قیمت کندانسور پلیت در مشهد

این صفحات Pass Partition نام دارند
کندانسور پلیت , خرید کندانسور کولر گازی, خرید کندانسور یخچال, قیمت کندانسور پلیت, خرید کندانسور پلیت

در ضمن این بافلها ، نگهدارنده تیوبها و حفظ کننده فاصله آنها نیز می باشند. 5- حفظ محیط زیست – تولید برق در ساعات شبانه به علت بازده بیشتر نیروگاههادر شب، بر اساس آمار های موجود، دارای حدود 30% آلودگی کمتر نسبت به تولید برق در ساعات روزمی باشد.

ولی از نظر اقتصادی حداکثر مقدار آبی که می تواند در برج جریان یابد تا اندازه ای با توان مصرفی پمپ محدود می شود.

بنابراین جهت محاسبات مقدار فین پلیت مورد احتیاج توجه به کاربرد سیستم ضرورت دارد. فین پلیت در سه تیپ گلدفین، الوفین، بلوفین تولید میگردد و هرکدام با توجه به شرایط موقعیت دستگاه بروی سیستم اعمال میگردند.

محل نصب پنل داخلی (یونیت داخلی) یا اپراتور، داخل ساختمان و محل نصب پنل خارجی (یونیت خارجی) یا کندانسور، به دلیل تولید صدا و کم کردن آسایش، بیرون از ساختمان و در فضای آزاد می باشد.

همچنین نصب و نگهداری آنها نسبتا ساده است و همین امر باعث جذابیت بیشتر آن برای صاحب خانه ها و صاحبان کسب و کارهای کوچک می شود.

مناطق بزرگ – اگر می خواهید یک خانه بزرگ، یک فروشگاه تجاری یا فروشگاه کوچک یا یک طبقه اداری یا ساختمان بزرگ را خنک کنید، باید واحدهای کولرگازی دارای کندانسور آبی را خریداری کنید.

بنابراین مهندسین کمپانی کویل سازی همواره بهترین متریال را جهت تولید این تجهیزات بکار میبرند. شرکت کویل سازی تهویه دی ایکس تولید کننده انواع تجهیزات حرارتی برودتی همانند کندانسینگ هوایی بوده که تمامی محصولات خود را همراه 12 ماه گارانتی طلایی بدون قید و 10 سال خدمات بعد فروش در اختیار خریداران محترم میگذارد.

در ادامه سیال موجود درون کویل حرارت خود را ازدست میدهد. کندانسورهای هوا خنک نیازی به ابزارهایی مانند برج خنک کننده ندارند و هوایی که بوسیلهی فن از روی لولهها عبور داده میشود حرارت سیال را میگیرد بعد به هوای اتمسفر انتقال میدهد.

محل نصب کندانسینگ هوا خنک با سازه آهنی باید بر روی سطح صاف باشد تا بتواند صد در صد عملکرد خود را بنحو عالی انجام دهد.

کندانسور چیلر یکی از قسمت های مهم در یک سیستم برودتی می باشد ولی با گذر زمان و وجود رسوب واسید شویی های مکرر این کندانسور ها دچار نشتی یا خرای می گردند که در کندانسور های پلیت می بایست کل کندانسور تعویض گردد لذا توصیه می گردد پس از سوراخ شدن کندانسور پلیت، کندانسور شل تیوب وصل گردد تا در صورت نشتی قابلیت کور کردن وجود داشته باشد البته نیاز به تغییر در لوله کشی و فضای نصب می باشد که نیاز به مهارت گروه فنی را می طلبد لذا در صورت خرابی کندانسور یا نشتی آن جهت تعمیرات اساسی و تعویض با گروه فنی و مهندسی دکتر تاسیسات تماس بگیرید.

پاسخ : این جمله ای است که خیلی افراد در زمان خرید دستگاه به زبان می آورند و خود را راحت می کنند.نه اینگونه نیست، ضمانت یک کالای برقی و گازی الزامی بوده و وقتی دچار مشکل شوید به آن نیاز خواهید داشت.

