نام آن دانشمند گرفته شده است. این ذرات ممکن است درون مبدل پمپ شوند و اگر درون آن گرفتار شوند، می توانند باعث افت فشار، کاهش بازدهی مبدل و یا آسیب به آن شوند.

اگر یک صفحه آسیب ببیند و نیاز به عوض شدن داشته باشد معمولا صفحات مجاور آن نیز احتیاج به تعویض دارد .

تنوع و گستردگی مدل های مبدل حرارتی صفحه ای جوشی دانفوس : گستردگی مدل ها و فرم صفحات کوناکون رسیدن به انتقال حرارت مورد نیاز و شرایط مطلوب را آسان می سازد.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها