لیبل گلاسه کاهی

 

 

به‌روزرساني‌هاي جديدي را براي پلتفرم IT Deal Alert Priority EngineTM اعلام کرد که به تيم‌هاي فروش B2B امداد مي‌کند تا پروژه‌هاي تأييد شده را در ادامه بازار فعال تمام آدرس‌پذير خویش (TAM) شناسايي کنند. موتور اولويت TechTarget، پلتفرم بينش قصد خريد B2B مبتني بر SaaS هست که دسترسي مستقيم به فعال‌ترين حساب‌هاي موجود در ادامه بازار و مشتريان بالقوه را که تحقيقات پيش از خريد را در ادامه بازارهاي فناوري یگانه انجام مي‌دهند، ارائه مي‌دهد. مخلوط هوشمند پروژه تاييد شده در ادامه پلتفرم، نماي گسترده‌اي از تيم خريد تمام و همچنين بينش‌ها و زواياي معامله جديد – تمامی در ادامه يک مکان – براي امداد به تيم‌هاي فروش در ادامه جلسات، فرصت‌ها و معاملات بيشتر آماده مي‌کند.

 

نيکول ويليامز، بازاريابي، Rolta AdvizeX، گفت: «نمايندگان فروش صرفا پهناي باند زيادي دارا هستند و به کارگیری از موتور اولويت و پروژه‌هاي تأييد شده واقعاً به تمرکز تيم ما‌درها امداد کرده است. «ما مي‌توانيم جزئيات دقيقي را که TechTarget قبلاً کشف کرده است، فناوري‌هاي دقيقي که در ادامه هم اکنون تحقيق میباشند و کارگزاشتن کرده‌اند و مخاطبين فعالي که مي‌توانند با آن ها رابطه برقرار کنند، به نمايندگان ارائه دهيم. اين واقعاً تمام بسته را تحويل مي دهد.»

 

Priority Engine علاوه بر ارائه حساب‌هاي رتبه‌بندي‌شده بر شالوده فعاليت و نام‌گذاري‌شده و بالقوه‌هاي فعال، ديدگاه‌هاي پيشرفته‌اي در ادامه مرحله حساب در ادامه گزینه علايق موضوعي تيم‌هاي خريد، فروشندگان پایین بررسي و فناوري‌هاي نصب‌شده در ادامه هم اکنون حاضر در ادامه سازمان‌ها ارائه مي‌دهد. اين بينش‌ها به تيم‌هاي فروش داخلي امداد مي‌کند تا به طور مؤثرتري در ادامه آينده نگري، اولويت‌بندي حساب‌ها و ايجاد قلاب‌هاي شخصي‌سازي شده براي مکالمات مؤثرتر با خريداران دارای ارتباط ايجاد کنند.

 

افزودن داده‌هاي پروژه تاييد شده، لايه بسيار عميق‌تري از هوشمندي را در ادامه گزینه معيارهاي پروژه، فهرست‌هاي کوتاه فروشنده یگانه و محرک‌هاي خريد کليدي آماده مي‌کند که بينش‌هاي موجود در ادامه موتور اولويت را غني و توسعه مي‌دهد تا به تيم‌هاي فروش امتياز بيشتري براي ورود به معاملات زنده بدهد. جزئيات خريد به طور مستقل به وسیله TechTarget از طريق گفتمان هاي عميق با “خودي هاي پروژه”، اعضاي واقعي تيم خريد که مستقيماً با پروژه درگير هستند، تأييد مي شود. داده ها تماس براي Project Insiders و همچنين ساير اشخاص بالقوه فعال در ادامه تيم خريد در ادامه Priority Engine موجود است. تيم هاي فروش فناوري سازماني از اين بينش غني براي ايجاد جلسات بيشتر و درآمد بيشتر براي سازمان هاي خویش به کارگیری مي کنند.

 

لیبل گلاسه آدام استين، بازاريابي، Oracle + Talari Networks، گفت: «استفاده از [پروژه‌هاي تأييد شده] و موتور اولويت به ما‌درها اين قابلیت را مي‌دهد تا فعالیت بسيار بهتري در ادامه نقشه‌برداري حساب انجام دهيم. ما‌درها مي‌توانيم بينش‌هاي پروژه تاييد شده را دريافت کنيم و بر شالوده آن‌ها فعالیت کنيم و Priority Engine آنگاه ديد گسترده‌اي را نسبت به ساير اعضاي تيم خريد که در ادامه هم اکنون انجام تحقيق میباشند به ما‌درها مي‌دهد. بنابراين، ما‌درها چندين لايه از خريداران و خوی خريد را دريافت مي کنيم تا به ما‌درها امداد نماید جلسات را به طور مؤثرتر رزرو کنيم.”

 

گفت: «در سال 2018 شاهد رویش سريعي در ادامه به کارگیری از موتور اولويت براي تأمين انرژي در ادامه تلاش‌هاي فروش بوديم، زيرا تيم‌هاي فروش بيشتر و بيشتري از مشتريان ما‌درها از بينش‌هايي که در ادامه گزینه علايق بالقوه، تمرکز تحقيقات، ملاحظات فروشنده و نصب‌هاي فني ارائه مي‌کنيم به کارگیری مي‌کنند.» اندرو بريني، نائب رئیس محصولات، TechTarget. “با به کارگیری از اين دیتا ها، تيم هاي فروش پيشرو تا 4 برابر افزايش در ادامه تبديل مجال ها را شاهد بوده اند. افزودن پروژه هاي تاييد شده در ادامه موتور اولويت، اين رویش را بيش از پيش تقويت خواهد کرد.

 

TechTarget که اخيراً در ادامه The Forrester WaveTM: B2B Marketing Data Providers، Q3 2018 به تیتر رهبر معرفي شده است، به دليل قیمت و رجوع و برگشت سرمايه قابل توجهي که مشتريانش به دست مي آورند، به يک رهبر در ادامه فضاي خویش تبديل شده است. بينش قصد خريد TechTarget به دليل طرز تولید و طرز ارائه آن به بازاريابان فناوري B2B و متخصصان فروش به طور مخصوص به فردي قوی است. بينش‌هاي عملي در ادامه پلت‌فرم Priority Engine به دليل عمق محتواي اصلي پشتيباني تصميم‌گيري که 10000 مسئله منحصربه‌فرد IT را در ادامه سراسر کانال TechTarget با بيش از 140 وب‌سايت ويژه فناوري سازماني در ادامه بر مي‌گيرد، قابل دستيابي است. با به کارگیری از بينش قصد خريد TechTarget، تيم‌هاي بازاريابي و فروش در ادامه شرکت‌هاي فناوري مي‌توانند به راحتي خوی خريدار بازدید شده مستقيماً براي دريافت ورودي‌ها، ادراک و پشتيباني اجرايي گزینه نياز براي دستيابي به نتايج بازاريابي و فروش خوبتر را ادراک کرده و از آن ها به کارگیری کنند.

 

براي به دست آوردن داده ها بيشتر در ادامه گزینه موتور اولويت TechTarget با پروژه هاي تاييد شده، لطفاً اين ويديو را بازدید کنيد يا از آن ديدن کنيد.

 

درباره ی admin_asooweb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.