در این شرایط برای راه اندازی دوباره آن باید کندانسور تعویض شده و وکیوم مدار گاز مبرد و شارژ گاز جدید استفاده شوند که هزینه های زیادی را تحمیل می کنند.

این تیوب ها حاوی اب خنک هستند که باعث کاهش دمای مبرد می شود. کویل ها از کانتینر آب بیرون می آیند و در معرض هوای خنک قرار می گیرند و این باعث می شود که مقداری از آب روی کویل ها تبخیر شود.

فین پلیتها دارای ورودی خروجی نصب شده برروی کلکتورها می باشند. ١- نصب اینورتر در کولرگازی پنجرهای باعث افزایش راندمان آنها میشود.

راندمان کندانسور هوایی کویل میکروکانال باتوجه بعلت مزیتهای بسیار، بیشتر سفارش دهنده داراست. بعد مابین این کانالها فینهایی آلومینیومی بصورت فشرده قرار گرفته و وجود فینها باعث شده این کویلها در محیطهایی هوای غبار آلود بعلت گرفتگی مبدل و کم شدن راندمان کندانسور قابل استفاده نباشد.

البته یخچالهای قدیمی روی کندانسورشان پوششی ندارند و کویلها بهصورت یک شبکهی توری سیاهرنگ در پشت یخچال قرار دارد. البته یکی دیگر از ویژگیهای اسپلیتها این است که دستگاه سردکن آن از کمپرسور جدا بوده و به همین دلیل قدرت بالاتری دارد.

اگر COP کولر گازی بین ۳٫۲ تا ۳٫۴ باشد گرید آن C می شود. در کندانسور آبی چیلر ، آب به داخل تیوبهای کندانسور هدایت می شود.

در این مدل کندانسور ، هوا بصورت طبیعی در اطراف کندانسور جریان دارد و بدین ترتیب انتقال حرارت بین دو سیال بصورت طبیعی انجام می شود.

تعداد شیارها و همچنین زاویه بین صفحات از عوامل بسیار ضروری و مهم در انتقال حرارت در بین صفحات می باشد.

جهت انتقال حرارت توانایی قابل توجهای دارند. فین سینوسی :برای چگالندههای هوا خنک که فضای زیادی دارند کاربرد دارد و بصورت حلقوی روی لولههای مسی توسعه داده میشوند همچنین درصد گرفتگی و رسوب گذاری پایینی دارند.

در غیر این صورت ، محیط جانبی پوسته مسیر کمترین مقاومت را طی می کند و از طریق حلقه عبور می کند ، که برای فضای هدر و توزیع استفاده می شود ، نه از طریق صفحات.

همچنین گرمای جذب شده را به فضای خارجی انتقال می دهد و گاز مبرد را به یک مایع متراکم تبدیل می کند.

زمان استفاده از لوله های پره دار برای اینکه مقاومت آنها را مقابل جریان آزاد هوا کم کنند در بیشتر مواقع پرهها با فواصل زیادتری کنار یکدیگر قرار میگیرند.

برای اینکه سطح، زمان تماس، ضریب تبادل گرما میان هوا و لوله بالا برود روی انشعابات فین بکار برده میگردد.

انتخاب نوع فین جهت افزایش عملکرد کندانسور هوایی بسیار مهم است. زیرا اشتباه در محاسبه تراکم فین پلیت موجب اختلال عملکرد تجهیز خواهد شد.

در صورتی که بدون گارانتی وسایل را خریداری کردید، هزینه بسیار کمتری میتوانید پرداخت کنید.مثلاً کولرهای ال جی و سامسونگ را میتوانید هم بدون گارانتی و هم با گارانتی خریداری کنید.

زمانی که در اوج گرما برای خنک کردن محیط عجله دارید و می خواهید که در مدت زمانی کم، به سرعت دمای محیط را به دمای مورد نظر خود برسانید می توانید از سیستم توربو کولرگازی استفاده کنید.

این یونیت از طریق لوله هایی به یونیت خارجی متصل می شود. داخل کندانسور هوایی هوارسانی توسط فنهایی که برروی کندانسینگ متصل شده اند انجام میگیرد.

کندانسور لولههای قوسدار و خمیدهای دارد که به کمپرسور متصل میشوند. در کارخانجات زمانیکه با کمبود فضا مواجه هستند کمپرسور سیستم را همراه لوله کشی به مکان دیگری انتقال خواهند داد.

اسپلیت (Split) نوعی کولر گازی است که هوای گرم خانه را گرفته و به حالت خنک به داخل بر می گرداند.

که قصد داشتند رضایت مردم را به دست آورند.خرید کولر گازی از بانه از کولرهایی است که دارای قیمت های قابل قبول و به نسبت نمایندگی ها و جاهای دیگر که در مناطق مختلف کشور به عرضه کولر گازی مشغول می باشند ارزان تر هستند.

کلکتور اصلی منشعب شده به تیوبهای کوئل که سیال را میان آنها توزیع میکند. بازده مبدل های حرارتی به میزان انتقال حرارت آنها نسبت به افت فشار وارد شده اشاره دارد.

این نوع کندانسورها را معمولا در پشت یخچالها دیده ایم که متشکل از لوله های زیادی هستند و ممکن است روی آنها فین هم وجود داشته باشد.

بنابراین گاز باید در بخشی از کویل جریان یابد که بیشترین سطح تماس را داراست. در داخل لولهها مبرد داغ و از روی لولههای مسی هوا جریان دارد.

یک یا چند قسمت در داخل ساختمان و یک قسمت در خارج ساختمان قرار میگیرد. بصورتیکه طی قرار گرفتن پلیتها کنار یکدیگر سطحی مقابل مسیر باد تشکیل شده تا عمل فرآیند تبرید انجام گردد.

پس از آنکه تبادل حرارتی صورت گرفت، گرما توسط فن مکش شده به محیط هدف منتقل می شود تا فرآیند انتقال حرارت مجدد انجام پذیرد.

هنگامی که بخار فشار قوی وارد کندانسور می شود از کویل یا سیم پیچ باریک کندانسور عبور می کند. • کلیه کویل های کندانسورهای EC در فشار ۳۲ اتمسفر و در زیر آب تست فشار می گردند.

آ. تبرید: به عنوان کندانسور و تبخیر کننده استفاده می شود. فین موج دار : فین پلیت موجدار ساده سینوسی نمونه پر استفاده بین انواع فینها است.

آل فین : ساده ترین نوع پلیت فین میباشد و در اصل همان فین آلومینیوم سینوسی ساده موج دار است.

همچنین بایستی حتی الامکان از قرار دادن یخچال در محیط گرم مثلا در مجاورت اجاق گاز خود داری گردد. این نوع چگالنده بر روی یک استراکچر آهنی که بصورت مهندسی طراحی شده تا بتواند وزن کندانسور را تحمل نماید، قرار میگیرد.

فین لوور دار : دارای شیار بوده بنابراین نسبت به نوع ساده انتقال گرمای بیشتری را داراست. ۳٫ قبل از انتخاب هر یک از مدلهای کولر گازی و اسپلیتهای زیر به موضوع تک فاز بودن یا سه فاز بودن برق مصرفی آن توجه نموده و همچنین آمپر برق مصرفی آن را با آمپر(A) کنتور برق ساختمان خود مقایسه فرمائید.

مقابل گردوغبار مقاومت داشته همچنین موجب کاهش آلودگی هوا میشود. بنحویکه هوا بوسیله فن از روی کویل عبور داده شده سپس خنک میشود.

این نوع چگالنده هوا خنک بعلت کم بودن ظرفیت اغلب درون یخچال فریزرهای خانگی استفاده میشود. تفاوت چگالنده هوایی کویل میکروکانال این است که از درون کانالهای آلومینیومی جریان گرم بخار عبور میکند.

به عبارتی سادهتر فین پلیت پره یا فینهای نازکی هستند و سبب افزایش انتقال حرارت توسط کویل درون تجهیزات تهویه مطبوع میشود.

کندانسینگ جریان طبیعی هوا اکثرا صفحه هایی با لولههای پره دار میباشد. فین پنج پره : این نوع فین جنس آلومینیومی یا گالوانیزه دارد و کاربرد بالایی برای کندانسورهای هوایی روغن دارند.

فین پلیتهای آلومینیومی روی کندانسورها، تجهیزات اواپراتور، دستگاههای چیلر تراکمی قرار میگیرند. اکثرا فین مثلثی با متریال آلومینیوم تولید میشود و در اطراف کویل قرار میگیرد. This w​as created  by GSA Content  G en​erator Dem᠎oversion !

4- نیاز به نگهداری کمتر در سیستمهای دارای ایس بانک نیاز به تعمیر و نگهداری کاهش می یابد زیرا آیس بانک دارای قطعات متحرک و چرخنده بسیار کمتری نسبت به کمپرسور می باشد لذا استهلاک کمتری داشته و نیاز به تعمیر بسیار کمتری نسبت به کمپرسور دارد و در نتیجه با جایگزین کردن یکی از کمپرسور ها توسط آیس بانک حجم زیادی از تعمیر و نگهداری لازم کاهش می یابد.

این موضوع باعث صرفه جویی در پول و انرژی می شود. قاب (فریم مبدل) احاطه کننده کل کویل که باعث استواری، نظم می شود.

فین پلیت (Fin plate) اصلیترین جزء تشکیل دهنده انواع کویل حرارتی برودتی میباشد و متریال فین پلیت آلومینیوم است که بعنوان سطوح تبادل گرما کارایی دارد.

جهت اطلاع از قیمت خرید انواع کندانسور، سایز، مدل دلخواه خود با پل های ارتباطی کارخانه تهویه دی ایکس ارتباط برقرار کنید.

قیمت چگالنده هوا خنک برطبق سایز , اندازه , مدل , جنس , شرکت تولید کننده و نوسان قیمت دلار متغیر است.

قیمت کندانسور برقی سایز 1/4hp سایز 1 رادکو قیمت کندانسور برقی رادکو خرید کندانسور برقی رادکو کندانسور یخچال صنعتی کندانسور گلابگیری کندانسور عرق گیری دستگاه گلابگیری دستگاه عرقگیری کندانسور فن دار کندانسور یخچال ·

صفحات آلومینیومی سینوسی موج دار در ضخامت استاندارد ۱۲۰ الی ۲۵۰ میکرون قابلیت طراحی دارند. بعلت گذر هوا برروی فین پلیت شیار دار داخل دستگاه صدایی همانند فلوت ایجاد میشود.

هنگامیکه یکی از سیالات گاز دارای ظرفیت گرمایشی پایین باشد مبدل پلیت فین استفاده میگردد. این کمپانی تولید کننده انواع فین پلیت با سایزها و جنسهای مختلف میباشد.

فروش انواع : کمپرسورهای روتوری و پیستونی ، فن موتور ، خازن ، ترموستات ، رله ، فیلتر درایر ، لوله مسی ، ع وکیوم پمپ – پرچ کن – مولتی متر…

انواع کندانسور هوایی چیست؟ علت داغ شدن بدنه یخچال چیست؟ حرارتی که با لمس بدنه یخچال بهخوبی حس میشود. فینها بوسیله سیستمهای تمام اتوماتیک با ابعاد ۲/۱، ۴/۳، ۸/۳، ۸/۵ عرضه میشوند.

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بایگانی‌ها